Yarın 20 temmuz ! Forum tarihinin en önemli günlerinden !

kvp1905

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
9
Puanı
0
@kvp1905, bence puanlarini dusunerek adil sekilde ver. Cunku gercekten yapilan bazi seyleri gorursen sen adil olacaksin.

gördüm zaten... bir modun üyelere hakaret ettiğini gördüm.. diğer modun din konularında dalga geçip üyeleri kışkıttığını gördüm , bir başka modun haksız yere ceza verip , ceza vermesi gerekn yerde arkadaşı olduğu için torpil yapıp ceza vermediğini gördüm.. ayrıca tek mesajlık çaylağı üye yaptıklarınıda unutmadım...

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,179
Puanı
859
ben zaten o modla muhatap olmuyorum adini da yazmadim. benim muhatabim ozan . ortada adil olmayan seyler var. bir yerde adelet yoksa hic bisey olmaz.

Adil değil OzaN admin bunu arkasından konuşmam kaç kez yüzünede söyledim .Çok ama çok haklısın.Frank Woods vardı ya bir kere bu fenerbahçeye kışkırtıcı konu açmıştı ve koskocaman co admin modlar buna ana bacı küfür etti ve olayda kimse ceza almadı dahada yaşadıklarım çok şey var

- - - Ekleme - - -

ben zaten o modla muhatap olmuyorum adini da yazmadim. benim muhatabim ozan . ortada adil olmayan seyler var. bir yerde adelet yoksa hic bisey olmaz.

Adil değil OzaN admin bunu arkasından konuşmam kaç kez yüzünede söyledim .Çok ama çok haklısın.Frank Woods vardı ya bir kere bu fenerbahçeye kışkırtıcı konu açmıştı ve koskocaman co admin modlar buna ana bacı küfür etti ve olayda kimse ceza almadı dahada yaşadıklarım çok şey var

- - - Ekleme - - -

kvp1905

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
9
Puanı
0

- - - Ekleme - - -

aga kim küfür etmiş çok merak ettim :D kolaysa şimdi küfretsinler bir üyeyede görek :D

kvp1905

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
9
Puanı
0
bu arada bu konuyu açtığımdan beri nedense sistem çökmeye başladı (!) bir mesaj iki üç kere gider olsu 0.facebook gibi bak sen şu işe :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yöneticilerin ceza sistemi kapsamında değerlendirilmediğini daha önce de pek çok kez söyledim. Yöneticilerin de hataları oluyor zaman zaman kabul ediyorum ve gereken yapılıyor. Siz istiyorsunuz ki ceza puanı alsın ama öyle bir sistemimiz yok.

Bakın bu konuda yine yöneticilerin arkasından konuşmaya hakarete varan şeyler yazmaya başlamışsınız. Ama onlar size benzer bir tavırla yaklaşınca hemen "nasıl yönetici bu ya" falan oluyor. Yönetimin arkasındayım ve iyi bir yönetim gösterdiğimizi de düşünüyorum. Yönetimin arkasında olmam her yaptıklarının arkasındayım demek değil zaman zaman hatalar yapıyorlar belki ben de yapıyorum doğrudur. Bunların da olmaması için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

kvp1905

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
9
Puanı
0
çalışmaya devam ederken birkaç modu görevden alsanız güzel olcak...

ayrıca adam bana küfredecek ceza vermeyecekseniz neden modlar ceza kapsamına giremez. ne güzel istanbul be !

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

O yöneticinin yetkisi alındı o olay sonrasında.

- - - Ekleme - - -

çalışmaya devam ederken birkaç modu görevden alsanız güzel olcak...

ayrıca adam bana küfredecek ceza vermeyecekseniz neden modlar ceza kapsamına giremez. ne güzel istanbul be !

Ağır hakaret ve küfür durumlarında tabii ki ceza alınır. Yetkisi gider o kişinin ve küfür etmişse ban cezası da alır.

Benim bahsettiğim ceza kapsamına girmez durumu 3 puan ve altı cezalar için. Zaten gerektiren durum da olmuyor istisna 1-2 olay dışında...

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,179
Puanı
859
O yöneticinin yetkisi alındı o olay sonrasında.

- - - Ekleme - - -

Ağır hakaret ve küfür durumlarında tabii ki ceza alınır. Yetkisi gider o kişinin ve küfür etmişse ban cezası da alır.

Benim bahsettiğim ceza kapsamına girmez durumu 3 puan ve altı cezalar için. Zaten gerektiren durum da olmuyor istisna 1-2 olay dışında...

Alındı mı?Güldürme beni kendisi çıktı:Fşimdi gelse ben süper mod olmak istiyorum dese yaparsın:D.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
o modun ceza almasi icin yarim saat ugrastim extra konu actim kreys destek cikti konuyu hemen.kapatildi tamam uyaracagiz dendi. bu kadar agir hakarete bunu yapanlar hala adil olduklarini iddia ediyorlar olginc :))))))
neyse varsin olsun

bu forumda tek fks isini dogru yapiyor okadar

- - - Ekleme - - -

o modun ceza almasi icin yarim saat ugrastim extra konu actim kreys destek cikti konuyu hemen.kapatildi tamam uyaracagiz dendi. bu kadar agir hakarete bunu yapanlar hala adil olduklarini iddia ediyorlar olginc :))))))
neyse varsin olsun

bu forumda tek fks isini dogru yapiyor okadar

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Alındı mı?Güldürme beni kendisi çıktı:Fşimdi gelse ben süper mod olmak istiyorum dese yaparsın:D.

Sen olayı yanlış hatırlıyorsun herhalde. Evet bir co-admin yaptı böyle bir şey o dönem. Sonrasında bu olay sonrasında banlandı. Görevi alındı ve süper mod olarak devam etti. Daha sonra bıraktı zaten. O kişi o olaydan sonra geldi dedi ve yapmadım zaten. :)

- - - Ekleme - - -

Sen olayı yanlış hatırlıyorsun herhalde. Evet bir co-admin yaptı böyle bir şey o dönem. Sonrasında bu olay sonrasında banlandı. Görevi alındı ve süper mod olarak devam etti. Daha sonra bıraktı zaten. O kişi o olaydan sonra geldi dedi ve yapmadım zaten. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,179
Puanı
859

- - - Ekleme - - -

Sen hangi üyeden bahsediyorsun özelden atsana kafam karıştı.O olayda bir çok yönetici vardı karıştırdım galiba

- - - Ekleme - - -

Hatta Neferet reyiz konu açmış bak : https://fav10.net/f531/herkes-buraya-baksin-herkes-77963/

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,179
Puanı
859
Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ya OzaN isim vermiyecektim ama açıldı artık konu Neferian-Legen Killer bunlarda dahada birçok yönetici vardı .https://fav10.net/f531/herkes-buraya-baksin-herkes-77963/sayfa2 herkes şu yazıları okusun kimin haklı olduğu çıkar

Neferian yoktu suçlular içerisinde. Sadece LeqeND KiLLeR ve dRaqa0 vardı. O konuda ceza çıkmamış gibi gözüküyor ama o günün akşamında cezalar verildi iki kişi de ban cezası aldı. LeqeND KiLLeR bir daha hiçbir zaman co-admin olamadı o olay sonrasında. Eski defterleri açmanın gereği yok küfür hiçbir zaman cezasız kalmadı bu bilinsin.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,179
Puanı
859
Neferian yoktu suçlular içerisinde. Sadece LeqeND KiLLeR ve dRaqa0 vardı. O konuda ceza çıkmamış gibi gözüküyor ama o günün akşamında cezalar verildi iki kişi de ban cezası aldı. LeqeND KiLLeR bir daha hiçbir zaman co-admin olamadı o olay sonrasında. Eski defterleri açmanın gereği yok küfür hiçbir zaman cezasız kalmadı bu bilinsin.
Neferianı sildim onu yanlış hatırladım .Az önce 1 kişi diyordun şimdi çıktı mı 2 kişiye?https://fav10.net/f531/herkes-buraya-baksin-herkes-77963/sayfa2 bu konuda herşey yazıyor 2 yönetici yoktu .Küfür nasıl cezasız kalınmadı güldürmeyin beni https://fav10.net/f531/herkes-buraya-baksin-herkes-77963/sayfa2 şu konuyu okumanız yeter

- - - Ekleme - - -

Eski eskide kaldı ama OzaN admin sen ben objektifim dersen sadece gülerim bence bunu kabül et.Frank Woodsun Tazıcan olayını açmıyorum bir de eski defterleri aç aç bitmez

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Neferianı sildim onu yanlış hatırladım .Az önce 1 kişi diyordun şimdi çıktı mı 2 kişiye?https://fav10.net/f531/herkes-buraya-baksin-herkes-77963/sayfa2 bu konuda herşey yazıyor 2 yönetici yoktu .Küfür nasıl cezasız kalınmadı güldürmeyin beni https://fav10.net/f531/herkes-buraya-baksin-herkes-77963/sayfa2 şu konuyu okumanız yeter

1 kişi zaten. dRaqa0 yönetici değildi ki. Üyeydi.

O konu kilitlendikten sonra cezalar verildi diyorum. O konu olay anından hemen sonra açılmış ve kilitlenmiş bir konu. Cezalar daha sonradan verildi.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Neferet'i bazı özelliklerinden dolayı sevmiyorum fakat otoritesi var gibi konuları okuduğum kadarıyla dönmesi herkesi hayrına olur gibi duruyor.