NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,763
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bugüne kadar şu da kötü olmuş dediğim Medyapım işi yoktu. Diplerdeydi benim için her şey. İğrençlik ve berbatlık dolu bir bölümdü.
Medyapım'ın çekmiş olacağı en rezalet, en berbat bir dizi bölümüydü. Daha kötüsü gelmez.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,031
Puanı
710
Düşünmeden edemiyorum bu ihtimali.
Arkadaşlarımı da kanser etmiş bu senarist ay bu kadın öbür bölümlerin senaryolarını nasıl yazdı hala düşünmeden edemiyorum onlar ile bunun arasında dağlar kadar fark var.
------

Bizim Hikaye'de Nihal'in olayları bu kadar değildi.

En iyi bölümleri gelmez bir daha. :F
Nihal Barış'ın eski karısıydı dimi? O da az karıştırmadı o diziyi. :A

En iyi bölümlerin geleceğine inanan bne. :F
------

Cansu’nun yanında iyi kalır
Az çektirmedi o da Meltem ile Haluk'a sıktı bir zaman sonra sürekli kötülük kötülük

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Arkadaşlarımı da kanser etmiş bu senarist ay bu kadın öbür bölümlerin senaryolarını nasıl yazdı hala düşünmeden edemiyorum onlar ile bunun arasında dağlar kadar fark var.
------

Nihal Barış'ın eski karısıydı dimi? O da az karıştırmadı o diziyi. :A

En iyi bölümlerin geleceğine inanan bne. :F
------

Az çektirmedi o da Meltem ile Haluk'a sıktı bir zaman sonra sürekli kötülük kötülük
Aynen, en sonunda da teyzesiyle çekti gitti Amerika'ya. :A

Sakın. :F

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,763
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birinin böyle bir şey yapması gerekiyor. :A

tenor.gif

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Bir bölüm kötü olunca senaristi de, diziyi de, oyuncuları da, hatta yapım şirketini bile yerin dibine sokmuşsunuz. :F Senariste ilkokul öğrencileri daha iyi yazar demeler, en rezil bölümdü diyenler, kötü oyunculuk diyenler. :A Haftaya güzel bölüm olursa görürüm sizi. :A

Gece izlemeyi düşünüyordum şu an ikilemde kaldım yorumlarınızdan dolayı. :F

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Bir bölüm kötü olunca senaristi de, diziyi de, oyuncuları da, hatta yapım şirketini bile yerin dibine sokmuşsunuz. :F Senariste ilkokul öğrencileri daha iyi yazar demeler, en rezil bölümdü diyenler, kötü oyunculuk diyenler. :A Haftaya güzel bölüm olursa görürüm sizi. :A

Gece izlemeyi düşünüyordum şu an ikilemde kaldım yorumlarınızdan dolayı. :F
Onların hepsi bölümün kötülüğünden işte, nereye baksan bir suçlu çıkıyor illaki. :A Bu arada bunların hepsi rüya çıkmazsa ne kadar iyi olursa olsun öyle çok övemem. :A

Sinirlerine hakim olabileceksen izle. :F
------

Her şey rüya bence ki başka ihtimal kalmıyor. :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Onların hepsi bölümün kötülüğünden işte, nereye baksan bir suçlu çıkıyor illaki. :A Bu arada bunların hepsi rüya çıkmazsa ne kadar iyi olursa olsun öyle çok övemem. :A

Sinirlerine hakim olabileceksen izle. :F
------

Her şey rüya bence ki başka ihtimal kalmıyor. :A
Ya bölüm ne kadar kötü olursa olsun tek bir bölüm yüzünden böyle hemen ekibin ya da dizinin harcanması olayına sıcak bakmıyorum. :A Beterin beteri var en azından 1 bölüm kötü çıktı. :A Ben Ekin Atalar'ın MA'da yazdığı onlarca berbat bölüme katlanmış biriyim. :A

Eda Ece'nin storysini Twitter'da görünce rüya olduğundan eminim artık gönül rahatlığıyla izlemeye devam edebilirim. :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Ya bölüm ne kadar kötü olursa olsun tek bir bölüm yüzünden böyle hemen ekibin ya da dizinin harcanması olayına sıcak bakmıyorum. :A Beterin beteri var en azından 1 bölüm kötü çıktı. :A Ben Ekin Atalar'ın MA'da yazdığı onlarca berbat bölüme katlanmış biriyim. :A

Eda Ece'nin storysini Twitter'da görünce rüya olduğundan eminim artık gönül rahatlığıyla izlemeye devam edebilirim. :Z
Orada ciddi olduğum tek kısım senaristin gerçekten bu bölümü yazarken normal olmadığıydı. :A Bu arada zaten diziyi illaki meraktan yine izleyeceğim.

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Normalde başlığa bir şey yazmazdım ama birkaç yorum görünce dayanamadım. :A Bütün bölüm kedi-fare kovalamacasının olduğu Tom ve Jerry'nin senaryosu bile bu dizininkinden daha iyi ve mantıklıdır herhalde. :F

Forum İstatistikleri

Konular
170,510
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin