NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,314
Puanı
1,060
Huzurevine kapadık on

Anlamadım neyi severim?
------

Terlikten daha fena yapacam abi :F
Robin Williams Dancing GIF by 20th Century Fox Home Entertainment

Süpürgesiyle geliyormuş :F :F :F

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,351
Puanı
860
Heyatım yıldız bile 1.5 yılda bir aldatılıyor hayır yani @Çiğdem @Dosi @serhatt @Angelica @xBUGRAx @Zeyno falan neyinize güveniyonuz size bakan bir @DarkLegenD bir @Tolstoyevski bir @Maskeli Fedai bile fazla bu durumda:A @The_Erinch @Forumdash @slhttnmtl @Emre Ozansoy @EmreCan @Alos @MasacRE @Gerekli24 @Yakamoz-Asi Ekli dosyayı görüntüle 110115
Ooo hale Jale tüm mahalle burada :F
Kafana terlik yemede @Angelica nenenden :F :F
Aa bak beni aratmayanlar varmış @Angelica
Anlamadım neyi severim?
------

Terlikten daha fena yapacam abi :F
Deniz diyorum seversin sen.

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,055
Puanı
1,060
Heyatım yıldız bile 1.5 yılda bir aldatılıyor hayır yani @Çiğdem @Dosi @serhatt @Angelica @xBUGRAx @Zeyno falan neyinize güveniyonuz size bakan bir @DarkLegenD bir @Tolstoyevski bir @Maskeli Fedai bile fazla bu durumda:A @The_Erinch @Forumdash @slhttnmtl @Emre Ozansoy @EmreCan @Alos @MasacRE @Gerekli24 @Yakamoz-Asi Ekli dosyayı görüntüle 110115
Yıldız saf oluşunun bedelini ödüyor. :A İki ihanetinin de başrolleri arkadaşları. :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,055
Puanı
1,060
Ay neyse @Forumdash yine ölmemiş yalıyı bacısı @Çiğdem in üstüne yapmış seni beş parasız sokağa atacak diyolla:A
Çok az canı kaldı bu son çırpınışları bunağın. :A @Forumdash

Yalıyı ben geçen sene üstüme aldım, asılsız dedikodularla beynini sulandırma boş yere. :A @Çiğdem tapu benim üstüme geçtiğinden beri yalının 10 km yakınından geçemiyor. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay neyse @Forumdash yine ölmemiş yalıyı bacısı @Çiğdem in üstüne yapmış seni beş parasız sokağa atacak diyolla:A

Çok az canı kaldı bu son çırpınışları bunağın. :A @Forumdash

Yalıyı ben geçen sene üstüme aldım, asılsız dedikodularla beynini sulandırma boş yere. :A @Çiğdem tapu benim üstüme geçtiğinden beri yalının 10 km yakınından geçemiyor. :A
Cehennemde de köpeklerim var merak etme yine gelirim ben:A