YouTube Videoları - Yorum & Sohbet Konusu

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Son 10 yıldır düzgün filmi 0.
Stand-up şovları da abartı. Dikkat et ben ordayken oturma falan. Daha komik konuşmalar arkadaş ortamında geçiyor.
Bence de son 10 yılda iyi bir iş çıkaramadı sinema adına, Arif v 216 içlerinden en keyiflisi gibiydi ama o bile eski performansının uzağında. Ama stand upları bana kaliteli geliyor açıkçası, Türkiye şartlarında oldukça iyi yani yeni bir gösteri yapacak olsa en azından sinemasına giderdim, tebessüm ettirse o bile yeter bu ülkede artık :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bence de son 10 yılda iyi bir iş çıkaramadı sinema adına, Arif v 216 içlerinden en keyiflisi gibiydi ama o bile eski performansının uzağında. Ama stand upları bana kaliteli geliyor açıkçası, Türkiye şartlarında oldukça iyi yani yeni bir gösteri yapacak olsa en azından sinemasına giderdim, tebessüm ettirse o bile yeter bu ülkede artık :A
Ya şovları da bir yerlerden alıntı :A Seinfeld izleyip ilk 1-2 dakikadaki stand up şovlarını gördüğün zaman aaaa bir yerden hatırlıyorum bu geyikleri dersin.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ya şovları da bir yerlerden alıntı :A Seinfeld izleyip ilk 1-2 dakikadaki stand up şovlarını gördüğün zaman aaaa bir yerden hatırlıyorum bu geyikleri dersin.
İlla ki alıntı olacak sonuçta, mühim olan o alıntıları güzel şekilde toparlayıp ülkeye uyarlaması bence :A Seinfeld'den filan alıntıları varsa daha bile iyi aslında, en azından kaliteli yerlerden kaynağı var demektir :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İlla ki alıntı olacak sonuçta, mühim olan o alıntıları güzel şekilde toparlayıp ülkeye uyarlaması bence :A Seinfeld'den filan alıntıları varsa daha bile iyi aslında, en azından kaliteli yerlerden kaynağı var demektir :A
Yok ya sevmiyorum ben bu adamı kısaca :A Daha kaliteli esprilerle güldüren biri çıkar illa ama yok çok klasik geliyor bana.

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
İstanbul varken Malta da neymiş be. :A
Zengin olan için İstanbul > Malta tabii ki misal Sabancı ya da Koçlardan biri olarak dünyaya gelene İstanbul gibisi yoktur mis gibi boğaza sıfır yalılar filan :A Ama normal halk adına Malta’da doğmak çok daha büyük şans tıpkı diğer Avrupa ülkelerinin %95’inde doğmak gibi. Romanya, Belarus vb. gibi ülkeler pek bizden çok çok iyi değiller ama yine de onlar bile… neyse :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Zengin olan için İstanbul > Malta tabii ki misal Sabancı ya da Koçlardan biri olarak dünyaya gelene İstanbul gibisi yoktur mis gibi boğaza sıfır yalılar filan :A Ama normal halk adına Malta’da doğmak çok daha büyük şans tıpkı diğer Avrupa ülkelerinin %95’inde doğmak gibi. Romanya, Belarus vb. gibi ülkeler pek bizden çok çok iyi değiller ama yine de onlar bile… neyse :A
Çok haklısın...

Sen de benim gibi Sabancılara girmek için kendini adayabilirsin. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Şiddet faillerini ağzının suyunu akıta akıta izlemekten utanmayanların Kırmızı Oda gibi bir diziye ısrarla laf çarpmaya çalışması rezilliği :A @Cervantes

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Şiddet faillerini ağzının suyunu akıta akıta izlemekten utanmayanların Kırmızı Oda gibi bir diziye ısrarla laf çarpmaya çalışması rezilliği :A @Cervantes
İzledikleri dizileri düşününce laf etmeleri pek garip gelmiyor. :A Ömrü hayatlarında kaliteli bir dizi izlememişler ki nerede vasat dizi varsa onu övüp duruyorlar. :F

• Güldürdün
Reactions: Aserat

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,603
Puanı
1,061
Ben oturup izledim.. 41 dk güldüm hatta zaman zaman gözümden yaş geldi..
Anlamsızca kafanızı dağıtabiliyorsunuz..

Tavsiye ederim 😁

Aaaa 15 dk ne ayol çok az. .ss

keyifliydi benim hoşuma gitti. Saçma konularla deşarj ediyorlar insanı. Yazın afrika da program çekebiliriz diye bir konuşma da geçmişti. Yaparlarsa izleriz.

Sen böyle yazdıysan o zaman gerçekten iyi program olmuṣ abi.

İzlemesi keyifli bir program olmuş. Keşke bir sezon daha çekseler eski programı, özledim.
parlak takımı cosplay olmuş 4. bölümü :F :F @Aserat şok :F :F bülent ablamın favori parlakları barış arduç ve burak özçivitmiş; safiye ablamın burak deniz ve barış kılıçmış :F :F @Carpe Diem @eemre @batuhankaralar @Özgür @ozmoturk @Dosi @Zeyno @Angelica @Yakamoz-Asi @offensive

bülent ablam fox ve stardaki tüm dizileri izleyip ; kızılcık şerbetini izlemiyormuş bir kez daha divalığının hakkını verdi :oley:

can yamanı dışlamışlar gözüme girdi dünya güzelleri ablalarım :F :F

kerem bursin ve çağatayı tatlı- bebek gibi diyerek yutacaklar :F :F @Angelica gibi fanteziler kurmuşlar :F

@Sherlock yorum konusunu aç programın plizzz :X ya da @Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
parlak takımı cosplay olmuş 4. bölümü :F :F @Aserat şok :F :F bülent ablamın favori parlakları barış arduç ve burak özçivitmiş; safiye ablamın burak deniz ve barış kılıçmış :F :F @Carpe Diem @eemre @batuhankaralar @Özgür @ozmoturk @Dosi @Zeyno @Angelica @Yakamoz-Asi @offensive

bülent ablam fox ve stardaki tüm dizileri izleyip ; kızılcık şerbetini izlemiyormuş bir kez daha divalığının hakkını verdi :oley:

can yamanı dışlamışlar gözüme girdi dünya güzelleri ablalarım :F :F

kerem bursin ve çağatayı tatlı- bebek gibi diyerek yutacaklar :F :F @Angelica gibi fanteziler kurmuşlar :F

@Sherlock yorum konusunu aç programın plizzz :X ya da @Dosi
Maldan anlıyor ablamlar. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,603
Puanı
1,061
Maldan anlıyor ablamlar. :A
Bülent ablam sinem kobal, gupse özay, fahriye evcen falan hepsinin eşiyle konuşup yüzlerine de övüyormuş işte cesaret budur :A
------

Bülent ablam izleyicinin sesi oldu esti geçti :F OGM ye bu korku yeter 2 haftaya senaryo değişir :F sonra @Aserat ve @offensive yas kıyafetlerini giyer :F

Safiye de @Angelica gibi dayıcı çıktı :F @Yakamoz-Asi @Dosi

Bülent ablamdaki bu analiz yeteneği @serhatt @Carpe Diem @eemre yi çatlatıyor :F

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Bülent ablam sinem kobal, gupse özay, fahriye evcen falan hepsinin eşiyle konuşup yüzlerine de övüyormuş işte cesaret budur :A
------

Bülent ablam izleyicinin sesi oldu esti geçti :F OGM ye bu korku yeter 2 haftaya senaryo değişir :F sonra @Aserat ve @offensive yas kıyafetlerini giyer :F

Bülent ablamdaki bu analiz yeteneği @serhatt @Carpe Diem @eemre yi çatlatıyor :F

İç sesim olmuş kadın ne çatlayacağım doğruları söylüyor. :Z

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
------

İç sesim olmuş kadın ne çatlayacağım doğruları söylüyor. :Z

Yukarda Allah var dinlerken aha serhat dedim. :F