'Yasak Elma'da Şok Bir Ayrılık Daha!

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Deminki mesajı kuzenim yazmış sorry. :( Ama ben de YILDIZ YILMAZ efsanesine toz kondurmamak için elimden geleni yapacağım bundan sonra. Pazartesi'nin sultanı. :bhr: :Z
Bodrum Masalı vol 2 diyecektim ama Kuzey Yıldızı'nı da gömüp izlemeye başlamışsın. :A

Zaten senlik bir dizi, senaryonda da esinlendiğini hatırlıyorum. :A Sonunda ortaya çıkardın demek içindeki Yasak Elma sevgisini :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bodrum Masalı vol 2 diyecektim ama Kuzey Yıldızı'nı da gömüp izlemeye başlamışsın. :A

Zaten senlik bir dizi, senaryonda da esinlendiğini hatırlıyorum. :A Sonunda ortaya çıkardın demek içindeki Yasak Elma sevgisini :A
Ben de anlamadım ki bir anda içine doğru çekildim bu fırtınanın. :A Gümbür gümbür gidiyoruz maşallah. :Z

Kuzey Yıldızı'na başlamıştım ama bıraktım sonradan. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Tuvana Türkay neden ayrılıyor bilen var mı? Hiç izlediğim bir dizi değil ama o dayak yedi diye fragmanı çok izlenmiş ve bu haftaki reytingi artmış. Yapım, bu altın yumurtlayan tavuğu neden çıkarıyor diziden?

• Beğendim
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Tuvana Türkay neden ayrılıyor bilen var mı? Hiç izlediğim bir dizi değil ama o dayak yedi diye fragmanı çok izlenmiş ve bu haftaki reytingi artmış. Yapım, bu altın yumurtlayan tavuğu neden çıkarıyor diziden?
Onu izlemedi kimse, Eda Ece'nin karakteri için izlediler. Tuvana'nın karakteri başından beri eğreti duruyordu son olarak karakterini bitirdiler.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,141
Puanı
1,061
Deminki mesajı kuzenim yazmış sorry. :( Ama ben de YILDIZ YILMAZ efsanesine toz kondurmamak için elimden geleni yapacağım bundan sonra. Pazartesi'nin sultanı. :bhr: :Z
EQnHpREWoAAGS4Z.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben sevmiştim Nadir'i üzüldüm. :A

Yıldız'a onun da aşık olacağı genç bir partner getirsinler o zaman madem ki getirmeliler de zaten.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: cookies and alperuz

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Onu izlemedi kimse, Eda Ece'nin karakteri için izlediler. Tuvana'nın karakteri başından beri eğreti duruyordu son olarak karakterini bitirdiler.
Yani anladım da Eda Ece ilk bölümden beri var ve dizi ilk defa bu kadar reyting aldı o yüzden sormuştum

• Beğendim

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Elmadan daha fazla reyting alıyoruz düşmanlarımızı çatlatmaya devam :A
Şaka heralde. Daha 3.bölümde 4 reytingi gören dizi 3.sezonunda 9 reyting alan diziden daha mı çok izleniyor :A
Allahtan kadın bitti de reytingleriniz yükseldi. Yoksa bu hafta 7-5-6 değil 5-3-4 reyting almıştınız. Ama kadının yerine gelecek dizi fişinizi çeker merak etme :kiki:

• Güldürdün

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Şaka heralde. Daha 3.bölümde 4 reytingi gören dizi 3.sezonunda 9 reyting alan diziden daha mı çok izleniyor :A
Allahtan kadın bitti de reytingleriniz yükseldi. Yoksa geçen hafta 7-5-6 değil 5-3-4 reyting almıştınız. Ama kadının yerine gelecek dizi fişinizi çeker merak etme :kiki:
Ya bak ne de güzel savunuyor resmen sayımız arttı :F

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay