Yeni Favori Üyeler - Nisan 2016

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu yeni üyelerin arasında @MEnes'i yarışma sayesinde tanıyorum. :X

Tebrik ederim herkesi :)

@umuttanyel @dosimosi
Teşekkürler. :) Tabi yarışmalar sağolsun yardımcı oluyorlar sohbet, kaynaşmalara. :) Misal Leyla ile Mecnun sevdiğini nereden bilecektim yarışma olmasa. Zaten cımbızla seçiyoruz L&M severleri insanlar arasından. :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tebrikler @MEnes bu da benden sana hediye :D
horse-Prices.jpg

@dosimosi @umuttanyel sizi de tebrik ederim. Darısı başıma :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
Nerden nereye :) simdi okudukca hatirladim ama nedense aklimda yazin turkiyedeyken oldugum kalmis :A
Daha bugun aklimdan gecti acaba @Çiğdem- ile konusmamiz nasil baslamisti diye. onun mesajini hatirlamistim ama nerde yazmisti onu cözememistim :)
@MEnes megerse ayni zamanda favori olmusuz. demek ondan senle guzel sohbetlerimiz oluyor arada.
bu arada @ABAY_06 i özledim :(
umarim konuyu guncellemem sorun olmaz

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Nerden nereye :) simdi okudukca hatirladim ama nedense aklimda yazin turkiyedeyken oldugum kalmis :A
Daha bugun aklimdan gecti acaba @Çiğdem- ile konusmamiz nasil baslamisti diye. onun mesajini hatirlamistim ama nerde yazmisti onu cözememistim :)
@MEnes megerse ayni zamanda favori olmusuz. demek ondan senle guzel sohbetlerimiz oluyor arada.
bu arada @ABAY_06 i özledim :(
umarim konuyu guncellemem sorun olmaz
Heey gidi günler. Evet aynı zamanda olmuşuz. O zaman fark etmiştim ama sadece Survivor muhabbetlerindeydin ben de o programa göz ucuyla bile bakmıyordum. :A Ama geç de olsa iyi sohbetlerin olması güzel bir şey. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
Heey gidi günler. Evet aynı zamanda olmuşuz. O zaman fark etmiştim ama sadece Survivor muhabbetlerindeydin ben de o programa göz ucuyla bile bakmıyordum. :A Ama geç de olsa iyi sohbetlerin olması güzel bir şey. :)
ozamanlar survivor haricinde haftada 2 kere falan girerdim foruma :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
O zamanlar da ben çok aktiftim. 3000 mesaja baya kısa sürede geldim ama geri kalan 4000'e gelirken koca bir yaz ve son bahar geçti. :A
ay ben gecmisim seni :A kasim ayinda nerdeyse 2000 yaptim ama halbuki 1000 mesaj 1 yilda anca olmustu :)
artik ciddi sekilde azalttim. bugun mesela daha yarim saat önce girdim.