NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
  • Güldürdün
Reactions: Angelica

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Evett bugün sezon finalinide yaptım valla harika bölümdü Enderle Şahikayı izlemek muhteşemdi yaa:D
@alperuz @Emre Ozansoy @Dosi Enderden de betermiş bu Şahika abuu Enderi bile korkuttu valla :A
İşte tam başladığım yere gelmişsin, hele Yıldız'ın doğum yaptığı bölüm tam bir sinema tadı. Başka dizilerde 5-10 bölümde olcak olayları tek bölüme sığdırmışlar Sonrasında da hiç bir bölümde tek saniyede bile sıkılmadım. Sakız gibi uzatma yok. Olaylar çok çabuk gelişiyor hep :Z

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İşte tam başladığım yere gelmişsin, hele Yıldız'ın doğum yaptığı bölüm tam bir sinema tadı. Başka dizilerde 5-10 bölümde olcak olayları tek bölüme sığdırmışlar Sonrasında da hiç bir bölümde tek saniyede bile sıkılmadım. Sakız gibi uzatma yok. Olaylar çok çabuk gelişiyor hep :Z
Benim bu dizide en sevdiğim şey. Hiçbir olay gereksiz uzamıyor, tam zamanında çözülüyor. :Z

• Harika
Reactions: Angelica and Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060

Bugün 52.bölüme geldim Halitcan doğduuu :A valla bende sıkılmadan izliyorum sadece Erimli sahneleri sardırıyorum

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
55.Bölüme geldim harika ilerliyor Yıldız favorim oldu valla koparıyor beni gülmeye ihtiyacım vardı tü kafamı dağıttı Yıldızcım :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx