YouTube Videoları - Yorum & Sohbet Konusu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@Maskeli Fedai @Sherlock @MEnes üçlüsünün ifşası ile karşınızdayım. Peki aşağıdaki adamların bu üçlü olduğundan neden şüpheleniyorum? Sebepleri:

-Futboldan anlamamaları
-Kilo sorunları
-Evden dışarıya hiç çıkmamaları
-Üst düzey espriler yapabilme kabiliyetleri
-Yoldaş olmaları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Maskeli Fedai @Sherlock @MEnes üçlüsünün ifşası ile karşınızdayım. Peki aşağıdaki adamların bu üçlü olduğundan neden şüpheleniyorum? Sebepleri:

-Futboldan anlamamaları
-Kilo sorunları
-Yoldaş olmaları

AHAHAHAHAHAHA... Son 2'si hariç hiç biri uymuyor lan... Nasıl bir ifşalama yeteneği bu... :A

-Futboldan (AŞIRI) iyi anlarım...
-Kilom hiç bir zaman 60-65 aralığından değişmedi... Bunu kendim kontrol ettim ve vücudumu ayarladım...
-Evden hep dışarı çıkıyorum ve pandemi yokken fazla gezerdim...
-Evet bu tam olarak doğru bir tespit...
-Evet bu da tam olarak doğru bir tespit...

Editörün Notu: Bu adamlardan da nedense son yıllarda iyice soğuk kaptım, eskiden çokça izlerdim...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
AHAHAHAHAHAHA... Son 2'si hariç hiç biri uymuyor lan... Nasıl bir ifşalama yeteneği bu... :A

-Kilom hiç bir zaman 60-65 aralığından değişmedi... Bunu kendim kontrol ettim ve vücudumu ayarladım...

Editörün Notu: Bu adamlardan da nedense son yıllarda iyice soğuk kaptım, eskiden çokça izlerdim...
Aşırı mı? "3-6-1'in orta sahaları ne yapar, görevleri nelerdir?" desem ağzını açamazsın...

Notuna cevap var...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

-Futboldan anlamamaları
-Kilo sorunları
-Yoldaş olmaları

Kabul etmek lazım ki açığa çıkmışız yoldaşlarım, video Utku beyciğim askerdeyken kayda alınmıştı bu arada o neden yok sorusu gelmeden yanıt vermiş olalım... @MEnes @Maskeli Fedai @MasacRE

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Sergen Deveci son dönemde hayatıma girmiş en eğlenceli insanlardan biri. Gülmek krizi garantili yeni bölüm gelmiş.:Z

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İhsan Hala'yı belgeselini izlediğimden beridir çok seviyorum ve bu video da harika olmuş. En son geçen sene Ece Üner'in sohbeti sanırım bana böyle gelmişti. Aslında kendisini daha detaylı tanımak açısından belgeselini önermeyi düşünüyordum ama videonun içinde belgeselden bahsettikten sonra önermeme kararı aldım. :A (içeride gelişen bir olaydan ötürü) Neyse bu videoyla hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz, orada köylülerinin röportajları falan çok fazlaydı.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Geçen bahsettiğim kanal @Mosi :A En sevdiğim yutup kanalıydı şu Uğur (sakallı, kısa olan) ve kel adam favorimdi...

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İki gündür kafamın içinde şu "waka waka abi e-e-e" sesleri yankılanıyor ve aşırı gıcık bir şey bu... Neden 3-4 sene sonra birden patladı bu videolar anlamadım.

Cem Yılmaz'lısı aşırı saçma özellikle :A Bu adamı sevmeme sebebim bu işte. Ulan sen komedyensin böyle absürt bir şeye nasıl tebessüm etmeden sinirli kalabiliyorsun.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Cem Yılmaz'lısı aşırı saçma özellikle :A Bu adamı sevmeme sebebim bu işte. Ulan sen komedyensin böyle absürt bir şeye nasıl tebessüm etmeden sinirli kalabiliyorsun.
360 derece dönmesi komik cidden :A Ama ben Cem'i severim, filmlerini stand-up'larını filan severim yani.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx