Yeni Favori Üyeler - Nisan 2016

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Birkaç aylık aranın ardından yeniden her ay yeni favori üyeleri açıklamaya başlıyoruz.

Yeni dönemin ilk favori üyeleri yönetim tarafınca yapılan oylama sonucunda @MEnes @dosimosi ve @umuttanyel olarak belirlenmiştir, kendilerini tebrik ediyor, nice kaliteli mesajlar diliyoruz. :)

Favori üye olmak için kaliteli mesajlarla birlikte forumda aktif olarak kendinizi göstermeniz yeterli. Eğer kalitesiz (veya başka bir siteden kopyalanmış) konular açarsanız veya ceza alacak davranışlarda bulunursanız favori üyeliğinizin alınacağı hatırlatmasını da ekleyelim.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Üçünüzü tebrik ederim arkadaşlar [emoji2] @MEnes için vadi konularından biliyorum kesinlikle hak ediyordu. Diğer arkadaşlarla da pek sohbetimiz olmadı ama onlarda hak ediyordu.

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@MEnes başımın etini yiyordun bir süredir, sonunda istediğini aldın mutlu musun :A Şaka bir yana kısa zamanda çok iyi uyum sağladın foruma, hak ettiğin favori üyeliği tebrikler. :)

@dosimosi tebrikler Survivor arkadaşım sen de hak ettin sonuna kadar. :D

@umuttanyel az ama kaliteli mesajlar yazıyorsun sen de hak ettin favori üyeliği. :) Müzik konularında aktifsin başka konularda da aktif olmanı isteriz. :)

umuttanyel

Favori Üye
Reaksiyon puanı
212
Puanı
65
Birkaç aylık aranın ardından yeniden her ay yeni favori üyeleri açıklamaya başlıyoruz.

Yeni dönemin ilk favori üyeleri yönetim tarafınca yapılan oylama sonucunda @MEnes @dosimosi ve @umuttanyel olarak belirlenmiştir, kendilerini tebrik ediyor, nice kaliteli mesajlar diliyoruz. :)

Favori üye olmak için kaliteli mesajlarla birlikte forumda aktif olarak kendinizi göstermeniz yeterli. Eğer kalitesiz (veya başka bir siteden kopyalanmış) konular açarsanız veya ceza alacak davranışlarda bulunursanız favori üyeliğinizin alınacağı hatırlatmasını da ekleyelim.
teşekkürler...

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Forumda kısa zamanda en çok konuştum kişilerin başında yer alan @MEnes ve @dosimosi için çok sevindim. Bu vesileyle @umuttanyel'in de daha fazla aktif olmasını ve bizleri muhabbetinden eksik etmemesini dileriz. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes hoşgeldin aramıza aga İnşallah kalıcı olursun.

@dosimosi sana da tebrikler kardeşim

@umuttanyel 'e hic rast gelmedim ona da tebrikler
Teşekkürler, ben de öyle umuyorum, kalıcı olacağım inşallah. :)
@MEnes başımın etini yiyordun bir süredir, sonunda istediğini aldın mutlu musun :A Şaka bir yana kısa zamanda çok iyi uyum sağladın foruma, hak ettiğin favori üyeliği tebrikler. :)

@dosimosi tebrikler Survivor arkadaşım sen de hak ettin sonuna kadar. :D

@umuttanyel az ama kaliteli mesajlar yazıyorsun sen de hak ettin favori üyeliği. :) Müzik konularında aktifsin başka konularda da aktif olmanı isteriz. :)
Maksat geyik olsun. Yoksa bizim makam mevkide gözümüzü yok. :A :A Teşekkürler bu arada. :)

Forumda kısa zamanda en çok konuştum kişilerin başında yer alan @MEnes ve @dosimosi için çok sevindim. Bu vesileyle @umuttanyel'in de daha fazla aktif olmasını ve bizleri muhabbetinden eksik etmemesini dileriz. :)
Daha çok mesajlaşmak ve muhabbet etmek dileğiyle. Teşekkürler. :)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
@MEnes tebrikler iyi bir giriş yaptın başkan foruma konu açmayada başlarsın yavaşdan.))

@dosimosi sanada tebrikler sevdiğim kişilerin arasındasın hakettin tebrikler sadece Survivor'la olmuyor diğer konulardada aktif ve Survivordaki gibi yırtıcı ve saldırgan olmanı bekliyorum.)))

@umuttanyel tebrikler tanışırız inş kısa zamanda aktif olursan.))

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Tebrikler adam gibi adam :) Kafa adamsın, bugüne kadar katılmadığım bir mesajına denk gelmedim :A Ünal Aysal gibi adamsın alakam olmayan konularda bile haklısın :A Hayırlı olsun artık üşendiğim konuları sana itelerim hahaha :A @MEnes

@dosimosi Survivor konularında denk geliyoruz değerli bir kardeşimizsin sana da hayırlı olsun :)

@umuttanyel'i sadece müzik konularında görüyorum. Spor,dizi,siyaset vs. gibi konularda daha çok aktif olursan seni daha yakından tanıma fırsatı bulabiliriz :)

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tebrikler adam gibi adam :) Kafa adamsın, bugüne kadar katılmadığım bir mesajına denk gelmedim :A Ünal Aysal gibi adamsın alakam olmayan konularda bile haklısın :A Hayırlı olsun artık üşendiğim konuları sana itelerim hahaha :A

Sağol kardeşim. :A Sen de öylesin. :) Bakacağız artık, gönderirsin hallederiz. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
@MEnes tebrikler, son zamanlarda en çok aktif olan yeni üye olarak favori olmaman yanlış olurdu zaten :)

@dosimosi'yi ismen uzun zamandır forumda görüyorum favori olmamasına şaşırdım doğrusu, tebrik ediyorum.

@umuttanyel sana da tebrikler, umarım favori olman forum içindeki aktifliğini de etkiler :)