NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
çünkü yalan rüzgarının kalıtesini taşıyor..eda ece talatla evli değilmniydi..gökhan ile ece bi,rliktemı olcak..haberlerde okluyodum..ben kım kımın neyin nesi olarak resim yapmışlardı

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Şunların bakın ne kadar iyi anlaşıyoruz sahtelikleri sıkmıştı sonunda doğru bir yorum gelmiş. :A Üstelik Eda Ece setler dursun diye çağrı yapan ilk isimlerdendi yazık. :A @alperuz @Dosi

Bu insanlar Allah’ın her günü sabahtan akşama kadar yan yanalar. Repo günlerinde ortak araçlarıyla bir mekana gidiyorlar, mekan çıkışı araçlarına yürürken magazinciler çekiyor. Belki araç çok yakındaydı, belki etrafta insan yoktu ondan takma gereksinimi duymadılar. Yani bunlar bomboş duyarlar. İlla dikkat çekmek istiyorsanız, dip dibe çekilen sahneleri, öpüşmeleri, cıbıl cıbıl çekilen yan yana yatılan yatak sahnelerini eleştirin.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Bu insanlar Allah’ın her günü sabahtan akşama kadar yan yanalar. Repo günlerinde ortak araçlarıyla bir mekana gidiyorlar, mekan çıkışı araçlarına yürürken magazinciler çekiyor. Belki araç çok yakındaydı, belki etrafta insan yoktu ondan takma gereksinimi duymadılar. Yani bunlar bomboş duyarlar. İlla dikkat çekmek istiyorsanız, dip dibe çekilen sahneleri, öpüşmeleri, cıbıl cıbıl çekilen yan yana yatılan yatak sahnelerini eleştirin.
O kadar haklısın ki

• Beğendim
Reactions: alperuz

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Resmen tercümanım oldun

• Beğendim

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
  • Güldürdün

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Valla dışarıda maske takma zorunluluğu var onlar ne kadar hatalıysa 'ünlü' diye insanlara örnek olması gerekenler de hatalı. Setler dursun diye kendilerini parçalayıp sonra dalga geçer gibi maske takmamaları ilginç. :A
Setler dursun diye keyiflerinden parçalanmadılar, kimse sesini çıkarıp set arkasını düşünmedi o dönem. Öğlen vakti sokakta kimse yokken maske takmamış demek de saçma, ben de etrafta kimse olmayınca çıkarıyorum maskemi.

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Güldürdün