'Yasak Elma'da Nesrin Cavadzade'nin Ayrılığının Perde Arkası! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
75565.jpg

Nesrin Cavadzade 'Yasak Elma'dan neden ayrılıyor?

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk'ün oturduğu; başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu'nun paylaştığı yapıma bu hafta Nesrin Cavadzade veda ediyor.

Bu ayrılığın asıl sebebinin ise, Nesrin Cavadzade'nin geçtiğimiz günlerde rahatsızlanan Murat Öztürk'ün yerine gelen Neslihan Yeşilyurt ile sette yaşadığı tartışma olduğu öğrenildi. Çekimi olmamasına rağmen sete gelen Eda Ece ile sohbet eden Neslihan Yeşilyurt, yerini yardımcısına devretti.

Bu sırada çekimin aksamasından rahatsız olan Cavadzade, Yeşilyurt'a "İşi bititip öyle sohbet etseydiniz" dedi ve Yeşilyurt ile arasında gerilim yaşandı.

Seti terk eden ve telefonlarını kapatan Nesrin Cavadzade'nin, Yeşilyurt ile yaşadığı gerilim Fatih Aksoy'a iletilince senaryoda değişiklik yapıldı ve Cavadzade'nin karakteri Şahika'ya ölüm sahnesi yazıldı.

Öte yandan Cavadzade'nin Medyapım ile çalışmaya devam edeceği öğrenildi.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Eh iyide Böyle mi Olacaktı Kara Melek dizileri hep kötü karakterler olduğu için izlendi.Dizinin reytingleri düşerde.Final yapacakmış duyduğuma göre.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Olayda Nesrin Cavadzade haklıyken 2 gün kalacak yönetmen için senaryoda değişiklik yapıp onu kovmaları ne garip. Hadi kalıcı geldiyse başka yönetmenle anlaşırsın da Şahika dizinin ana karakterlerinden biri yani, garip ve çok da kötü olmuş.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Olayda Nesrin Cavadzade haklıyken 2 gün kalacak yönetmen için senaryoda değişiklik yapıp onu kovmaları ne garip. Hadi kalıcı geldiyse başka yönetmenle anlaşırsın da Şahika dizinin ana karakterlerinden biri yani, garip ve çok da kötü olmuş.
Bence de. Zaten Neslihan Yeşilyurt hali hazırda Sadakatsiz'i çekiyor, geçici olarak gelmiş. Bu süreçte Nesrin Cavadzade'nin sahneleri ertelenebilirdi.

Murat Öztürk yada ikinci yönetmen/ikinci ekip ile çekilebilirdi. Sırf bunun için böyle bir şey yapmaları çok saçma.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bence de. Zaten Neslihan Yeşilyurt hali hazırda Sadakatsiz'i çekiyor, geçici olarak gelmiş. Bu süreçte Nesrin Cavadzade'nin sahneleri ertelenebilirdi.

Murat Öztürk yada ikinci yönetmen/ikinci ekip ile çekilebilirdi. Sırf bunun için böyle bir şey yapmaları çok saçma.
Garip olan kadını getirmeleri, dediğin gibi ikinci yönetmen mesela ne işe yarıyor. Bu arada Neslihan Yeşilyurt ziyarete de geldi demiştin. Bu kadın Yasak Elma'yı neden bıraktı ki o zaman, burada kalsaydı işte.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Garip olan kadını getirmeleri, dediğin gibi ikinci yönetmen mesela ne işe yarıyor. Bu arada Neslihan Yeşilyurt ziyarete de geldi demiştin. Bu kadın Yasak Elma'yı neden bıraktı ki o zaman, burada kalsaydı işte.
Sadakatsiz, koronavirüs vakaları nedeniyle sete çıkamamıştı bir süre. İkinci yönetmen/ekip yetmemiş olabilir diziye belki, ondan getirmiş olabilirler.

Bahsedilen gün Eda'nın attığı story:

EzLDi_9VIAUH76f.jpg

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Yalan olduğu çok belli, kadın zaten 2 günlüğüne gelmiş çekime, daimi yönetmen olsa anlarım da. Bir de ölüm senaryosu yazılmış ama Medyapım ile çalışmaya devam edecekmiş abi hadi ya. :F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fatih Aksoy seni hiç sevmiyorum adama niye ısınamadığımı şimdi anladım
Nesrin Cavadzade ile Neslihan Yeşilyurt, Instagram'da birbirini takip etmeyi bırakmış diyorlar. Ne kadar doğru bilmiyorum. (b

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Sadakatsiz, koronavirüs vakaları nedeniyle sete çıkamamıştı bir süre. İkinci yönetmen/ekip yetmemiş olabilir diziye belki, ondan getirmiş olabilirler.

Bahsedilen gün Eda'nın attığı story:

Ekli dosyayı görüntüle 101862
Orası da doğru da bu yönetmenin rahatsızlığı hafif bir şey değilse sadece Neslihan Yeşilyurt'u getirmeye ne gerek vardı, Sadakatsiz'in çekimleri 1-2 haftalığına durdu.

Ha öylesine ziyarete gelmemiş yani. Bilmiyorum da ne olursa olsun Eda Ece'nin de sahnesi yokken sırf bu kadın için sete gitmesi saçma.

Nesrin Cavadzade ile Neslihan Yeşilyurt, Instagram'da birbirini takip etmeyi bırakmış diyorlar. Ne kadar doğru bilmiyorum. (b
Öyle olmuş.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Orası da doğru da bu yönetmenin rahatsızlığı hafif bir şey değilse sadece Neslihan Yeşilyurt'u getirmeye ne gerek vardı, Sadakatsiz'in çekimleri 1-2 haftalığına durdu.

Ha öylesine ziyarete gelmemiş yani. Bilmiyorum da ne olursa olsun Eda Ece'nin de sahnesi yokken sırf bu kadın için sete gitmesi saçma.

Öyle olmuş.
Ben getirme işini tam anlamadım. O gün hikaye attıklarında sadece ziyaret zannetmiştim ve Eda ile Şevval hikaye atmıştı.

Dediğin gibi Eda Ece'nin de sete gelip, çekimlerin devam etmemesine sebep olması da çok saçma. Dışarıda bir şekilde başka zaman görüşürsünüz. Milleti bekletmeye hakları yok, Nesrin baya bir haklı gibi.

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ben getirme işini tam anlamadım. O gün hikaye attıklarında sadece ziyaret zannetmiştim ve Eda ile Şevval hikaye atmıştı.

Dediğin gibi Eda Ece'nin de sete gelip, çekimlerin devam etmemesine sebep olması da çok saçma. Dışarıda bir şekilde başka zaman görüşürsünüz. Milleti bekletmeye hakları yok, Nesrin baya bir haklı gibi.
Aslında bu kadın geldiğinde herhalde Sadakatsiz'deki korona haberlerinin çıkmasına ya çok az vardı ya yeni çıkmıştı, o riskle hemen koşa koşa başka bir sete gitmesini nasıl kabul ettiler acaba. (b)

E yani onlar orada işini yapıyor ve belki Nesrin dinlenmek istiyor, yoruldu. Ama hanımefendiler birbiriyle görüşecekler diye zamanı daralıyor ve gereğinden daha az dinlenecek. Bence de sonuna kadar Nesrin haklı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aslında bu kadın geldiğinde herhalde Sadakatsiz'deki korona haberlerinin çıkmasına ya çok az vardı ya yeni çıkmıştı, o riskle hemen koşa koşa başka bir sete gitmesini nasıl kabul ettiler acaba. (b)

E yani onlar orada işini yapıyor ve belki Nesrin dinlenmek istiyor, yoruldu. Ama hanımefendiler birbiriyle görüşecekler diye zamanı daralıyor ve gereğinden daha az dinlenecek. Bence de sonuna kadar Nesrin haklı.
Ben sete geldiğini 18 Nisan'da yorum konusuna yazmışım. Sadakatsiz'de koronavirüs haberi 13 Nisan'da çıkmış. 5 gün sonra başka sete gitmiş, yardım etmeye.

Kimse kimsenin keyfini beklemek zorunda değil. Eda'nın koşa koşa sete gidip meşgul etmesi ve Neslihan Yeşilyurt'un da buna uyması çok saçma yani.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ben sete geldiğini 18 Nisan'da yorum konusuna yazmışım. Sadakatsiz'de koronavirüs haberi 13 Nisan'da çıkmış. 5 gün sonra başka sete gitmiş, yardım etmeye.

Kimse kimsenin keyfini beklemek zorunda değil. Eda'nın koşa koşa sete gidip meşgul etmesi ve Neslihan Yeşilyurt'un da buna uyması çok saçma yani.
Haa, e 5 gün de pek yeterli değil yani.

Aynen, sanki Neslihan'sız ölüyordu da sahnesi yokken koşa koşa sete gitti.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Haa, e 5 gün de pek yeterli değil yani.

Aynen, sanki Neslihan'sız ölüyordu da sahnesi yokken koşa koşa sete gitti.
İnsan repo günü olduğunda, seti olmadığında evde yatar dinlenir, ama bu koşa koşa sete gitmiş. İlginç... Keşke ölüm sahnesi Yıldız'a yazılsaydı. :A İyice gıcık oldum şu an.

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Yalan olduğu çok belli, kadın zaten 2 günlüğüne gelmiş çekime, daimi yönetmen olsa anlarım da. Bir de ölüm senaryosu yazılmış ama Medyapım ile çalışmaya devam edecekmiş abi hadi ya. :F

Aslında yalan olmadığı belli Ece o gün story atmış belli sete gelmiş set aksarsa Nesrin de tepki gösterir :D
------

İnsan repo günü olduğunda, seti olmadığında evde yatar dinlenir, ama bu koşa koşa sete gitmiş. İlginç... Keşke ölüm sahnesi Yıldız'a yazılsaydı. :A İyice gıcık oldum şu an.

Benimde anlamadığım o bu kızın seti yok ne diye sete gelmiş ki :D

• Beğendim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Aslında yalan olmadığı belli Ece o gün story atmış belli sete gelmiş set aksarsa Nesrin de tepki gösterir :D
------

Benimde anlamadığım o bu kızın seti yok ne diye sete gelmiş ki :D
Story attı diye buradan yalan olmadığını mı çıkarıyorsun? :F Eda ve Nesrin'in arası gayet iyi, kavga olsa Eda ile de arası bozulur ve böyle bir meseleden koskoca Şahika karakteri diziden gönderilmez. Uzlaşma yoluna gidilir, kesin palavra.

• Güldürdün
Reactions: Angelica