Kanal D Yargı - Dizi Yorumları

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dizinin ilk bölümü 1 saat 55 dakikayla iyi bir süre başlangıcı yapmış. Hep şaşırtıyor beni 2 saatin altındaki diziler.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlk bölüm tekrarı bu akşam 20.00'de ve 01.15'te ekranlarda olacak. :Z İzlemek isteyenler için diğer gün tekrarları ise şu şekilde:
Perşembe 00.15
Cuma 06.15 - 00.15
Cumartesi 16.00 - 02.30
Pazar 14.00

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Selin

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Ya gerçekten ben mi yanılıyorum anlamadım bu avukat ilk savcının odasında ses kaydı alırken inciye tamam kuzum diye mesaj attı .
Kız o sırada ölüydü ama 5 dk sonra olay yerine gittiler.
Akşam çınarı karakolda bırakıp eve gittikten sonra doğum günüydü ceylinin İnci’nin yaptığı videoyu izledi ve yine mesajlaştılar .
İnci ölüyse mesajları kim yazıyor .
Umarım bunun senaryoda yeri vardır yoksa çekim sırası hatası ise çok güzel başlayan bir diziyi mahvetmiş olacaklar .
Üzücü .. :/

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Reklam kuşağını mı açmadılar ne, çok erken geldi gözüme. :A Umarım baktığımda karşımda 100 dakika gibi bir süre olur. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,850
Puanı
1,060
Ya gerçekten ben mi yanılıyorum anlamadım bu avukat ilk savcının odasında ses kaydı alırken inciye tamam kuzum diye mesaj attı .
Kız o sırada ölüydü ama 5 dk sonra olay yerine gittiler.
Akşam çınarı karakolda bırakıp eve gittikten sonra doğum günüydü ceylinin İnci’nin yaptığı videoyu izledi ve yine mesajlaştılar .
İnci ölüyse mesajları kim yazıyor .
Umarım bunun senaryoda yeri vardır yoksa çekim sırası hatası ise çok güzel başlayan bir diziyi mahvetmiş olacaklar .
Üzücü .. :/

İncinin okuldan arkadaşı yazmış İnci telefonu ona vermiş arayıp ablam mesaj yazarsa sen cevapla lütfen dedi yani incinin iki telefonu varmış

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Bölümü pazartesi izledim ama yorum yapmayı unutmuşum. Harika bir bölümdü, sıkılmadan izledim. Film tadında ilerliyor dizi, umarım böyle devam eder. :Z

Ceylin'in annesinin morgda kızını görünce verdiği tepki muhteşemdi, şok oldum ve garipsedim ama çok da etkilendim o sahneden. Eve gidip hala hiçbir şey olmamış gibi davranması...

Son sahne sürprizdi, İnci ve Ilgaz'ın babasının sarılmış halde resmi vardı? Ne alaka acaba? Babadan garip şeyler çıkacağı belliydi zaten.

Pınar Deniz bu bölüm döktürdü, harika bir oyunculuk sergiledi çok beğendim. :Z

Yeni bölümü de merakla bekliyorum.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
2. BÖLÜM

Bölümü pazartesi izledim ama yorum yapmayı unutmuşum. Harika bir bölümdü, sıkılmadan izledim. Film tadında ilerliyor dizi, umarım böyle devam eder. :Z

Ceylin'in annesinin morgda kızını görünce verdiği tepki muhteşemdi, şok oldum ve garipsedim ama çok da etkilendim o sahneden. Eve gidip hala hiçbir şey olmamış gibi davranması...

Son sahne sürprizdi, İnci ve Ilgaz'ın babasının sarılmış halde resmi vardı? Ne alaka acaba? Babadan garip şeyler çıkacağı belliydi zaten.

Pınar Deniz bu bölüm döktürdü, harika bir oyunculuk sergiledi çok beğendim. :Z

Yeni bölümü de merakla bekliyorum.
Dizi resmen Kara para aşkın aynısı güzel sardı :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt