'Yasak Elma'da Nesrin Cavadzade'nin Ayrılığının Perde Arkası! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu dizinin perde arkasında dönen olayları asla anlayamıyorum ama ben hala Nesrin'in diziden çıkmadığına inanıyorum. :A
Ben ilk haberin "reklam" olduğunu, fragmanın "ters köşe" olduğunu düşünüyordum. Ama bu haberden sonra çıkmayacağına dair pek ümidim kalmadı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Saçma geldi bana bu haber, kimse böyle çok da büyük olmayan bir olay yüzünden başrol oyuncuyu diziden çıkarmaz. :A
Yazılmayan başka bir şey olabilir ya da önceden başka bir olay yaşanmış olabilir belki.

Nesrin ile birbirini takipten çıkmışlar Neslihan Yeşilyurt. Hatta geçen gün Neslihan Yeşilyurt'un doğum günüymüş, kutlamamış.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Yazılmayan başka bir şey olabilir ya da önceden başka bir olay yaşanmış olabilir belki.

Nesrin ile birbirini takipten çıkmışlar Neslihan Yeşilyurt. Hatta geçen gün Neslihan Yeşilyurt'un doğum günüymüş, kutlamamış.
Ama böyle bir olay olsa Eda ile de araları açılması gerekirdi. Paylaşımına yazdığı görüşürüz aşkım yorumu misilleme miydi o zaman? Bilmiyorum tuhaf olaylar dönüyor, bana seyircileri trollüyorlar gibi geldi. Bir de Nesrin'in sürekli efsaneler ölmez lafını vurgulaması da buna inanmama sebep oldu. :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,975
Puanı
710
Ama böyle bir olay olsa Eda ile de araları açılması gerekirdi. Paylaşımına yazdığı görüşürüz aşkım yorumu misilleme miydi o zaman? Bilmiyorum tuhaf olaylar dönüyor, bana seyircileri trollüyorlar gibi geldi. Bir de Nesrin'in sürekli efsaneler ölmez lafını vurgulaması da buna inanmama sebep oldu. :A
Röportajda gülüyor kadın hiç ciddi değil bence :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zaten asıl Neslihan Yeşilyurt ile değil, onunla arası bozulması gerekirdi. Bende anlamadım pek. :A Eda Ece yaptığı yorumu silmiş, neden silmiş niye silmiş bilmiyorum. :A

Bu haberlerden sonra umarım trol değildir diyorum, yoksa tepki çekerler.

• İlginç

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Röportajda gülüyor kadın hiç ciddi değil bence :A
Bence de değil. Eda Ece'de çok eğlenceli bölümler çekiyoruz falan diyor. Parçaları birleştirince bütün bu haberler troll gibi geliyor bana. :A
------

Zaten asıl Neslihan Yeşilyurt ile değil, onunla arası bozulması gerekirdi. Bende anlamadım pek. :A Eda Ece yaptığı yorumu silmiş, neden silmiş niye silmiş bilmiyorum. :A

Bu haberlerden sonra umarım trol değildir diyorum, yoksa tepki çekerler.
Şahika ölüceğine fake çıksın hepsi daha iyi. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Başka sorunlar olmuştur ya Fatih Aksoy'un da Nesrin Cavadzade'nin de bu kadar küçük bir olayı büyüteceğini düşünmüyorum.

Bence de. Zaten Neslihan Yeşilyurt hali hazırda Sadakatsiz'i çekiyor, geçici olarak gelmiş. Bu süreçte Nesrin Cavadzade'nin sahneleri ertelenebilirdi.

Murat Öztürk yada ikinci yönetmen/ikinci ekip ile çekilebilirdi. Sırf bunun için böyle bir şey yapmaları çok saçma.
Garip olan kadını getirmeleri, dediğin gibi ikinci yönetmen mesela ne işe yarıyor. Bu arada Neslihan Yeşilyurt ziyarete de geldi demiştin. Bu kadın Yasak Elma'yı neden bıraktı ki o zaman, burada kalsaydı işte.
Diziler zaten 120 dakika ve fazla olduğu için iki ekip çekiliyor. İkinci yönetmen aynı anda başka yerde başka sahneler çekiyor ve bölümün de yetişmesi gerekiyor yerine geçici olarak birinin gelmesi hele ki dizinin dünyasını kuran yönetmenin gelmesi çok normal yani ikinci yönetmen de o sırada başka bir mekanda sette. :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,975
Puanı
710
Fena düşmedi aslında, düşük hali bile 5-6 bandı. Kanalın diğer dizilerinden yüksek bu haliyle bile. Bir de Yasak Elma reytingini çok kolay yükseltebilen bir dizi. :A
Geçen sezona göre çakıldı çakılacak bence :A Ama bu kadar şeyin üzerine izleyecekler varsa bile izlemez diye düşünüyorum :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şahika ölüceğine fake çıksın hepsi daha iyi. :A
Tabi benim istediğim de o ama her iki ihtimalde de tepki çekeceği kesin dizinin. Magazine verilen röportajdan sonra, yapılan paylaşımlar ve bu haberlerden sonra devam ederse daha çok tepki çekeceğini düşünüyorum. :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Geçen sezona göre çakıldı çakılacak bence :A Ama bu kadar şeyin üzerine izleyecekler varsa bile izlemez diye düşünüyorum :A
Bu dizi ne badireler atlattı, bir yolunu bulur stabil reytinglerle devam eder yine. Ama eğer final yapacaksa zaten reyting mevzu olmayacak artık. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aslında yalan olmadığı belli Ece o gün story atmış belli sete gelmiş set aksarsa Nesrin de tepki gösterir :D
------

Benimde anlamadığım o bu kızın seti yok ne diye sete gelmiş ki :D
Senin Akın Akınözü'n geçen hafta setti aksattığında da o zaman yapım koordinatörünün tepki göstermesi çok normal? :F İşinize gelince öyle, işinize gelmeyince böyle.

Ayrıca seti yok diye gelemez mi? Çoğu sette oyuncu seti olmamasına rağmen özel bir günse gidebilir. Hangi dizinin setiydi bilmiyorum ama bir oyuncunun doğum gününde seti olmamasına rağmen gelen oyuncular vardı. Böyle durumlarda gelmeleri çok normal Eda da sete gidip görmüş. :D

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu arada Birsen Altuntaş haberinde "Herkes Cansu karakterinin ölmesini beklerken Nesrin Cavadzade'nin oynadığı Şahika'nın ölmesi şok etkisi yarattı." demiş. Cansu nasıl çıkacak diziden onu anlamadım ben daha, ölmeyecek mi şimdi? :A