'Yasak Elma'da Şok Bir Ayrılık Daha!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Kadında da Özge ve Bennu dışında kendini kanıtlamış birisi yoktu. Caner'i falan herkes eleştiriyordu hatta, partner olarak beğenilmemişti.
BDY kç'de arada bakıyordum, oyunculuğu öyle dikkatimi çekmedi ama kötü olsa çekerdi.
Erkek başrolu daha önce hiç izlemedim ve en çok eleştirilen kendisi ama tip olarak beğendim şahsen :A
Medyapımın ekonomik sebep ötürü kadro kuracağını sanmıyorum şuan en çok para kazanan yapım.
Diziyi belki izlemem bilmiyorum ama şans vereceğim kesin. Merak ediyorum.
Caner cok iyiydi ya, basta bende yadirgadim ama rölünü cok iyi sirtladi. :D

Ha en iyileri Bahar, Enver ve Sirin'di zaten. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Şimdi söyle bir şey var, bir aile hikayesi ilk 5-10 bölümde 5-6 reyting alıyordu. Sonradan düşmesi dizinin gidişatıyla ilgili. Bu yüzden başlama tarihinden ötürü tutmadı diyemezsin.
Evet ama Cumartesi basladigi icin AB'de p pranlari aldi. Demek istedigim Mart'ta dizi baslatmanin riskli oldugu. Sezon sonuna dogru Kadin'i birakip yeni bir diziye baslar miydin mesela? :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Caner cok iyiydi ya, basta bende yadirgadim ama rölünü cok iyi sirtladi. :D

Ha en iyileri Bahar, Enver ve Sirin'di zaten. :D
Caner'i başta ben de eleştirmiştim, tanıtımlarda falan kötü duruyordu tipi falan. Ama oyunculuğu iyiydi evet. Dizideki herkes iyi oynadı ama en iyi oynayan ve dikkan çeken açık Seray Kayaydı bence. İkinci sırayı da Gökçe ve Özge paylaşabilir.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Caner'i başta ben de eleştirmiştim, tanıtımlarda falan kötü duruyordu tipi falan. Ama oyunculuğu iyiydi evet. Dizideki herkes iyi oynadı ama en iyi oynayan ve dikkan çeken açık Seray Kayaydı bence. İkinci sırayı da Gökçe ve Özge paylaşabilir.
Yeliz de vardi gerci. Onu unutacaktim az kalsin. :(

Böyle dizi bir daha zor gelir. :A

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay