Yabancı Dizi Genel Sohbet Konusu

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
bizde zenci düşmanı değiliz tabikide viola teyze olmamış orda :) empire ın cookie sine bakıp örnek alsın biraz :))

cookie yi karıştırma işe cookie nin yeri ayrı bizde:)
Cookie'yi biliyorum o da iyide benim dizilerde en sevdiğim 3 zenci oyuncu var birisi American Horror Story'deki zenci kadın, konuşması çok tarz. @Harunnn60 da tanır. :D

angela-bassett-1024.jpg

Diğeri Mom'daki kadın. :A

octaviaspencer_mom_652_featured_photo_gallery.jpg

Diğeri de Korkunç Bir Film'deki Brenda. :D Regina Hall, ilk gözdem. :)))

regina-hall.jpg

Ekli dosyalar

• upload_2016-8-20_23-48-15.jpeg
    upload_2016-8-20_23-48-15.jpeg
    5.5 KB · Hit: 450

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,192
Puanı
1,061
luciferi izlemediysen 1.sezonuizle bize yetiş cnm benim önerim ise the shanara cronicles bu diziye başla cw kanalında değil ama cw in krdeş kanalı gibi bir kanalda ve gerçekten inanılmaz güzel bir fantastik dizi @destere bile izliyor ilk sezon bitti @cookies @xemrexxx falanda izliyorlar yüzüklerin efendisi tarzında çok sürükleyici bir dizi benim zevklerime güveniyordun bir ara hiç pişman olmazsın 10 bölüm sadece :F

aşk sahnesinde sakatlanmamıştır bunu at olarak kullandılarsa ordan bir sakatlık yaşamış olabilir :)

Cookie'yi biliyorum o da iyide benim dizilerde en sevdiğim 3 zenci oyuncu var birisi American Horror Story'deki zenci kadın, konuşması çok tarz. @Harunnn60 da tanır. :D

angela-bassett-1024.jpg

Diğeri Mom'daki kadın. :A

octaviaspencer_mom_652_featured_photo_gallery.jpg

Diğeri de Korkunç Bir Film'deki Brenda. :D Regina Hall, ilk gözdem. :)))

regina-hall.jpg

hala royals ı izlemediniz mi bakın @Yiğitt de oynuyor dizide inanmayan 2.43 baksın :A @Harunnn60 @eskici @Forumdash @Aserat

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,192
Puanı
1,061
Emma isimli bir diziye başladım 4 bölümlük roman uyarlaması mini dizi :D @Forumdash ile @destere sevecektir :D yabancı dizi izlese @Aserat da bayılır bence:A @mrt-06 ya da tavsiye edilir:D @Çiğdem- zaten sen kendini bulucan emma da:D dizi emma isimli kendi evlenemeyen ama bir şekilde etrafındaki herkesi çöpçatanlıkla evlendirmeyi başaran emmanın komik hikayesini anlatıyor :D @eskici @Harunnn60 @OzaN @cookies @vadikızı
upload_2016-8-28_0-1-49.jpeg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,088
Puanı
1,061
Emma isimli bir diziye başladım 4 bölümlük roman uyarlaması mini dizi :D @Forumdash ile @destere sevecektir :D yabancı dizi izlese @Aserat da bayılır bence:A @mrt-06 ya da tavsiye edilir:D @Çiğdem- zaten sen kendini bulucan emma da:D dizi emma isimli kendi evlenemeyen ama bir şekilde etrafındaki herkesi çöpçatanlıkla evlendirmeyi başaran emmanın komik hikayesini anlatıyor :D @eskici @Harunnn60 @OzaN @cookies @vadikızı
Ekli dosyayı görüntüle 51671
Ben zaten yabancı dizi izliyorum sen kaçırdıysan zaar. Aslında bende de sevebileceğini düşündüm birkaç dizi var ama sen beni gıcık etmek için bakmazsın bile. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,461
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 51671

aaa ben bunun filmini izlemiştim çok güzeldii ay izlerim bende bu diziyi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,192
Puanı
1,061
la @Forumdash senin aydirik yapım bu diziyi uyarlamalıydıi eskiden olsa saçma olurdu abd-meksika sınırındaki gibi gelip gitmeler ama şimdi sınır da kalmamış türkiye-suriye arasında:D burada peder kaçırıyor insanları bizde imam kaçırırdı sonra imam fetöcü çıkardı tns diziye +9 basardı :A @cookies @vadikızı @Harunnn60 @mrt-06 @eskici :D kız @Çiğdem- sen aksiyon seversin izle bence:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
la @Forumdash senin aydirik yapım bu diziyi uyarlamalıydıi eskiden olsa saçma olurdu abd-meksika sınırındaki gibi gelip gitmeler ama şimdi sınır da kalmamış türkiye-suriye arasında:D burada peder kaçırıyor insanları bizde imam kaçırırdı sonra imam fetöcü çıkardı tns diziye +9 basardı :A @cookies @vadikızı @Harunnn60 @mrt-06 @eskici :D kız @Çiğdem- sen aksiyon seversin izle bence:A
Polisiye odaklı mı? Kenan için yeni dizimize düşünebiliriz:X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,192
Puanı
1,061
Hep aklın parlaklarda ahh bee cocuk ne diyim sana :A neyse bu sezon gözlerin bayram eder:A Ai'de oğlan cıplak havuza girdi bizde de süprizler olabilir:A
ayol bu adamı nasıl kenan oynasın kenan artık orta yaş sınıfında göz var nizam var kenanı başrol yapmak dizinin konusunu değiştirmek demek :F
dgdfgfd.jpg