BluTV Yarım Kalan Aşklar - Dizi Yorumları

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yorumlayalım ilk defa forumda. :Z

Öncelikle ellerin kırılsın Elif. :A

Saadet harcanıyorsun o nasıl bir entrikaydı. :A Bu sahte para olayından tek kârlı çıkan Saadet olmuş yarım da olsa. :A Kadir'e tebrik küfürü çok yaratıcıydı. :A

Kadir senin ay diyen dillerini.. "Ayy ne kadar kötü olmuş." :F

Ece tebrik ederim keşke Kadir seni sevse. :bhr:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x6

Güzel bölümdü yine. :Z

Bölüme resmen Saadet damga vurdu. :A Yarım memesi, çevirdiği oyun ve tabi ki Kadir'e ettiği o küfür çok güldürdü. :A

Mehmet de fena seviyor Ebru'yu. Kıymetini bilsin artık Ebru.ss

İsmet öğrendi bakalım nasıl toparlanacak buradan sonrası. :A

Dilan Çiçek Deniz'in arabadaki rezalet oyunculuğu... Üstelik bir de bağırıyordu o sahnede. Olmamış. :F

Kadir için çember iyice daralıyor, Nejat amir de öksürüp kan kusmaya başladı. Hasta olduğu için girdi belli ki bu işlere ama nereye varacak tüm bu olaylar merakım iyice arttı. :A Bu arada Nejat’ın hayalindeki sorgu sahnesinde resmen eski Kadir’i göstermişler bizlere. :A Bir iki yorum daha görmüştüm böyle. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yine güzel bir bölümdü, ama geçen hafta yayınlanan bölüm kadar güzel olduğunu düşünmüyorum.
Burak Deniz bu projede cidden çok farklı. Harika bir oyunculuğu olduğunu her bölüm bir kez daha kanıtlıyor. Keşke hep böyle işlerde rol alsa. :bhr:

Nejat Amir'in Kadir'i sorguda hayal ettiği sahnede gerçek Kadir Bilmez'i gördüm. Keşke bir bölüm de olsa onun hikayesini izleyebilsek. Nasıl biri olduğunu, neler yaptığını vs. görebilsek. Güzel bir hikaye çıkardı.

Bu dizinin Burak Deniz'den sonra yıldızı kesinlikle Esra Ruşan'dır. Dün az sahnesi vardı, ama bölümde yine güldürdü... Özellikle Kadir'e ettiği küfür... :F

Elif'in Kadir taklidi de iyiydi. :A

Kadir, bu sefer ne söyleyecek Elif'e acaba? 2 bölüm kaldı, olay nereye ve nasıl bağlanacak merak ediyorum...

Bir de İsmet, Kadir'e ne yapacak acaba? :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
1x6

Güzel bölümdü yine. :Z

Bölüme resmen Saadet damga vurdu. :A Yarım memesi, çevirdiği oyun ve tabi ki Kadir'e ettiği o küfür çok güldürdü. :A

Mehmet de fena seviyor Ebru'yu. Kıymetini bilsin artık Ebru.ss

İsmet öğrendi bakalım nasıl toparlanacak buradan sonrası. :A

Dilan Çiçek Deniz'in arabadaki rezalet oyunculuğu... Üstelik bir de bağırıyordu o sahnede. Olmamış. :F

Kadir için çember iyice daralıyor, Nejat amir de öksürüp kan kusmaya başladı. Hasta olduğu için girdi belli ki bu işlere ama nereye varacak tüm bu olaylar merakım iyice arttı. :A Bu arada Nejat’ın hayalindeki sorgu sahnesinde resmen eski Kadir’i göstermişler bizlere. :A Bir iki yorum daha görmüştüm böyle. :A

Bitmeden 1 bölüm gerçek Kadir Bilmez'e ayrılmalı. Ece'nin bahsettiği ateşli Kadir'i görmek istiyorum. :A

Elif'in Kadir'i taklit ettiği halleri de çok kötüydü. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bitmeden 1 bölüm gerçek Kadir Bilmez'e ayrılmalı. Ece'nin bahsettiği ateşli Kadir'i görmek istiyorum. :A

Elif'in Kadir'i taklit ettiği halleri de çok kötüydü. :A
Evet ben de gerçek Kadir’i görmek istiyorum sürekli dile getiriyorum. :A O herkese borç takan, her haltı yiyen adamı izlemek güzel olur. :A Hele Ece’yle olan sahneleri çok güzel olur. :A :A

Burak ne hissetmiştir acaba o kötü sahnelerde. :A Dilan olmuyor işte zorlama be...

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Evet ben de gerçek Kadir’i görmek istiyorum sürekli dile getiriyorum. :A O herkese borç takan, her haltı yiyen adamı izlemek güzel olur. :A Hele Ece’yle olan sahneleri çok güzel olur. :A :A

Burak ne hissetmiştir acaba o kötü sahnelerde. :A Dilan olmuyor işte zorlama be...
Programda yönetmene sert demişti adam kendini zor tutmuştur Dilan'ı izlerken monitörden. :A :A

Ebru'yu ayarttığı sahne de olsun gerçi o dünden razıymış. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Programda yönetmene sert demişti adam kendini zor tutmuştur Dilan'ı izlerken monitörden. :A :A

Ebru'yu ayarttığı sahne de olsun gerçi o dünden razıymış. :A
Hahahah 2.sezon gelirse Elif olmasın bize Ece yeter. :A Hem iyi oynuyor hem güzel kız. :A :A Saadet de yeter. :A

Mıy mıy Ebru. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
1x6

Saadet Queen kulun köpeğin olayım. :bhr: :Z

Yarım memenin intikamını Ece'ye bebeğin Kadir'den olduğunu söyleterek alması efsaneydi. :Z Bizim de böyle entrika dersine ihtiyacımız var. :A Ben sonradan bir şey olur da söylemez diye düşünmüştüm ama halletti valla. Kadir'e telefonda çemkirdiği sahne de unutulmazlar arasına girdi diyebilirim. :A Esra Ruşan ❤️

Mehmet-Ebru sahneleri ne kadar sıkıcıysa Kadir ve Nejat kısımları da eğlenceli geçti hele ki hayali sorgu kısmı. :A Elif kısımları ise halen diğerlerinin gölgesinde kalmaya devam ediyor. Yetenekli bir oyuncu olsa o karakteri nasıl uçururdu ama maalesef Dilan'a kaldık. :(

Bu hafta geçiş bölümü gibi bir şeydi asıl kıyamet haftaya kopacak. Merakla bekliyorum. :Z

8/10

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: bazinga and xBUGRAx