BluTV Yarım Kalan Aşklar - Dizi Yorumları

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Diziyi haftalık takip eden biri olarak bitince size söylerim o zaman. :A
Çok teşekkür ediyoruz Özgür beyciğim. :A

BluTV de keşke Netflix gibi toplu yayınlasa artık şu dizilerini. :A Dizi için gelen aboneleri en az iki ay tutmak adına yapılan ve hoş olmayan hamleler bunlar. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok teşekkür ediyoruz Özgür beyciğim. :A

BluTV de keşke Netflix gibi toplu yayınlasa artık şu dizilerini. :A Dizi için gelen aboneleri en az iki ay tutmak adına yapılan ve hoş olmayan hamleler bunlar. :A
Rica ederim Sherlock beyciğim. :A

Keşke öyle bir şey yapsalar, ben yaptım bir hata ilk bölümü izledim sonra bekletmek de istemedim ama toplu izlemek cidden daha iyi. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Rica ederim Sherlock beyciğim. :A

Keşke öyle bir şey yapsalar, ben yaptım bir hata ilk bölümü izledim sonra bekletmek de istemedim ama toplu izlemek cidden daha iyi. :A
Tam olarak bu duruma düşmemek adına bekledim ve izlemedim ilk bölümü yayınlandığı an. :A Yoksa konusu, Ethem Özışık'ın yazıyor olması, Burak Deniz faktörü (baya övülüyor zaten performansı), geri kalan oyuncu kadrosu (Dilan Çiçek hariç) ile baya ilgimi çekiyordu bu dizi. :A Beklentiyi de karşıladı zaten yorumlardan gördüğüm kadarıyla. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tam olarak bu duruma düşmemek adına bekledim ve izlemedim ilk bölümü yayınlandığı an. :A Yoksa konusu, Ethem Özışık'ın yazıyor olması, Burak Deniz faktörü (baya övülüyor zaten performansı), geri kalan oyuncu kadrosu (Dilan Çiçek hariç) ile baya ilgimi çekiyordu bu dizi. :A Beklentiyi de karşıladı zaten yorumlardan gördüğüm kadarıyla. :A
Tam olarak bu faktörlerle başladım. :A Özellikle konu, Ethem Özışık'ın bu konuyu nasıl yazacağı ve Burak Deniz'in harika performansı için başladım. :A Proje açıklandığında Dilan'ın varlığı ve dizinin isminden dolayı ön yargılıydım ama gerçekten farklı ve güzel bir iş çıktı ortaya. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tam olarak bu faktörlerle başladım. :A Özellikle konu, Ethem Özışık'ın bu konuyu nasıl yazacağı ve Burak Deniz'in harika performansı için başladım. :A Proje açıklandığında Dilan'ın varlığı ve dizinin isminden dolayı ön yargılıydım ama gerçekten farklı ve güzel bir iş çıktı ortaya. :A
Kaliteden anlayan insanların dikkatini çeken faktörler bunlar Özgür beyciğim, çok normal. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yayınlanan bölümler arasında en iyi bölüm olduğunu söyleyebilirim, akıcı, güzel ve iyiydi. Puanım 9 / 10
Sahte paralar yüzüne ameliyat masasında anestezi ile kalan Saadet'e mi, yoksa sorgu odasında ki Ebru'yu kurtarmak için kendini feda eden Mehmet'e mi, yoksa Kadir yüzüne vurulan Ece'ye mi üzüleyim bilemedim.

Elif öpüştükten sonra iyice şüphelendi Kadir'den. Yıllık vs. çıktı ortaya, ama Kadir yıllıkta yok. Son bölümlere gelene kadar bu olay nasıl gidecek merak ediyorum.

ve bölümün asıl bombası Ozan'ı vurduran kişinin Nejat Amir çıkması... :eek: Böyle bir şey beklemiyordum, ama bölüm içinde belediye başkanı yanına gelince şüphelenmedim değil. Kadir bunu öğrendi, sonrasında ne olacak acaba

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x5

Of of of harika bölümdü. :Z Gerçekten 5 bölüm arasında en iyi bölümdü. Üstelik bu bölüm komedisi de oldukça fazlaydı.

Kadir'in Ece'yi Saadet'in evine getirdiğindeki replikler harikaydı. :F Nerden kardeşim oluyor bu ***? :F Saadet cidden favorim. :bhr:

Ah Kadir sahte parayı herkese dağıttı da dağıttı. :F Burak Deniz gerçekten döktürüyor, her hafta demekten yorulmayacağım sanırım. :A Olan Ebru ve Saadet'e oldu. :( Özellikle Ebru'ya üzüldüm. Ha bir de Mehmet'e çok üzüldüm... Yanına gidip dertleştiği adam yüzünden ayrıldı Ebru senden. Çok üzücü cidden.

Adamın tam itiraf edecekken vurulacağını tahmin etmiştim. Gerçekten ne gerek vardı böyle bir klişeye. :F

Elif yıllıkta Kadir'in olmadığını anladı. Bakalım Kadir nasıl çıkacak işin içinden. :A

Ve son olarak Nejat'a çok şaşırdım. Ama İsmet'in Kadir'e itiraf etmeden önce 'Duymak isteyeceğini hiç zannetmiyorum' repliğinde aklıma geldi. Bu replikle Kadir'in yakın olduğu insanlar direkt akla geliyor. Ve benim aklıma direkt Nejat geldi ama yok ya yapmaz dedim. Yine de iyiydi. Hikaye gittikçe karmaşık oluyor ve gizemini koruyor. :Z

9/10

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Normalde bitirdikten sonra izleyecektim ama boş bir günümde diziye başlayayım dedim ve iki günde 5 bölümü bitirdim. Fragmanlarından ilgi çekici bir iş olduğu anlaşılıyordu ama dizinin kendisi de gayet güzel ve akıcı. Polisiye tarafı iyi ama komedi sahneleri tek kelimeyle efsane. Zaten Ethem Özışık'ın kalemi malum ve Kadir Bilmez de en az Poyraz Karayel kadar ikonik bir karakter olmuş. :A Hele ki telefonunun zil sesi. :F

Burak Deniz'den bu kadar iyi bir performans beklemiyordum doğrusu. İlk başta Ali Atay'ın oynayacağı söylenmişti ama böylesi daha iyi olmuş çünkü Ali Atay çoktan kendini ispatlamış biri ve bu nedenle şu zamana kadar hep jön olarak izlediğimiz daha genç bir oyuncunun böyle önemli bir karakterin altından başarıyla kalkabilmesi mutlu etti. İlerleyen zamanlarda ciddi bir karakter oyuncusu olabileceğinin de sinyallerini veriyor gerçekten bayılarak izliyoruz. :Z DÇD ise bildiğimiz gibi ama ilk bölümdeki birkaç cringe sahnesi dışında fazla göze batmıyor. Yan kadrodaki tüm isimler çok iyi ama özellikle Esra Ruşan ve karakteri Saadet'e bayıldım. Her sahnesinde illa kahkaha attıracak bir şeyler söylüyor dizinin bombası. :F Yine Gizem Ünsal (Sinem Ünsal'ın kardeşiymiş ki aşırı benziyorlar sahiden) ve Ece'yi de sevdim. :A

Bence biraz daha ileri gidersem BluTV'nin şu ana kadarki en iyi dizisi. Tabii buranın dizilerinde ciddi bir final yapamama sorunu var ve finalde her şey mahvolabilir. Gerçi Ethem Özışık olduğu için kolay unutulmayacak bir şey bekliyorum. :A Öyle olmasa bile gidiş yolundan puan vermeye razıyım ve izlemeyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. :Z

Şimdilik genel puanım: 8.5/10

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İbrahim Selim'i izliyordum tam da Sherlock beyciğim. :A Hatta YouTube konusuna eklesem mi diye düşünüyordum. :A

@xBUGRAx Video yayınlamış izledin mi. :A
Kalplerimiz temiz Özgür beyciğim... :A Bunun artık başka açıklaması olamaz... :A

@xBUGRAx sabahtan beri Hande Ünal'ın ve Didem Soydan'ın Instagram hesaplarını spamlıyormuş. Fırsatı olmamıştır izlemeye. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kalplerimiz temiz Özgür beyciğim... :A Bunun artık başka açıklaması olamaz... :A

@xBUGRAx sabahtan beri Hande Ünal'ın ve Didem Soydan'ın Instagram hesaplarını spamlıyormuş. Fırsatı olmamıştır izlemeye. :A
Kesinlikle öyle. :A Programı şimdi bitirdim fena değildi. :A Ama çoğu soru Kutsal Motor'daki sorularla aynı olmuş haliyle Burak'ın burada verdiği cevapları duyunca Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler'de duyduğumu fark ettim. :F

Son kalesi de yıkıldı... :A @xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
İbrahim Selim'i izliyordum tam da Sherlock beyciğim. :A Hatta YouTube konusuna eklesem mi diye düşünüyordum. :A

@xBUGRAx Video yayınlamış izledin mi. :A
Gece izlemiştim Kutsal Motor'daki kadar rahat değildi programda. :A Sürekli göğüs dekoltesine odaklandığım için bana öyle gelmiş de olabilir. :A