Kanal D Yargı - Dizi Yorumları

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Ben de ilk 2 bölümü seyrettim çok beğendim diziyi. Hikaye , oyuncular ,müzikler her şey harika.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben Kara Para Aşk gibi 13. Bölümde katil gösterilir diyordum. :eek: 5. bölüm çok erken oldu ya. :A Büyük ihtimalle olay gününe flashback yapılarak gidilecek ve seyirci öğrenecek ama karakterler öğrenmeyecek.

• Güldürdün
Reactions: cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Niye şaşırdın beğenmeme mi. :A @Özgür
------

Oğlu da sağlam pabuç değil gibi. İkisinin de parmağı çıkar bu işten. :A
Oğlunu hiç sevmedim :A
------

Ben Kara Para Aşk gibi 13. Bölümde katil gösterilir diyordum. :eek: 5. bölüm çok erken oldu ya. :A Büyük ihtimalle olay gününe flashback yapılarak gidilecek ve seyirci öğrenecek ama karakterler öğrenmeyecek.
Demek sen de kpaya benzettin :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sonunda 3. bölümü izleyerek diziye yetişebildim, özellikle 3. bölüme gece başladım ve ne olduğunu anlamadan 126 dakika falan izlemişim, öyle akıcı bir bölüm olmuş.

İlk bölüm bir giriş bölümüne göre dolu dolu ve üst düzey bir bölümdü, düz mantık Çınar katildir diye düşünüp ölen kızın kim olduğunu hiç tahmin etmedim bile. :A

İkinci bölüm biraz daha ölen kızın İnci olduğunu anladığımız için sorgulamayla ve ilk şüphelileri tahmin etmeyle geçti, bol bol diyalogsuz ve dramatikliği içimize geçiren sahneler vardı. Pınar Deniz'in de en iyi performansı şüphesiz bu bölümde ortaya çıktı. Ayrıca Pınar Çağlar Gençtürk ve Zeyno Eracar kendilerinden hiç görmediğim performansları ortaya çıkardılar. Zaten Pınar Çağlar Gençtürk için konuşacak olursak komediyi başaran her şeyi başarabilirmiş, ondan şaşırtmadı. :A

Ve üçüncü bölüme gelebilecek olursak aldığı reytingleri de sonuna kadar hak eden harika bir bölümdü. Şüpheli sayımız zirveye çıktı, diğer bölümde de artık devam edecektir. :A Bu arada umarım bu sefer ters köşeden daha ters köşe olur ve katil, şüphelilerden çıkar. Ben öyle olursa Ozan & Nurcan bekliyorum. Bu arada özellikle cenaze sahnesinden sonra performanslar harika üstüydü, söylemeden geçemem.

Kısacası ilk başta merakla beklediğim dizinin kadrosunu görünce noluyoruz demiştim ama öyle aşırı ünlü kadrolar olmadan ortaya nasıl şahane bir iş çıkabilir görmüş oldum, umarım uzun bir süre bozmadan gidebilir. Her şeyiyle çok üst düzey bir dizi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bence 5. bölüm sonunda Çınar o geceyi anlatacakken (veya anlattıktan sonra) hapiste öldürülecek. Böylece katil kim sorusu onun için de başlar ve oradan da uyuşturucu çetesi kısmına geçilir. Sonuçta gerçekler ortaya çıkmaması gereken zamanda ortaya çıkar gibi olduğunda işler uzasın diye başvurulan klasik hamledir. :A

Arabanın gerçekten yanmadığını biliyorum ama yine de izlerken içim gitti be kıyılır mı güzelim arabaya.ss

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Ceylin ile Ilgaz'ın babaları kapatılsın ya.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İnci'nin Aşk 101'deki kız oldugunu şuan fark edince soğuma geldi diziden:A Çınar'da Sinan'ın gerçek kardeşi mi acaba? Çok benziyor:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ceylin ile Ilgaz'ın babaları kapatılsın ya.
Ya aslında Ceylin'in ailesine de pek kızamıyorum çünkü onlar da kendi açılarından bakıldığında haklılar. Kızlarını dinlemeyip yargısız infaz yapmaları kötü ama sonuçta olayın acısı tazeyken kızımın failin avukatlığını yaptığını öğrensem ben de kızardım herhalde.

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Ya aslında Ceylin'in ailesine de pek kızamıyorum çünkü onlar da kendi açılarından bakıldığında haklılar. Kızlarını dinlemeyip yargısız infaz yapmaları kötü ama sonuçta olayın acısı tazeyken kızımın failin avukatlığını yaptığını öğrensem ben de kızardım herhalde.
Kız en azından çabalıyor kardeşinin katilini öğrenmek için elinden geleni yapıyor ama ailesinin verdiği karşılık sinir bozuyor.

• Beğendim
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kız en azından çabalıyor kardeşinin katilini öğrenmek için elinden geleni yapıyor ama ailesinin verdiği karşılık sinir bozuyor.
Ahlak bekçiliği yapıp kızını döven adamın başkalarına ahlak satmaya çalışması trajikomik tabii ona lafım yok. :A