NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
İlk bölüme baştan sona baktım. Sonraki bölümlerde kısa videolara baktım. Şuan az çok hakim oldum gibi diziye ama daha izlemeye devam ederim. Televizyonda henüz denk gelmedim ama yeni bölüme kadar önemli sahneleri izlemiş olurum :A
Yıldız'ın arkadaşı bence Yıldız'a keleklik yapmaz.
Ender ile kocasının evlilikleride bir acayipti. Milletin yanında cicim ama sonrası oduna dönüşme, her ikisi içinde geçerli.
Zeynep ve Alihan sahnelerini pek izlemedim daha ama onlarda yatağa atlamış hemen :F
Zeynep ilk bölümde aklı başında görünüyordu halbuki :F

Yıldız saf biri olacak sandım ama meğerse oda planlar, oyunlar yapan birisi :F
Zehra son bölümde noktayı koymuş. Şimdi kimin eli kimin cebinde durumu olacak :F

Yorumlara baktım, diziye sallayan çok ama buna rağmen izliyorlarsa kendilerine baksınlar :A

Önce sadece ilk bölümü izledin sandım hepsini yorumlamışsın. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ayy şuan ben de keyiflendim :F

Hatırladım :A Senle konuşmuştuk :A

Kıvanç da geçenlerde "ekip olarak diziye çok güveniyorduk ama böyle zor bir günde bu kadar iyi gideceğini düşünmemiştik" demişti :A

O ekip Talat Bulut olayında erken gaza geldi ama sakin olsunlar. Rakip kanalların magazin programlarının gazına gelmesinler. :A @mrt-06

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
O ekip Talat Bulut olayında erken gaza geldi ama sakin olsunlar. Rakip kanalların magazin programlarının gazına gelmesinler. :A @mrt-06
Pek sevmiyordum kendisini :A

Zaten favorim Ender ve Sinan çifti :bhr: :Z

Sezonun çiftiydi bence aralarında büyük bir ateş var, hissediyorum :A Yeni sezonda yine yakınlaşsınlar :Z :A Zehra'nın sesine bile tahammül edemiyorum :F

Yasak-Elma-k%C4%B1yafetleri-2.b%C3%B6l%C3%BCm.jpg

DZOsZ_VX0AAdVUv.jpg