Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Baba Candır’ın Yeni Günü Netleşti!

Yazan Aserat

TRT 1’in sevilen komedi dizisi Baba Candır’ın yeni günü belli oldu.

Başrollerini Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Melis Tüzüngüç, Özgün Karaman, Tolga Pancaroğlu ve Dila Bayrak’ın paylaştığı yapım, bu hafta son kez pazar akşamı ekrana gelecek ve ardından yerini yeni dizi ‘Lise Devriyesi’ne devrederek 30 Mart’ta, ‘Vatanım Sensin’, ‘Cesur ve Güzel’, ‘Çoban Yıldızı’, ‘Ölene Kadar’ gibi rakiplerin yer aldığı perşembe akşamına taşınacak.

Baba Candır, yeni bölümleriyle 30 Mart’tan itibaren her Perşembe 20.00’de TRT 1’de!

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

8 Yorum

  • Ölene Kadarın olduğu güne dizi koymak mı ? Cesaretinden ötürü Trt yi kutluyorum :A

    Bu arada Ölene Kadar'ı öylesine yazdım, zaten bu reytinglerle Baba Candır'a rakip bile olamayacak. :A

  • Bu arada Ölene Kadar'ı öylesine yazdım, zaten bu reytinglerle Baba Candır'a rakip bile olamayacak. :A

    1 hafta aradan düşerek döndü yeni bi diziye ara vermek olumsuz yansır :A bu hafta baya yükseliş yaşar yani en azından Baba Candırı geçer tüm gruplarda sır açığa çıkıyor sıkıysa yükselmesin @xemrexxx gibi şike var bu işte derim :A

  • Yani sebebi neydi ki? Yeni başlayacak diziye bu kadar mı güvenmeyip pazara atıyorsun? Bu dizi pazarları tutmuş ve iyi de reyting alıyordu. Ne gerek vardı böyle saçma bir işe. Resmen dizinin kaderi ile oynadılar. Bu olaydan sonra büyük ihtimalle bu sezon da final yaparlar.

  • AB ağırlıklı diziyi, haftanın en AB dizilerinin olduğu güne koyma ne la? 😀 Aldığı 3 reytingi de zor alır…

  • Keşke Lise Devriyesi cumartesi olsaydı, zaten Seksenler 60 defa da gün değiştirse belli bir kitle izliyor. Günü de kolay olsa hadi neyse, ama Vatanım Sensin ve CvG zaten AB kitlenin çok büyük kısmını elinde tutuyor. Ama TRT daha önce de sırtından çok geçindiği dizilerin gününü saçma sapan nedenlerle değiştiren bir kanal. (Beni Böyle Sev, ZKFO, Seksenler vb.)

Bir yorum bırakın