NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Demet büyük ecünnü çıktı @Çiğdem- haklıymış yine. :F @sokak sanati İşlemedi ona elemim. :A Darısı Başımıza, Geleceğin Starı patır patır döküldü o kaldı. :A

Ben Çilek kokusu gibi olur diye büyü yapmamıştım yanıldım :A
Sen yokken @mrt-06 bir büyük yapmış Stara zirve onda şuan. Dizinin konusunu açtı 3. Bölümde kalktı yayından.:A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Demet büyük ecünnü çıktı @Çiğdem- haklıymış yine. :F @sokak sanati İşlemedi ona elemim. :A Darısı Başımıza, Geleceğin Starı patır patır döküldü o kaldı. :A
Erkenci Kuş erken bitecek ama diğer diziler gibi :A İçime doğdu diğer sezon yine bizde olur :A

Hazal'ı elimizde tutalım ya BH bitince bile bir proje daha olmalı güzel bir uyum oldu. :A daha da sevdim :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,630
Puanı
1,061
Pek sevmiyordum kendisini :A

Zaten favorim Ender ve Sinan çifti :bhr: :Z

Sezonun çiftiydi bence aralarında büyük bir ateş var, hissediyorum :A Yeni sezonda yine yakınlaşsınlar :Z :A Zehra'nın sesine bile tahammül edemiyorum :F

Yasak-Elma-k%C4%B1yafetleri-2.b%C3%B6l%C3%BCm.jpg

DZOsZ_VX0AAdVUv.jpg
Seninkinin partneriydi dimi bu Sedefin yani :A Boynuzlamış kart kadınla :F

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Erkenci Kuş erken bitecek ama diğer diziler gibi :A İçime doğdu diğer sezon yine bizde olur :A

Hazal'ı elimizde tutalım ya BH bitince bile bir proje daha olmalı güzel bir uyum oldu. :A daha da sevdim :F

Onun da gözü hollywood'a kaymış. :A Burak kalsın erkekler daha az ihanet ediyor bize valla. :A @sokak sanati

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Pek sevmiyordum kendisini :A

Zaten favorim Ender ve Sinan çifti :bhr: :Z

Sezonun çiftiydi bence aralarında büyük bir ateş var, hissediyorum :A Yeni sezonda yine yakınlaşsınlar :Z :A Zehra'nın sesine bile tahammül edemiyorum :F

Yasak-Elma-k%C4%B1yafetleri-2.b%C3%B6l%C3%BCm.jpg

DZOsZ_VX0AAdVUv.jpg

Bu ikisi yeni Bihter ve Behlül gibi o villada sevişmedikleri yer kalmaz yeni sezonda zaten. :F @sokak sanati