NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

Bussy

Üye
Reaksiyon puanı
73
Puanı
39
Bi fragman daha gelir mi ki çok bişey anlaşılmadı sanki (b)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kaya da mi artik entrikaci olmus :eek: :A
Sahika olmadigina göre artik gercekten Ender ile bir aradalar? izlemedigim icin bilmiyorum :A
Şahika öldükten 1 hafta sonra birliktelerdi. Bir engel kalmadı gibi. Şahika yerini Kaya'ya bıraktı. Entrikacı bir erkek karakterine ihtiyaç vardı, o giderildi gibi.

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Şahika öldükten 1 hafta sonra birliktelerdi. Bir engel kalmadı gibi. Şahika yerini Kaya'ya bıraktı. Entrikacı bir erkek karakterine ihtiyaç vardı, o giderildi gibi.
kaya gibi birinde insan yadirgar entrika olaylarini :A desenize simdi sadece Halitcan ve Sahika'ya söförlük yapan kisiden baska masum kimse kalmadi :A
su Ayselïn sebep oldugu dizi olayini merak ettim. gidip bakayimA
------

Neden izlemiyorsun :A
o seyirci ile alay ettikten sonra sogudum, arti Sahika'yida apar topar cikardilar diye iyice gicik kaptim :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kaya gibi birinde insan yadirgar entrika olaylarini :A desenize simdi sadece Halitcan ve Sahika'ya söförlük yapan kisiden baska masum kimse kalmadi :A
su Ayselïn sebep oldugu dizi olayini merak ettim. gidip bakayimA
Dizi plato çok iyiydi, ben o olaydan başka şeyler beklerdim ama olmadı. :A Boş olduğun zaman izle. :Z

Bir süre sonra alışırız. :A Halitcan da yeni sezonda bir şeyler yapmaya başlar, Hayati de takılır öyle bir şey yapmadan. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem and Dosi

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aysel, parkta gördüğü birini psikolog zannedip yaşadıklarını anlatmış. Ender'in Halit'i basmak için Yıldız'ı tuttuğunu, Yıldız'ın her şeyi Halit'e anlatıp Ender'i gecekonduya gönderdiğini vs. vs. Bu aslında senaristmiş (dizinin senaristi Zeynep Gür oluyor) ve dizi yapıyor.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Aysel, parkta gördüğü birini psikolog zannedip yaşadıklarını anlatmış. Ender'in Halit'i basmak için Yıldız'ı tuttuğunu, Yıldız'ın her şeyi Halit'e anlatıp Ender'i gecekonduya gönderdiğini vs. vs. Bu aslında senaristmiş (dizinin senaristi Zeynep Gür oluyor) ve dizi yapıyor.
nE beynim yandıı :A son bölümde mi oldu bu?

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy