Kanal D Yargı - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,785
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi bir kaç bölüme oranlarını düşürürse şaşırmam. Yeni bölüm ilk fragmanı daha bu akşam ekrana gelecekmiş. En iyisi hiç izlememek, zaten baya bir spoiler aldım. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,842
Puanı
1,060
Dizi bir kaç bölüme oranlarını düşürürse şaşırmam. Yeni bölüm ilk fragmanı daha bu akşam ekrana gelecekmiş. En iyisi hiç izlememek, zaten baya bir spoiler aldım. :A
Bence izle pişman olmazsın emre ha birde bugün çarşamba daha 2 gün oldu bölüm izleyeli anca gelir fragman :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
5. BÖLÜM FRAGMANI
------

Seçenekler 2'ye düşmüş bile. :A Katil tahminimin arkasındayım. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hayır ya bu kadar basit olamaz. :A Ben hep senarist ters köşe yapıp, herkesin şüphelendiği isimler dışında biri çıkacak diye düşünüyordum. :A Yani göze soka soka Engin mi Yekta mı katil fragmanı yapmışlar. :A Onlar çıkarsa da güzel olur ama bilemedim şimdi.

• Güldürdün
Reactions: cookies

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hayır ya bu kadar basit olamaz. :A Ben hep senarist ters köşe yapıp, herkesin şüphelendiği isimler dışında biri çıkacak diye düşünüyordum. :A Yani göze soka soka Engin mi Yekta mı katil fragmanı yapmışlar. :A Onlar çıkarsa da güzel olur ama bilemedim şimdi.
Belki de öyle çıkar fragmanlar çoğu zaman yanıltıcı oluyor. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,842
Puanı
1,060

Göze sokulmadı ki zaten baştan beri Enginle Yekta mesajı veriliyordu diziyi izliyorsan Enginin tavırlarından ne kadar suçlu olduğunu belli ediyordu ki ben Yekta olduğunu düşünüyorum geçen bölümde de 3 kişiyi hemen hemen eledik gibi oldu o yüzden de böyle fragman olmuş olabilir bence :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Göze sokulmadı ki zaten baştan beri Enginle Yekta mesajı veriliyordu diziyi izliyorsan Enginin tavırlarından ne kadar suçlu olduğunu belli ediyordu ki ben Yekta olduğunu düşünüyorum geçen bölümde de 3 kişiyi hemen hemen eledik gibi oldu o yüzden de böyle fragman olmuş olabilir bence :D
Elbette izliyorum. Engin konusunda ben de şüpheliyim zaten en başından beri ama en azından fragmanda verilmesin de bölümde izleyelim. Yoksa daha önceki yorumlarımda da dedim Yekta çok büyük ihtimal diye çünkü Uğur Polat faktörü var. Adam dizide fazla görünmedi ama altından o ya da oğlu çıkacak ki hikayesi açılacak bu zaten belli olan bir şey.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,842
Puanı
1,060
Elbette izliyorum. Engin konusunda ben de şüpheliyim zaten en başından beri ama en azından fragmanda verilmesin de bölümde izleyelim. Yoksa daha önceki yorumlarımda da dedim Yekta çok büyük ihtimal diye çünkü Uğur Polat faktörü var. Adam dizide fazla görünmedi ama altından o ya da oğlu çıkacak ki hikayesi açılacak bu zaten belli olan bir şey.

Fragmandan önce zaten 4 ve 5.bölümlerde seyirci katilin kim olacağını öğrenecek ama karakterler daha öğrenmeyecek denilmişti o yüzden fragmanda gösterilmesine şaşırmadım ben bakalım bölümde neler olacak

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragmandan önce zaten 4 ve 5.bölümlerde seyirci katilin kim olacağını öğrenecek ama karakterler daha öğrenmeyecek denilmişti o yüzden fragmanda gösterilmesine şaşırmadım ben bakalım bölümde neler olacak
Off biliyorum 5. bölümde katilin ortaya çıkacağını dediğim bu değildi.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,785
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@slhttnmtl bu tablodan sonra izlememe gerek kalmadı diziyi. :A

qcnr1c4.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Geçen hafta Çınar ölür demiştim ama yanılmışım iyi ki de öyle oldu. :A

Bu arada sosyal medyada "katil Ilgaz" diye teoriler döndüğü için bu paylaşım fanları ayaklandırmış ama yanı başındaki biriyse Ceylin'in ailesinden biri olma ihtimali de yüksek. Ben hala Yekta diyorum ama o çıkmayacak galiba.

------

Zaten Başka Biri şıkkını da eklemişler. :A Neyse 1 saat sonra göreceğiz bakalım. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,785
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Diziyi hiç izlemedim, bugün 21.45'ten sonra izlemeye başladım hiç bir şey anlamaya anlamaya. İnci'nin öldüğü geceyi gördükve İnci'den böyle bir şey beklemiyordum. Engin''i resmen tahrik etmiş.

Ayrıca, bu cinayette cidden tek suçlu Engin olamaz bence.

KATİL