AMC The Walking Dead 4. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
4x14- BÖLÜM YORUMUM
ilk başlarda gerçekten kötüydü sonra sonra psikolojik oyunlarla filan dizi kendinin götürdü
lizzinin psikolojik sorunları kardeşini öldürmesi , carolun gerçekleri söylemesi
gerçekten iyiydi tabi bu bölümde carolun gerçekten güçlü olduğunu tekrardan gördük
küçük kardeşin ölmesine çok üzüldüm , o kızı seviyordum :(

7

Nesini beğendiniz bu bölümün ya valla hayret. Baştan sona saçmalıktı, mantıklı bir şekilde yapsalar iyi bir şaşırtma olurdu belki ama yok yani bu hali çok saçmaydı.
fark ediyormusun bilemiyorum ama bazen bir bölümü hepimiz beğeniyoruz ama sen beğenmiyorsun , bazen sen beğeniyorsun bu sefer biz beğenmiyoruz , bir zıtlık oluştu :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
7
fark ediyormusun bilemiyorum ama bazen bir bölümü hepimiz beğeniyoruz ama sen beğenmiyorsun , bazen sen beğeniyorsun bu sefer biz beğenmiyoruz , bir zıtlık oluştu :D

Sende pek beğenmemişssin :( 8 vereydin yaa:(
Nesini beğendiniz bu bölümün ya valla hayret. Baştan sona saçmalıktı, mantıklı bir şekilde yapsalar iyi bir şaşırtma olurdu belki ama yok yani bu hali çok saçmaydı.

Tamam tamam sizin neden beğenmediğinizi anladım:X @sokak sanati da bölüme 10 puan vermiş. Bu demek oluyor ki The Following izlediğimizden bizde sorunlar var galiba:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
TWD 14. bölümü izledim süperdi harikaydı aynı zamanda üzücüydü , bu seneki bölüümleri sevmeyenler gibi düşünmüyorum her bölümü bence güzeldi 14. bölümü ise daha güzel ve daha özenliydi.

carol ve zencinin anlaşabilmesi için böyle bir olay yaşanması gerekiyordu sonuçta öyle bir senaryo yazılmışki sonunda zenci carolun yaptığı davranışı hoşgörmek zorunda kaldı .. mika sevimli ve sempatik bir çocuktu ölümü hiç hoş olmadı.. lizie ise bugüne kadar yaptıklarını çocukluğuna veriyorduk ama sanırım kafayı yemişti kız yazık oldu hem kendisine hem kızkardeşine ..
demekki neymiş? carol haklıymış acımasızlık değilmiş bu zorunluluktan kaynaklanıyormuş..

@Forumdash @sürgünüm @OzaN @Çiğdem- @sokak sanati @Harunnn60

4.sezon 14.bölümü izledim :Z:Z:Z
ben beğenenlerin tam aksine düşünüyorum izlediim en kötü bölümdü ayol nekadar beğenmediğim kişi avrsa bu bölümdeydi o koca karıdan nefret ediyorum darly asılıyordu :ppp::ppp::ppp: zenci adamıda hiç sevmiyorum en sevmediğim 2 oyuncuyu bölm boyunca izlemek zorunda kaldım :T birde o çocuğu enden vurdu hala onu anlayamadım neden öldürdüğünü (b)(b)(b)
kocakarı haklı ama tipsiz olabilir ama zor zamanda cesur kararlar alabiliyor sen olsan sende aynısını yapardın :)

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
TWD 14. bölümü izledim süperdi harikaydı aynı zamanda üzücüydü , bu seneki bölüümleri sevmeyenler gibi düşünmüyoum her bölümü bence güzeldi 14. bölümü ise dah güzel ve daha özenliydi.

carol ve zencinin anlaşabilmesi için böyle bir olay yaşanması gerekiyordu sonuçta öyle bir senaryo yazılmışki sonunda zenci carolun yaptığı davranışı hoşgörmek zorunda kaldı .. mika sevimli ve sempatik bir çocuktu ölümü hiç hoş olmadı.. lizie ise bugüne kadar yaptıklarını çocukluğuna veriyorduk ama sanırım kafayı yemişti kız yazık oldu hem kendisine hem kızkardeşine ..
demekki neymiş? carol haklıymış acımasızlık değilmiş bu zorunluluktan kaynaklanıyormuş..

kocakarı haklı ama tipsiz olabilir ama zor zamanda cesur kararlar alabiliyor sen olsan sende aynısını yapardın :)

Puanına göre sana bir şey diyeceğim.:DBu bölüme kaç puan veriyorsun.:D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
TWD 14. bölümü izledim süperdi harikaydı aynı zamanda üzücüydü , bu seneki bölüümleri sevmeyenler gibi düşünmüyoum her bölümü bence güzeldi 14. bölümü ise dah güzel ve daha özenliydi.

Beğenmene sevindim :oley: Bence sezonun en iyiysiydi:oley:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x14

Şu an şoktayım. IMDb'de bu bölüm 9.3 puan almış an itibariyle. Oysa 6.5 gibi bir puanla şu ana kadarki en düşük puanını almıştır diye girdim.

O kadar rezalet bir bölümdü ki sinir krizi geçirdim resmen.

Neresine yorum yapayım bilmiyorum bölüme dair olumlu tek bir yan bile yoktu. Belki en sondaki dış ses...

4. sezon tam bir fiyasko olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Artık diziyi bırakmayı düşünmeye dahi başladım. Muhtemelen bundan sonra en iyi dizi listelerimde TWD yer almayacak.

Bu bölüme verilebilecek tek puan var benim gözümde:

1/10

(Çok çok çok nadir verdiğim bir puandır.)

sanırım mika nın ölümüne üzüldün yoksa böyle bir puan vermezdin :) bende üzüldüm kız çok sevimli ve akıllıydı ama puanımı kırmadım :)

Puanına göre sana bir şey diyeceğim.:DBu bölüme kaç puan veriyorsun.:D

puanım =9

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x14

Bende beğenmedim bu bölümü. İzlerken sıkılmadım ama heyecanlanmadımda. Diziyle alakası olmayan bir bölümdü. Sırf büyük kızın kardeşini öldürmesini göstermek için bütün bölümü harcamışlar. Her bölümden sonra çıkan fragman heyecanlandırıyor ama bölüm felaket oluyor hep.

amaç bence büyük kızın kardeşini göstermek değildi asıl amaç carol un daha önce zencinin karısını öldürmesindeki mantığı ortaya çıkarmaktı ..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

yok ben vuramazdım canimiyim ben o_Oo_Oo_O ama seni vurabilirdim belki :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
sanırım mika nın ölümüne üzüldün yoksa böyle bir puan vermezdin :) bende üzüldüm kız çok sevimli ve akıllıydı ama puanımı kırmadım :)

puanım =9
Ben kızların ikisini de seviyordum aslında, özellikle küçük olan tabii. Bu şekilde öldürülmeleri bence çok saçma oldu. Belki zamana yaysalar kızdaki psikopatlığı hissettirseler daha iyi olurdu ama böyle gökten düşmüş gibi oldu her şeyi bir bölümde gösterdiler.

Diğer yandan Carol'ı zaten hiç sevemedim. Bence Tyreese ile olan sahne de çok klişeydi. Öyle sonuçlanacağı çok belliydi.

Beni hiç tatmin etmedi izleyiciyle dalga geçilmiş sanki. Yorumlara da bakıyorum internette tamamen ikiye bölünmüş herkes. Beğenen çok beğenmiş beğenmeyen yerin dibine sokmuş ama IMDb puanına bakılırsa beğenenler çok daha fazla. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben kızların ikisini de seviyordum aslında, özellikle küçük olan tabii. Bu şekilde öldürülmeleri bence çok saçma oldu. Belki zamana yaysalar kızdaki psikopatlığı hissettirseler daha iyi olurdu ama böyle gökten düşmüş gibi oldu her şeyi bir bölümde gösterdiler.

Diğer yandan Carol'ı zaten hiç sevemedim. Bence Tyreese ile olan sahne de çok klişeydi. Öyle sonuçlanacağı çok belliydi.

Beni hiç tatmin etmedi izleyiciyle dalga geçilmiş sanki. Yorumlara da bakıyorum internette tamamen ikiye bölünmüş herkes. Beğenen çok beğenmiş beğenmeyen yerin dibine sokmuş ama IMDb puanına bakılırsa beğenenler çok daha fazla. :)

Sen kaçırmış olmalısın.Zaten büyük kız hapishanede zombi besliyordu.

Na ayak.:DSpoi yersin haberin olmaz.:D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

çok güzel yorumlamışşsın , keşke küçük kız ölmeseydi
Sende pek beğenmemişssin :( 8 vereydin yaa:(

Tamam tamam sizin neden beğenmediğinizi anladım:X @sokak sanati da bölüme 10 puan vermiş. Bu demek oluyor ki The Following izlediğimizden bizde sorunlar var galiba:F:F

bölümü beğedim ama daha iyi bölümleride vardı dizinin

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

hatırlıyormusun 4x6 bölüme 3 yada 4 puan vermiştin sonra haksızlık yaptığını düşünüp 7 yapmıştı bundada yapar mısın acaba ? :D

Var da 4.sezona göre yoktu bence(b)
4x8