TVen Yılan Yedili 1.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
LnL99V.png

Dizideki kişi ve kurumlar hayal ürünüdür, gerçek kişi ve kurumlarla ilgisi yoktur...
1.BÖLÜM
Forumun geri dönüşüm bölümünde Yılan 7'linin 3 üyesi toplanır ve gün içerisinde yapacakları yılanlıkları konuşmaya başlarlar...
Billy Kane: Bir itiraf yapacağım, denizz19 hakkında..
sokak sanati: Dur hele çok heyecanlandım, sen taslak halini bana at, ben üzerinde düzenleme yaparım!
MasacRE-: Süper olacak, bu sefer denizz19'u bitireceğiz! :Z
Billy Kane: İtiraf Deniz ve xBUGRAx hakkında olacak, şöyle; Deniz Buğra hakkında bir şeyi şöylemiş gibi itiraf yapacağız, işte arkasından konuşup üyeleri dolduruyor vs.
sokak sanati: Sonra... konuda itirafı pohpohlayıp Buğra'yı Deniz üzerine kışkırtacağız.
Billy Kane: Böylece hem forumda efendiliğiyle tanınan Buğra'yı kötü göstereceğiz..
sokak sanati: Hem de baş düşmanımız Deniz'in sonu gelecek!
MasacRE-: Veeee kıyamet kopacak.. (Gülüşürler)
Billy Kane: Muhteşemiz abi!
sokak sanati: Güzel olacak güzel.. ama itiraflara daha 1 hafta var bugünkü işlerimizi bitirelim hadi çocuklar!
----
Forum oyunu bölümünde 3 üyeyi yorumlama;
vadikızı: mrt-06: Oyyy kuzummm canımm.... Yiğitt: Kuzummmmmm denizz19: Bonişimmmm
sokak sanati: Sen nasıl bir kızsın ya 3 üyeyi yorumla diyor 3 üye vereceksin biz de yorumlayalım :F
vadikızı: Unutmuşum Umut kusura bakma...
sokak sanati: Ne yapacağını şaşırdın iyice, her zamanki halin aslında!
vadikızı: Bana bak umut efendi benimle muhatap olma yeter!
sokak sanati: Muhatap olan yok zaten hadi bay zamanımdan 1 dk boşa akıp gitti...
vadikızı: Umut! Ben senin ablan yaşındayım bana saygılı olacaksın!
sokak sanati: Sürekli ortaya yaşını atmaktan sıkılmadın mı? Bysss.. (Konudan çıkar)
vadikızı: Ahhhhh Umut!!!
0_161e26_86d56839_L

xemrexxx'in sıradan Muhteşem Yüzyıl konularından biri...
Billy Kane: Siz buna muhteşem yüzyıl demişsiniz ama bu bildiğin muhteşem rezalet olmuş hahaha :kiki: (7 beğeni)
xemrexxx: Modlar ne zamandan beri dizi isimlerini değiştirip mesaj yazabiliyor! Biz yazsak kışkırtıcı/uygunsuz alırız, eyyyy OzaN gör bunları!
Billy Kane: Mod olan benim karışamazsın ne yaptığıma, RE ZA LET.... Al yine yazdım!
xemrexxx: Dünya üzerinde 125 milyon izleyicisi olan bir diziye rezalet demen kimseyi bağlamaz. seni ciddiye alacak değiliz, kulumuzsun sonuçta. (Billy Kane xemrexxx'in cevaplarını siler, xemrexxx çok öfkelinir)
xemrexxx: Konudaki mesajlarım nerde?!
Billy Kane: Uygunsuz olduğu için sildim...
xemrexxx: Çifte standarta bak!
Billy Kane: Beğenmeyen yallah başka foruma çüziii ahaha (Konudan çıkar)
jWmMPg.png

pompy: Sihirli hayatlarda ortalık karıştı ... görünmeyen büyüler arka sokaklar rıza babanın oteli gibi Çiğdem- xemrexxx mrt-06 cookies
(MasacRE- konudaki tüm etiketleri siler)
pompy: Kim sildi bunları @mrt-06
(pompy yine etiketleme yapar yine siler)
pompy: periler aşkına kim siliyor mesajlarımı arka sokaklar da büyük kazanç, tunç geldi Çiğdem
(MasacRE- yine siler)
pompy öfkeyle yazdığı tüm senaryoları silerek forumu boykot etmeye karar verir.
MasacRE-: Mışın komplate. :A

Yüce yılan mrt-06'nın karar odası...
MasacRE-:
Bugün sadece 3'müz çalıştık!
Billy Kane: Haftanın yılanı üçümüzden biri olmalı!
mrt-06: Sakin olun çocuklar, birazdan her şeyi yılanmetre ölçecek bakalım hanginiz daha çok kötülük, yılanlık yaptınız?
sokak sanati: Birinci çıkacağımdan eminim. (Göz ucuyla diğerlerine bakar)
Billy Kane: xemrexxx'e yaptığım yılanlıkla yılanmetre en az 10 puan verecektir.
sokak sanati: vadikızı her türlü ezer hahaha.

YILANMETRE
MasacRE- /////////////////////////////////////////
sokak sanati /////////////////////////////////////
Billy Kane ////////////////////////////////////////

mrt-06: Oranlar birbirine çok yakın ancak.... (Heyecanlanırlar) son anda MasacRE-'nin yaptığı pompy yılanlığı 5 puan alarak öne geçiriyor, haftanın birincisi MasacRE-.
MasacRE: Oha!
sokak sanati: Ama bu imkansız!
Billy Kane: Ben xemrexxx'i çıldırttım nasıl geride kalabiliyorum...
MasacRE-: Ben de pompy'i forumu boykot ettirdim ne olmuş?
(Billy Kane ile sokak sanati sinirlenerek çıkarlar)
mrt-06: (İç sesi) Siz yılansanız ben yılanın başıyım düşün şimdi birbirinize hahaha....

Yılanların düzmece itirafı ortalığı karıştıracak, xBUGRAx ile denizz19'un şok kavgasında Aserat neler yapacak. Yılanların büyük oyunu 2.BÖLÜMde!
CAST
sokak sanatiBilly KaneMasacRE-
R%C3%BCyada-Y%C4%B1lan-G%C3%B6rmek.jpg
fft81_mf2373617.Jpeg
yilan-adami-adam-esini-isirdi-akilalmaz-sebep--1497387993.jpg
AseratMayısKralımrt-06
ruyada-yilan-gormek.jpg
Engerek23.jpg
korkunc-yilan-1815.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,223
Puanı
1,061
Yayına çıkmadan önce iki defa okumuştum gerçekten çok iyi olmuş. Emeğine sağlık. :D @mrt-06

Gülme efekti olacak diyordun ama vazgeçmişsin galiba iyi olmuş. Gelecek bölümdeki yılanlığımı çok merak ediyorum. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,490
Puanı
1,061
Güzel olmuş. :D @mrt-06 Yalnız xEmre'nin Çiğdem'in ismini yazmadan mesaj yazması garip olmuş. Değişiklik yapmak istemişsin ama olmamış orası. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çay çok iyi olmuş. En tatliş yılan benim sanırım.:bhr:

Bölümü okumuştum zaten önceden. Ama neden 6 yılan varken yılan 7'li projenin ismi:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Hahah ne güldüm ama ya. :F @sokak sanati çok gerçekçi olmuş karakterin harbi yazdığın mesajlar aynı gibi. :F

sokak sanati: Muhatap olan yok zaten hadi bay zamanımdan 1 dk boşa akıp gitti...
vadikızı: Umut! Ben senin ablan yaşındayım bana saygılı olacaksın!
sokak sanati: Sürekli ortaya yaşını atmaktan sıkılmadın mı? Bysss.. (Konudan çıkar)
vadikızı: Ahhhhh Umut!!!

Bu arada @MasacRE- sen mağarada yaşamıyor muydun. :A

@mrt-06 ellerine sağlık. Harika olmuş bekliyoruz 2.bölümü.:bhr::oley: