Yeni Sezonun İlk Kurbanı: 'Uzak Şehrin Masalı' Final Yapıyor!

Çok klişe bir dizi ama Teşkilat gelene kadar günün boşluğundan yararlanır. Teşkilat gelene kadar kadın izleyiciyi elinde tutabilirse kalıcı olur yoksa 13 bölümde paketlenir.
Ben 13 diyerek fazla bile vermişim. :D

Bu haber Son Yaz'ın ömrünü bir hafta uzatmış olabilir.

5 bölüm ne ya? Onca aydır emek veriyor insanlar TR'nin bir ucunda, reva görülen bu mu yani. Sırf kanalın aç gözlülüğü yüzünden hem seyirciye hem oyunculara kısacası herkese büyük terbiyesizlik yapılıyor.

Reytinglerden sonra belliydi uzun soluklu olmayacağı ama bu kadar da erken beklemiyordum. Bu hikaye de yanan Barış Kılıç, Aslıhan Güner, Timur Acar oldu :A. Yasak Elma'ya geri dönsün Kaya :Z :bhr:
------

@EmreCan bedduam tuttu inşallah 10 bölümü göremez demiştim bugün :F :A :kiki:
Darısı Son yazın başına....

Kaya yasak elmaya gelmeli :bhr:
Taş focus :bhr:

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and cookies
Gram sevmem ama Foxa kurban gitti.
------

5 bölüm ne ya? Onca aydır emek veriyor insanlar TR'nin bir ucunda, reva görülen bu mu yani. Sırf kanalın aç gözlülüğü yüzünden hem seyirciye hem oyunculara kısacası herkese büyük terbiyesizlik yapılıyor.
Tamamen katılıyorum. Bu dizileri sevmem ama bu yapılan haksızlık.

Reytinglerden sonra belliydi uzun soluklu olmayacağı ama bu kadar da erken beklemiyordum. Bu hikaye de yanan Barış Kılıç, Aslıhan Güner, Timur Acar oldu :A. Yasak Elma'ya geri dönsün Kaya :Z :bhr:
------

@EmreCan bedduam tuttu inşallah 10 bölümü göremez demiştim bugün :F :A :kiki:

Taş focus :bhr:
Beddua : Tmm tuttu. :A

1 reytingle ne kadar sürcekti :A