Yabancı Dizi Genel Sohbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
50,266
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu başlığa bir dizinin başlığında genel dizi önerisine veya dizilerle ilgili genel sohbete kayan mesajlar taşınacaktır. :)

sanırım mika nın ölümüne üzüldün yoksa böyle bir puan vermezdin :) bende üzüldüm kız çok sevimli ve akıllıydı ama puanımı kırmadım :)

puanım =9

Sana The Following'i önerecektim fena polisiye ve psikolojik dizi.:D

@Forumdash senin n düşündüğünü okuyamıyorum ama ortak düşündüğümüz şey muhtemelen budur.:A

Umarım düşündüğüm şeyi söylersin:F
dikkat ettim izlediğimiz dizilerde aynı sahneleri mercek altına alıyoruz :)) tam ben söyleyecektim sen söylemişsin tekrar etmedim o yüzden :)

mesela carol un lizie yi öldürmek için götürdüğü kısımda yangınla ilgili muhabbetleri çarpıcıydı bencede :)

Sana The Following'i önerecektim fena polisiye ve psikolojik dizi.:D

@Forumdash senin n düşündüğünü okuyamıyorum ama ortak düşündüğümüz şey muhtemelen budur.:A

psikolojik kısmı hoş polisiye kısmı hafiften itici ilk bölümüne baksam zaten bana göremi değilmi anlarım :))

dikkat ettim izlediğimiz dizilerde aynı sahneleri mercek altına alıyoruz :)) tam ben söyleyecektim sen sööylemişsin tekrar etmemdim o yüzden :)

mesela carol un lizie yi öldürmek için götürdüğü kısımda yangınla ilgili muhabbetleri çarpıcıydı bencede :)

psikolojik kısmı hoş polisiye kısmı hafiften itici ilk bölümüne baksam zaten bana göremi değilmi anlarım :))
Evet o sahne muhteşemdi:T
The Followingi tavsiye ederim. Emma karakteri yeter diziyi izlemek için :bhr: dimi @sokak sanati:X

dikkat ettim izlediğimiz dizilerde aynı sahneleri mercek altına alıyoruz :)) tam ben söyleyecektim sen söylemişsin tekrar etmedim o yüzden :)

Polisiye Az FBI var ama çok etkin olamıyor.:A
Gerilimi çok iyi birde.:D

İlk sezonu ayrı tutarsak 2 sezonda benim pek keyfim yok ama güzel dizi:X Hele yeni gelen ikiz kardeşleri izlemelisin:X

Looo şöyle deme.Millet yanlış anlaacak.2. sezonda çok iyi.Açılacak daha hep yeni karakter girdi o yüzden.

Dizinin tek sorunu çevirmen yok :oley: Gerçi online sitelerde var ama divxplanette yok:(

Biz yine Perşembe Cuma'ya kadar bekleyeceğiz.:DAyrıca yorum yapmayı sakın atlama konumuza.:Z

Looo şöyle deme.Millet yanlış anlaacak.2. sezonda çok iyi.Açılacak daha hep yeni karakter girdi o yüzden.
Olsun şimdiden diyelim de oralara gelince azar işitmeyelim:X İlk sezon gazıyla 2.sezon zaten çıtır çıtır gider:X (biz aynısını yapmıyormuyuz) Ayrıca Joe kendini ortaya çıkarinca özellikle finali muhteşem olacaktir:oley: