Kanal D Yeni Hayat - Dizi Yorumları

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Benim saat gerideymiş, oyüzden şansım olmuyor :A bir dahaki sefere benimki 59 iken deneyeceğim. Yine olmazsa artık pes edeceğim :A

Bak saat durumunu bilmiyordum, ondan dolayı direkt 1-0 geride başlıyor olabilirsin bu yarışa doğru. :A Telefonun saatini Türkiye’ye uygun şekilde de ayarlayabilirsin aslında o an için, sonra eskiye dönersin hızlıca halledilebilir bir işlem zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
2.Bölüm Fragmanı

Diziye bu hafta da şans vereceğim. :A İlk bölümün son sahnelerindeki sahnelerle beni ikinci bölüme çekti. :A

• Harika
Reactions: Angelica

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bölüm çok güzel gidiyor. Elif Usman farkı cidden kendini çok belli ediyor. Haftaya Makbule gelince bu kadar güzel bir bölüm olur mu... :(

Adem-Nevin-Ece çok güzel bir aile keşke bozulmasa...

• Beğendim
Reactions: Angelica

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
3.Bölüm 2.Fragman

Fragman çok iyi. :Z Yasemin kaçırılıyor. Başta dediği oldu, tıpkı Leman gibi başına bir şey gelecek diye düşündüm ama fragmanın sonundaki gülüşü yine bir plan yaptığına dair. :A

Şarkı çok iyi... Müslüm Gürses'in Gönül'ü söylediğini bilmiyordum...

• Harika
Reactions: Billy Kane

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Billy Kane Kanal D sitesinde güncellenmiş senaryo ekibi. :A Oyuncu Ozan Ağaç da ekipteymiş. :A Onun dışında ekip yine aynı. :A

Senaryo: Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Ahmet Ruhan Arca, Ozan Ağaç

• Güldürdün
Reactions: Billy Kane