Yıldız Argun'un Baby Shower'ı Youtube'a Damga Vurdu!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@serhatt Yarın besmele çek yüzünü yıka aynaya bak ve ecünnü ortaklığımızı hatırla :A :A :A @Bully @xemrexxx @MasacRE
serhat azman.png

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Bu sahneden Twitter'da kaç hesap faydalandı. Her tweet binlerce fav almış. :A Etkisi haftaya olur. :A
:A Bende diyorum ki Yıldız argun kim acaba sonradan anladım güzel yapmış
Baby shower olmasa da benzer konseptte çok daha efsane bir sahne gördüğüm için çatlamayacağım kesin. :A @xemrexxx @Yiğitt @kerem @Dosi

@Çiğdem bunu fav10 dağ bayır merkezine al hemen iyice tırlattı yazık be :(
Ve sonunda Yıldız'ın parlama zamanı. Pazartesi bölümden beri tüm sosyal medya bu sahneyi ve Eda Ece'nin başarılı performansını konuştu. Başlarken 8.Gün bunu çiğ çiğ yer dediler, dizi 6.bölümde final yaptı. Zalim İstanbul geldi, fos çıktı. Ve şimdi 50.bölüm fragmanı yayınlandı. Hayırlısıyla 4.sezon is coming :love1: ? :oley:
3. Sezona giriyoruz diğer dizi sezon arasında yayından kaldırıldı onun acısı :F
Ben de bir gün önce fark ettim bu videoyu ve twitter’da da bazı sahnelere denk geldim, takipçisi olacağım bu karakterin. :A
Harika sahne. :A Yıldız süper. :A
@serhatt Yarın besmele çek yüzünü yıka aynaya bak ve ecünnü ortaklığımızı hatırla :A :A :A @Bully @xemrexxx @MasacRE
Ekli dosyayı görüntüle 71779

Şimdi de yeni bölüm fragmanımız trendlerde 4. sırada gümbür gümbür geliyoruz düşmanlara inat :A