BluTV Yarım Kalan Aşklar - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bıyıklı mı orada da. :A
Evet dersem olacaklardan korkuyorum ama evet. :A

images

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tahmin ettiğimiz gibi bol olaylı bir bölüm geliyor Kadir'in paçayı nasıl kurtaracağını merak ediyorum. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
1x7

Yine güzel bir bölümdü. :Z

Saadet-Ece sahneleri çok iyiydi özellikle taksidekiler. :F Saadet bölümün yarısına kadar görünmeyince az izleyeceğiz diye üzülmüştüm ama telafi ettiler. :A

Öldürülen kör adam meğer yaşıyormuş ve kör değilmiş bu işin altından ne çıkacağını çok merak ediyorum. Yine fabrika sahibinin öldürülmesi de işleri iyice yokuşa sürükleyecek. Tam olay kapandı derken Elif yine işin peşine düşecek anlaşılan. Ve fragmanda da gördüğümüz gibi Kadir iki ateş arasında kaldı bakalım nasıl bir mucizeyle kurtulacak. Keşke 8 değil de 10 bölüm falan sürseydi bu dizinin bu kadar erken bitmesi üzüyor. :(

8/10

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x7

6.bölüm biraz geçiş bölümü gibiydi ama bu bölüm harikaydı. :Z

Saadet ve Ece’nin taksideki muhabbeti çok iyiydi. :F Saadet’in taksiciye gerçekleri anlatması çok komikti. :F

Mal Ebru herkesin içinde söylenecek şey mi bu.ss İnsan hiç mi düşünmez ya. Kendini, Mehmet’i, Kadir’i ne hale düşürdü. :F

İsmet de geldi ve Kadir iyice sıkıştı. :F İsmet’in sen benim sevgilimle nasıl yatarsın demesinden sonra aklıma şu geldi. Nikah salonundaki herkes bu cümleden sonra Ebru ve İsmet’i sevgili zannedecek, olan Ebru’ya olacak gibi. :A İşler iyice kızıştı. :F

Kör adam ölmemiş üstelik kör de değilmiş. :eek: Bakalım en sonunda nereye bağlanacak.

Haftaya son bölüm var ama umarım diğer Blutv dizileri gibi tek sezonluk olmaz. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fragman gerçekten efsane olmuş anlaşılan BluTV'nin diğer dizilerinin aksine final de bayağı iyi olacak. :Z Saadet yine güldürdü kısacık sahnede. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Dilan Çiçek Deniz, dizi boyunca "Ozan, Ozan" diye sayıklayıp duruyor. Diziye puanım 10. :A

Şaka bir yana gerçekten dizinin bu kadar iyi çıkmasını beklemiyordum. Çok daha sıradan bir dizi beklerken muhteşem bir konu buldum karşımda.

Yeni bedeninde Ozan'ın çok özensiz davranıp Elif'e sürekli "bunu nerden biliyorsunuz ki" diye sordurması gibi şeyler biraz rahatsız etse de konu tamamen şahane. Bölüm sonunda Ozan'ı öldürenin Kadir çıkması şok etti.

Yeni bedendeki Ozan'ın evini bulmaya çalışması falan ise eğlenceliydi. Beden değiştirme konsepti ilk kez izlediğim bir konsept değil ama ilk bölüm itibariyle bunu en iyi uygulayanlardan biri gibi. :Z

Diğer bölümler de bu düzey yaratıcı ve sürükleyicidir inşallah. :Z

9/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

Yine çok güzel bir bölümdü. Tam istediğim şekilde sürükleyici gidiyor, çok da eğlenceli. Burak Deniz'i ilk kez izliyorum çok yetenekliymiş. İşin eğlenceli hal almasında katkısı büyük. Ezel Akay da sağlam bir giriş yaptı. :Z

8'e de yakın olmak üzere:

9/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x3

Güzel bölümdü yine. Elif de çok güzeldi yine. Dilan Çiçek Deniz boşuna Miss Turkey'de derece yapmamış. :love1:

Bazı kısımlarda gerçekçiliği ikinci plana atmaları ve bazı kötü oyunculuklar (Ada'nın öğretmeni gibi, köylüler gibi) göze batmasa tam süper olacak.

Kadir'in kendine hiç çeki düzen vermemesi de sinir bozucu. Bedenini ve onun hayatını çok çabuk kabullendi maşallah. Bari şu telefon melodisini değiştir be adam. :A Onca borcu nasıl kapatabileceğini merak ediyorum. :A

Eylül'ün elde ettiği bilgiyle ne yapacağı da ayrı merak konusu...

8/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x4

Gündüz izledim bu bölüme de kısa bir şey yazmadan günü kapamayayım.

Öncelikle üçüncü bölüm yorumunda unuttuğum bir noktaya değineyim:

Ozan'ın harddiski ortalık yerde bırakması aşırı saçmaydı. :D

Bu bölüm tempo çok yüksekti. Dizi kesinlikle çok eğlenceli. Aksiyon, macera, gerilim, romantizm, komedi ne istersen var. :)

Bu bölümde ise Cem Davran öveyim biraz. Karakteri ciddiyken bile güldürüyor beni nedense. Etrafındaki herkesi haşlaması keyifli. :D

Elif ve Ozan'ın yeni bedeninin birlikteliği çok erken başladı o kadar aceleye getirmeye gerek yoktu gibi. :(

Şükürler olsun ki Kadir'in borçları bitti. :A Yalnız İsmet abiye ödeme sahte paralarla yapıldı yüksek ihtimal. :A

9/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x5

Yine güzel, heyecan dolu ve çok eğlenceli bir bölümdü. Zamanında Atiye ile kendilerini aynı klasmana koyuyorlar diye dalga geçmiştik ama Atiye'nin ikinci sezondan daha iyi cidden. :A

Bölüm sonunda işin altından Nejat'ın çıkması şok etti.

Ben daha çok politikacılara dokunmalarını bekliyordum ama öyle sulara girmediler. Emniyet amiri seviyesinde gidiyor şimdilik, bakalım daha yukarılara ne kadar çıkacak. :)

Bu bölümde de Ezel Akay öveyim. Adam bu karakteri oynamak için doğmuş resmen, harika. Yönetmenlikte harcanıyormuş meğer. :A

9/10