Yeni Sezonun İlk Kurbanı: 'Uzak Şehrin Masalı' Final Yapıyor!

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Gram sevmem ama Foxa kurban gitti.
------

Tamamen katılıyorum. Bu dizileri sevmem ama bu yapılan haksızlık.
Foxa kurban gitti ne 1 reytinge düşmüştü :A
------

Bu kanalın gözü doymak bilmedi zaten
La 1 reytşngle 20 bölüm mü sürcektş :A
------

Yasak Elma, EHHŞ ve Son Yaz'a bir şey olmasın da. :A
Son yaz da gidici @Alos :A
------

@Gerekli24 1 reytingle 20 bölüm sürme olayı anca starda olur :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Foxa kurban gitti ne 1 reytinge düşmüştü :A
------

La 1 reytşngle 20 bölüm mü sürcektş :A
Totalde 3 üstü gittiğini unutuyorsun galiba. 1 reytinge düştü diyince de AB grubunda 2 reytinge yakın 5. bölümde final yapılacak oranlar değil. Ama Fox o kadar dizi aldı ki birini bitirecekti. Ben de bu durumu hoş karşılamıyorum.

• Güldürdün
Reactions: cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Totalde 3 üstü gittiğini unutuyorsun galiba. 1 reytinge düştü diyince de AB grubunda 2 reytinge yakın 5. bölümde final yapılacak oranlar değil. Ama Fox o kadar dizi aldı ki birini bitirecekti. Ben de bu durumu hoş karşılamıyorum.
Sonuçta 1li bir oran :A Ben olsam ben de bitirirdim maliyeti yüksek karsta çekildiği için

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,445
Puanı
409
Düşüşten sonra beklenen bir haber, FOX bu sezon için fazla iddialı girdi o kadar çok dizi yaptı böyle haberleri çok sık göreceğiz, sırada Son Yaz var 4 üstünde çıkmazsa final senaryosunu yazsınlar FOX affetmeyecek.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
İyi de 3 üstü de ahım şahım bir reyting değil ki. Hani Total'i 4-5, AB'si 1-2 olsa neyse de en güçlü olduğu grupta bile başarısız. :D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
İyi de 3 üstü de ahım şahım bir reyting değil ki. Hani Total'i 4-5, AB'si 1-2 olsa neyse de en güçlü olduğu grupta bile başarısız. :D
Tamam da 5. bölüm finali hak eden bir durumu yok bence. Fox El Kızı'na gün açmak için bu kadar erken bitiriyor diziyi.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
Tamam da 5. bölüm finali hak eden bir durumu yok bence. Fox El Kızı'na gün açmak için bu kadar erken bitiriyor diziyi.
Yani FOX'un bu kadar çok dizi almasına ve hızlı davranmasına ben de tepkiliyim ama Kanal D gibi 4-5 reyting alan bir işi değil gerçekten az izlenen ve ilerisi için umut vermeyen bir diziyi bitiriyor bu sefer. Yeni dizi konusunda acele etmesinin nedeni de rakiplerin daha tam yerine oturmamış olması bence.