NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Virüsten dolayı senaryo değişmiş olabilir, bilmiyorum. Hapis sahnesi sezon içerisinde olanları özetliyor bence. Yüzleşme vs. olur.
Yüzleşme olur tabi ama virüsten dolayı bütün önlemleri alacaklar sanmıyorum umursamamzlık yapcaklarını evet şahikanın 3.sezon ilk bölümlerde yaptıklarından dolayı yıldız saçına yapışıyor o olabilir:D

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
kavga var aldatma var..kımın eli kimşn cebinde değil diye konuşanlar var.düğümü çözmeye çalışmışlar

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060
Dün itibariyle Yasak Elmayı tamamladım 40 lı bölümlerden sonra dizi gerçekten güzelleşmiş zevkle izledim diziyi izlettiren kesinlikle olayların uzamaması sıkılmada olmuyor haliyle Gökhan Alkanın rolüne Eda Ece ile uyumlarına bayıldım sadece sezon finalinin bölüm havasında bitmesine şaşırdım merak uyandırıcı bir son olsaymış daha iyi olurmuş bence Kerimin hırsız olduğunu falan anladım da niyeti sadece hırsızlık başka bişiymi çözemedim açıkcası :D

@alperuz @Emre Ozansoy @Dosi

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Dün itibariyle Yasak Elmayı tamamladım 40 lı bölümlerden sonra dizi gerçekten güzelleşmiş zevkle izledim diziyi izlettiren kesinlikle olayların uzamaması sıkılmada olmuyor haliyle Gökhan Alkanın rolüne Eda Ece ile uyumlarına bayıldım sadece sezon finalinin bölüm havasında bitmesine şaşırdım merak uyandırıcı bir son olsaymış daha iyi olurmuş bence Kerimin hırsız olduğunu falan anladım da niyeti sadece hırsızlık başka bişiymi çözemedim açıkcası :D

@alperuz @Emre Ozansoy @Dosi
Abla valla iyi yetiştin yeni sezona. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Doğan