Yeni Favori Üyeler - Eylül 2016

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yeni favori üyeleri açıklamaya devam ediyoruz.

Yönetim tarafınca yapılan oylama sonucunda bu ay favori üye olmaya hak kazanan isimler @Sherlock ve @dreamy olarak belirlenmiştir, kendilerini tebrik ediyor, nice kaliteli mesajlar diliyoruz.

Favori üye olmak için kaliteli mesajlarla birlikte forumda aktif olarak kendinizi göstermeniz yeterli. Eğer kalitesiz (veya başka bir siteden kopyalanmış) konular açarsanız veya ceza alacak davranışlarda bulunursanız favori üyeliğinizin alınacağı hatırlatmasını da ekleyelim.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bunlar kim tanımıyorum bile 5-6 yıldır forumdayız rezillik resmen favori üye olamamamız :D hee umrumda olmaz ama insan kızıyor yine de

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
bunlar kim tanımıyorum bile 5-6 yıldır forumdayız rezillik resmen favori üye olamamamız :D hee umrumda olmaz ama insan kızıyor yine de
Son zamanlarda pek aktif değilsin ki tanımaman normal. :D

3 aylık ceza süreniz dolunca olursunuz elbet. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
artık zaten sihirli annemle ilgili haber açmam
Heee.. bırak artık eskileri.. şöyle konularına bir çeki düzen ver, Türkçe'ye noktalama falan bunlara dikkat et. Özen gösterdiği görürse bu @FF Yönetim elbet caresiz kalıp sana hak ettiğin Favori Üyeliği verir. O Batman'in kanatlarını bir kırmak gerek aslında çok uzadı bu durum da neyse .ss :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Son zamanlarda pek aktif değilsin ki tanımaman normal. :D

3 aylık ceza süreniz dolunca olursunuz elbet. :)
yorum yapmasam bile yorumlara göz atıyorum bunlar kim tanımıyorum nasıl favori üye oluyolar
aga yemişim 3 aylık süreyi kaç ay geçti ban yedikten

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,005
Puanı
610
Ya ben onlardan daha çok mesaj yazıyorum daha aktifim ama beni favorı üye yapan yok aşk olsun yani:T)::