NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,811
Puanı
559
Her şeyin rüya çıkması çok sinir bozucu ve izleyicinin aklıyla dalga geçmek gibi adeta....

Karakterlerin değişimleri de fazla zorlama. Şahika-Ender vb...
Bütün bölüm rüya izleterek sağlam trollediler, dizinin absürtlüğü bir kez daha kanıtlanmış oldu. :A
Karakter değişimi olmadı ki rüya çıktı işte hepsi. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Her şeyin rüya çıkması çok sinir bozucu ve izleyicinin aklıyla dalga geçmek gibi adeta....

Karakterlerin değişimleri de fazla zorlama. Şahika-Ender vb...
Onun yerine yangından kurtuldukları heyecanı bol ve mükemmel bir bölüm çekilebilirdi.

O konuda gerçekten çok haklısın paçalarından samimiyesizlik aktı bu bölüm.

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bütün bölüm rüya izleterek sağlam trollediler, dizinin absürtlüğü bir kez daha kanıtlanmış oldu. :A
Karakter değişimi olmadı ki rüya çıktı işte hepsi. :A

İşte her iki türlüsü de çıkmaz yol, zorlamaydı rüya çıkmasa da öyle rüya olsa da öyle yani. :A

Onun yerine yangından kurtuldukları heyecanı bol ve mükemmel bir bölüm çekilebilirdi.

O konuda gerçekten çok haklısın paçalarından samimiyesizlik aktı bu bölüm.

Fox dizisi olduğu için şaşırmamak gerek, ne zaman tadında bitirdikleri ya da sürdürdükleri dizi oldu ki şu ana dek uzun soluklu. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
İşte her iki türlüsü de çıkmaz yol, zorlamaydı rüya çıkmasa da öyle rüya olsa da öyle yani. :A

Fox dizisi olduğu için şaşırmamak gerek, ne zaman tadında bitirdikleri ya da sürdürdükleri dizi oldu ki şu ana dek uzun soluklu. :A
Bizim Hikaye, Savcı Nihal'li bölümler dışında ciddenvçok iyi ilerledi, zaten öyle bir iş FOX'a 40 yılda bir gelir yani daha 26 yılları var. :A (kötüydü kabul ediyorum :A)

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,811
Puanı
559

İzlerken rüya olduğunu bilmediğimiz için daha doğrusu emin olamadığımız için ben de sinir katsayısı yüksek ve sıkılmış bir vaziyette izledim ama sonunda rüya çıkması iyiydi yani. Dizi zaten içine entrika katılmış absürt komedi. Bence fena olmadı, bütün bölüm rüya izleterek türk tv tarihinde bir ilke imza attı galiba. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
İzlerken rüya olduğunu bilmediğimiz için daha doğrusu emin olamadığımız için ben de sinir katsayısı yüksek ve sıkılmış bir vaziyette izledim ama sonunda rüya çıkması iyiydi yani. Dizi zaten içine entrika katılmış absürt komedi. Bence fena olmadı, bütün bölüm rüya izleterek türk tv tarihinde bir ilke imza attı galiba. :A
Hangimiz Sevmedik tam 39 bölüm rüya izletmişti... :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,120
Puanı
1,059
Tövbe. :A

Yok, yok büyük ihtimal şaşıracaksın da yaşım tutmadı bu efsaneleri. :A
Çok karıştı dimi. :A

Zamanında her pazar deli gibi izlerdim. :A 10 yaşında falandım başladığında herhalde. :A Bir yanda iyi ki izlememişsin diyorum psikolojinin bozulmaması için ama bir yandan da keşke izleseydin diyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Çok karıştı dimi. :A

Zamanında her pazar deli gibi izlerdim. :A 10 yaşında falandım başladığında herhalde. :A Bir yanda iyi ki izlememişsin diyorum psikolojinin bozulmaması için ama bir yandan da keşke izleseydin diyorum. :A
Aynen valla. :A

Şu anda bunları duyduktan sonra soğudum. İyi ki izlememişsinden devam edelim. :A