Yıldız Argun'un Baby Shower'ı Youtube'a Damga Vurdu!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az demişler, ne de güzel demişler.
Özür dilerim ama alınganlık yapan sensin. Bu diziye ilk kez laf atmıyorum niye bu sefer bu kadar abarttın anlamadım. Alt tarafı dizi yani her ne kadar dalga geçsem bile izlenirse izlenir izlenmezse izlenmez bana ne. Sen de benim sevdiklerime laf atıyorsun ama şakayla cevap veriyorum çünkü burası eğlenmek, sıkıntılarımızı unutmak için geldiğimiz bir yer. Böyle küçük meseleler için aramızı bozmayalım ve kaostan beslenen bazı malum üyelere fırsat vermeyelim lütfen. Yine de kendime biraz daha dikkat ederim bu konuda.
Bence karakter adlarını şundan kullandılar. Med Yapım ve Ay Yapım'ın bir ortaklığı var, bunun üzerinden bir gönderme yaptılar. Bence çok hoş bir göndermeydi. Keşke her dizi bu tarz göndermeler yapsa.
Evet muhtemelen ondandır. Yine de gerek yokmuş bence. :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,517
Puanı
1,060
Özür dilerim ama alınganlık yapan sensin. Bu diziye ilk kez laf atmıyorum niye bu sefer bu kadar abarttın anlamadım. Alt tarafı dizi yani her ne kadar dalga geçsem bile izlenirse izlenir izlenmezse izlenmez bana ne. Sen de benim sevdiklerime laf atıyorsun ama şakayla cevap veriyorum çünkü burası eğlenmek, sıkıntılarımızı unutmak için geldiğimiz bir yer. Böyle küçük meseleler için aramızı bozmayalım ve kaostan beslenen bazı malum üyelere fırsat vermeyelim lütfen. Yine de kendime biraz daha dikkat ederim bu konuda.

Evet muhtemelen ondandır. Yine de gerek yokmuş bence. :A
Çünkü sonu gelmiyor ve bi yerden sonra ister istemez söylemek zorunda kalıyor insan, eğlenelim diye etiketliyorum ama sen ısrarla ciddiye almaya çalışıyorsun UTC'yi övüp Yasak Elma'yı yeriyosun hep buna ihtiyaç duyuyorsun.

• Harika
Reactions: sokak sanati

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,645
Puanı
710
  • İlginç
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and xBUGRAx