Yeni Sezonun İlk Kurbanı: 'Uzak Şehrin Masalı' Final Yapıyor!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Ekip o kadar uğraştı, emek verdi ama beş bölüm için... Üzülüyorum böyle olunca. Beş bölüm dizi için erken ama sezon ve kanalın akışını düşünürsek erken diyemeyiz aslında kanal o kadar dizi siparişi vermiş ki tutmayanı bekletmeden yollayacak görünüyor. Bir ara Kanal D'nin yaptığını şimdi FOX yapıyor. Az ve öz iş yapılsa eminim hem kanal hem yapımcı hem de izleyici çok mutlu olacaktır.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Yani FOX'un bu kadar çok dizi almasına ve hızlı davranmasına ben de tepkiliyim ama Kanal D gibi 4-5 reyting alan bir işi değil gerçekten az izlenen ve ilerisi için umut vermeyen bir diziyi bitiriyor bu sefer. Yeni dizi konusunda acele etmesinin nedeni de rakiplerin daha tam yerine oturmamış olması bence.
5 bölüme dizi bitirmek bence her türlü saygısızlık. Bence oranları da 5 bölüme bitecek bir oranda değil. Kanal D'nin finalsiz dizi bitirmelerine zaten tepkim belli.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,141
Puanı
610
Star da olsa 13 bölüm garantiydi. Ben bir dizi çeksem star dışında bir kanala satmazdım.😄😁

Ha yorumuma gelirsem bence de adaletsiz olmuş. Sonuçta ortada bir yığın emek var. Yeni dizilerinin tutacağı ne malum.🙄

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Güzel haber.Böyle 1-2 dizi daha final yaparsa Son Yaz sezon ortalarını hatta sonunu görür en azından 😂

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
Ne bereketli konuymuş ya 24 saat dolmadan 1000 hiti geçti. :Z Üstünden saatler geçmesine rağmen hala 15 kişi görüntülüyor dizinin kendisine de bu kadar ilgi olsa şu an final haberini konuşmuyor olurduk muhtemelen. :A

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Şimdi Son Yaz'ın bir ayağı çukurda :A Her ne kadar tanıtımları gelmese bile sırada bekleyen 3 dizi var, unuttuğum yoksa ki akılda tutmak zor :A
Biraz kıpırdarsa direnebilir diye düşünüyorum ama yeni sezon konularının biraz hızlanması gerekiyor.Ağır işlerse daha da düşebilir

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl