Yeni Favori Üyeler - Eylül 2016

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
yorum yapmasam bile yorumlara göz atıyorum bunlar kim tanımıyorum nasıl favori üye oluyolar
aga yemişim 3 aylık süreyi kaç ay geçti ban yedikten
Kaliteli mesajları dikkatimizi çekmiş demek ki. :D

Temmuz'da yemişsin işte Ağustos, Eylül ve Ekim'de cezanı çekmen gerekiyor, Ozan'a bir sorarım ben seni gelecek ay oylamaya dahil edebiliyor muyuz diye :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Sherlock Haketmiştin zaten tebrik ederim. Sen bir de konu açmayı seviyorsun Gs maç konuları sana emanet bundan sonra :D

@dreamy Sana da tebrikler :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
@Sherlock Haketmiştin zaten tebrik ederim. Sen bir de konu açmayı seviyorsun Gs maç konuları sana emanet bundan sonra :D

@dreamy Sana da tebrikler :)
Bak bak hemen işi adama kitliyor :A Maç günleri hiç konu açıldığı yok sen, @Sherlock ve sıvacı moderatör bey @MEnes maç konularından sorumlusunuz takım da fişek gibi bu sene mazeret istemiyoruz :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bak bak hemen işi adama kitliyor :A Maç günleri hiç konu açıldığı yok sen, @Sherlock ve sıvacı moderatör bey @MEnes maç konularından sorumlusunuz takım da fişek gibi bu sene mazeret istemiyoruz :A

@MEnes 'den hiç umudum yok en son ne zaman konu açtı belli değil. Ben de aynı şekilde. O yüzden hazır @Sherlock favori üye olmuşken bu fırsatı kaçırmayayım dedim bari :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
feto gibidir belki aserata söylermisin senaryo reytingini açıklasın
Sen beni dinle pompy, feto sihirli annem böyle şeyleri bırak. Güzel şeyler yazmaya bak. Bak feto da patladı gitti bu ülkede, sihirli annemin sihiri falan kül oldu. Yeni şeyler üretmekte fayda var.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
arka sokaklar işliyor diye yazıyorum arka sokakların uyarlaması diye
Bırak uyarlamaları. TV'de yeterince Asker Polisiye tarzı şeyler var, forumda olmasa da olur. Direk finale git. Yepyeni sayfa açman gerek yoksa daha bir 3 sene daha bekletir bu @FF Yönetim iyi tanıyorum ben onu şakası falan yoktur. Anında keser cezayı.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bırak uyarlamaları. TV'de yeterince Asker Polisiye tarzı şeyler var, forumda olmasa da olur. Direk finale git. Yepyeni sayfa açman gerek yoksa daha bir 3 sene daha bekletir bu @FF Yönetim iyi tanıyorum ben onu şakası falan yoktur. Anında keser cezayı.
ben polisiyeden başka denedim olmadı beceremedim @Harunnn60 şahit aşk yangını yazın denedim