BluTV Yarım Kalan Aşklar - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
28 Aralık 2011
23,153
19,388
1,059
1x2

Gece 2.bölümü izledim. Yine çok keyifli, su gibi akan bir iş. :Z Burak Deniz, Kadir karakterine cidden çok yakışmış. :Z

Takip sahnesi harikaydı. Hele Kadir’in, Ebru ve Mehmet’in önünden geçtiği an istemsizce güldüm. :F

Kadir’in evdeki ben kimim sahnesi çok güldürdü. :F Ebru, Ece ve Saadet’in ayrı ayrı geldiği sahneler özellikle Saadet’in memelerimi yaptıracam kısmı bayağı güldürdü. :F

Son sahneler çok iyiydi. Elif işin peşine düştükçe başına kötü şeyler gelecek belli ki. Kaçırıldı. Ekip de içeri girecek mi. :A

Kadir karakteri cidden çok iyi. İsmet’i yakalatmak için dilenci ayarlaması falan süperdi. İsmet’in karşısına çıktığı sahnede bir anda değişmesi o anlık tepkiler harikaydı. :A

Kadir karakteri herhalde en çok üstü soyulan karakter olacak. :F Gelen giden pantolonunu indiriyor. :F

8/10

Özgür

Süper Mod.
28 Aralık 2011
23,153
19,388
1,059
1x3
Bazı mantık hatalarını göz ardı ettiğimde yine güzel bir bölümdü. :Z

Kadir'in "Cuma namazdan sonra getirdim." repliği harikaydı. :F Ece'nin mezarda sevişmek istemesi,sonrasında adamın kaçıp başka biri tarafından öldürülmesi de aşırı komikti. :F

Burak Deniz diziyi çok iyi sırtlıyor. Dram sahnelerinde de komedi sahnelerinde de çok iyi.

Körlük olayını çok absürt bir şekilde anlatmışlardı. Kahvedeki sahneler aşırı saçmaydı ama o hikaye nereye bağlanacak gerçekten merak ediyorum.

Kadir'in kızı çok tatlı. Eşi de bir o kadar komik ve patavatsız. :F

Ebru katilin Kadir olduğunu öğrendi. Bakalım nasıl sıyrılacak Kadir.

7/10