Yeni Favori Üyeler (Kasım - 2017)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ona bilhare teşekkürlerimi sunacağım :A

Bana tebrik yok mu :bhr: :A
sana özel yapmak istediğim için araya mesaj girsin öyle tebrik edeyim dedim :A sen özel oldugun için tek olarak tebrik edeyim dedim :A yoksa seni unuttum mu sandın?:A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Tırstım şimdi sıvacıların işi belli olmuyor çünkü. :A
Bu arada favori üye olduktan sonra mesaj yazma panelim değişti la bu ne smileyler falan gitti çorba gibi oldu panel (b)

sana özel yapmak istediğim için araya mesaj girsin öyle tebrik edeyim dedim :A sen özel oldugun için tek olarak tebrik edeyim dedim :A yoksa seni unuttum mu sandın?:A
Ben de öyle tahmin etmiştim zaten :Z Teşekkürler şimdiden :)

Başbaşa teşekkür edecek sanırım sana cnm :A :A :A bu gece benimle birlikte çık forumdan yalnız kalma buralarda :F
Çok özel süprizlerim var ona bu gece uzun olacak :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bu arada favori üye olduktan sonra mesaj yazma panelim değişti la bu ne smileyler falan gitti çorba gibi oldu panel (b)

Ben de öyle tahmin etmiştim zaten :Z Teşekkürler şimdiden :)

Çok özel süprizlerim var ona bu gece uzun olacak :A
Bu gelişmiş mesaj paneli işte alışırsın zamanla. Gülen surat simgesi en başta var gitmemiştir. :D

Anladım sorunu. Şimdi nasıl? :A @Doğu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tebrikler @Doğu geçen sana söyleyebileceğim herşeyi söyledim, tükendi bende sözler :A
Şaka bir yana, umarım artık korursun favori etiketini ve bu foruma kattığın renk tartışılmaz. Kaliteli ve eğlenceli birisin.
Benim için özelsin ve bunu tekrardan kanıtlamak için hiç sevmememe rağmen sana bu hediyeyi vereyim :D (not:baska bir hediye verecektim olmadı,bunla idare et)
ladda ned.jpeg

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Tebrikler @Doğu geçen sana söyleyebileceğim herşeyi söyledim, tükendi bende sözler :A
Şaka bir yana, umarım artık korursun favori etiketini ve bu foruma kattığın renk tartışılmaz. Kaliteli ve eğlenceli birisin.
Benim için özelsin ve bunu tekrardan kanıtlamak için hiç sevmememe rağmen sana bu hediyeyi vereyim :D (not:baska bir hediye verecektim olmadı,bunla idare et)
Ekli dosyayı görüntüle 57582
Harikasın çok teşekkür ederim :Z Hediye muazzam umarım bir gün seversin ne diyim :A

Bu gelişimişi işte sorun yoktur. Sadece bir yetki vermeyi unutmuşum onu da verdim. Özelden ekran görüntüsü atsana. :D
Bu panel daha teferruatlı geldi gözüme :A Ben eskisine alışmıştım :A Neyse umarım mobilde değişmemiştir. :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daha sadeydi diye biliyorum gif tablo kısmı falan yoktu. :A

Zamanla alışırsın kolay gelsin. :A
Bu eski zaman insanı kafasından taşıyor bu ne anlar yeni şeylerden cnm eskiyi daya gitsin
şimdi taş devrinden günümüze ışınlaşmış gibi oldu çocuk kafası karışıcak :A :A :A @Doğu

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bu eski zaman insanı kafasından taşıyor bu ne anlar yeni şeylerden cnm eskiyi daya gitsin
şimdi taş devrinden günümüze ışınlaşmış gibi oldu çocuk kafası karışıcak :A :A :A @Doğu
Hayırlı forumlar kardeşim :A

Fakir paneli gibi :A Şu an kendimi admin gibi hissediyorum. Tek tuşumla forumu kapatırım sevdiğimi getirmezseniz :A Vallahi kapatırım :A :F
Artık @Tolstoyevski ile daha rahat mesajlaşırlar, tablo falan yaparsın gif koyarsın. :F

Tols yaşadın. :A