TVen Yılan Yedili 1.Bölüm

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@xemrexxx mi :F yorumlara bile bakamadım vlla :A spoi paylaşımı kuralı koymalı @mrt-06 konuda kendiside buna uymalı yoksa konuda fazla duramıcam ayoll 2.bölüm spoi kuralı bekliyorum konuda ve yorumlarda :A :A :A

Sen forumdan soğursun diye her yere yılan resmi koyacakmıs Emoş. İşin daha zor artık Çiko:A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Teşekkürler herkese. :D

Çay çok iyi olmuş. En tatliş yılan benim sanırım.:bhr:

Bölümü okumuştum zaten önceden. Ama neden 6 yılan varken yılan 7'li projenin ismi:F
7. yılan sürpriz. :A

yanlız bölümün içinde benim paylaştığım yılan gifi var resmen yine taklit etmiş gerçek bizi bu atacan melunu.ss @Çiğdem- @Aserat @Yiğitt @Harunnn60
Atma o yılanı ilk ben paylaşmıştım. :A

Eğlenceli olmuş @mrt-06 :Z:Z:Z

ama şu yılan resimlerini paylaşmayın ayoll hele o @xemrexxx in paylaştığı ne öyle ıyy
:ppp::ppp::ppp:

kurbanda kavurma yiyemicem bu gidişle et türleri yiyemiyorum fotolarını görümnce bile hatta neden bilmem ama süt ürünleride yiyemiyorum :A :A :A
En tatlılarını seçip koydum. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,377
Puanı
1,061
Teşekkürler herkese. :D

7. yılan sürpriz. :A

Atma o yılanı ilk ben paylaşmıştım. :A

En tatlılarını seçip koydum. :F
giphy.gif

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Abra kadabra! :F

Seni iyi yansıtmış mıyım? :A

Billy Kane: Siz buna muhteşem yüzyıl demişsiniz ama bu bildiğin muhteşem rezalet olmuş hahaha :kiki: (7 beğeni)
xemrexxx: Modlar ne zamandan beri dizi isimlerini değiştirip mesaj yazabiliyor! Biz yazsak kışkırtıcı/uygunsuz alırız, eyyyy OzaN gör bunları!
Billy Kane: Mod olan benim karışamazsın ne yaptığıma, RE ZA LET.... Al yine yazdım!
xemrexxx: Dünya üzerinde 125 milyon izleyicisi olan bir diziye rezalet demen kimseyi bağlamaz. seni ciddiye alacak değiliz, kulumuzsun sonuçta. (Billy Kane xemrexxx'in cevaplarını siler, xemrexxx çok öfkelinir)
xemrexxx: Konudaki mesajlarım nerde?!
Billy Kane: Uygunsuz olduğu için sildim...
xemrexxx: Çifte standarta bak!
Billy Kane: Beğenmeyen yallah başka foruma çüziii ahaha (Konudan çık

yorumlarda batırmışlar @xemrexxx hele kendi resimelrini koyup abartmış ayoll
:A :A :A
Bu dizi fazla uzun sürmeyecek ama gerçekleri sübliminal olarak altan alta anlatacağım. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,377
Puanı
1,061

Billy Kane: Siz buna muhteşem yüzyıl demişsiniz ama bu bildiğin muhteşem rezalet olmuş hahaha :kiki: (7 beğeni)
xemrexxx: Modlar ne zamandan beri dizi isimlerini değiştirip mesaj yazabiliyor! Biz yazsak kışkırtıcı/uygunsuz alırız, eyyyy OzaN gör bunları!
Billy Kane: Mod olan benim karışamazsın ne yaptığıma, RE ZA LET.... Al yine yazdım!
xemrexxx: Dünya üzerinde 125 milyon izleyicisi olan bir diziye rezalet demen kimseyi bağlamaz. seni ciddiye alacak değiliz, kulumuzsun sonuçta. (Billy Kane xemrexxx'in cevaplarını siler, xemrexxx çok öfkelinir)
xemrexxx:
Konudaki mesajlarım nerde?!

xemrexxx:
senaryon çok saçma bence bir kere 125 milyon değil 500 milyon, ayrıca biz kularımıza öfekelenmeyiz, 3.hata ise bir kişinin bize karşı çıkp da bölüm sonunda banlanmadan kurtulması olmuş kısacası
yemekteyiz_109369.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx:

Bu dizi fazla uzun sürmeyecek ama gerçekleri sübliminal olarak altan alta anlatacağım. :A
ben başta onların mesajlarını koydun sanıp yarısına akdar öyle okudum :F :F :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
senaryon çok saçma bence bir kere 125 milyon değil 500 milyon, ayrıca biz kularımıza öfekelenmeyiz, 3.hata ise bir kişinin bize karşı çıkp da bölüm sonunda banlanmadan kurtulması olmuş kısacası
yemekteyiz_109369.jpg
Dizinin amacı yılanlık ben de yazarken yılanca yazdım zaten. :F Aslında 5 milyon diyecektim. :A

ben başta onların mesajlarını koydun sanıp yarısına akdar öyle okudum :F :F :F
Zaten bu olaylar yaşanmış sadece pompy'ninki kurgu. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizinin amacı yılanlık ben de yazarken yılanca yazdım zaten. :F Aslında 5 milyon diyecektim. :A

Zaten bu olaylar yaşanmış sadece pompy'ninki kurgu. :F
hhaha aa in @xemrexxx mesajları onun yanı :F bende helal olsun nekadar gerçekçi yazmış emrenin mesajını koydu basta sandım diye düşündüm içimden :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,377
Puanı
1,061

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
hhaha aa in @xemrexxx mesajları onun yanı :F bende helal olsun nekadar gerçekçi yazmış emrenin mesajını koydu basta sandım diye düşündüm içimden :A :A :A
Hayır olaylar yaşandı mesajları ben yazdım, ben oluşturdum yani. :F

kız ben de ''dünya çikinellaları'' programına başlıyorum; sen @vadikızı @Dosi @gizem ak varsınız programda:D ilk bölümün konusu @destere ile senin cinsel hayatınız :A ilk bölümle reyting rekorları kırıcam inşallah:A @Forumdash @Aserat @cookies @Harunnn60 @Yiğitt @denizz19 @S.G.A.T. @mrt-06
Show'umu sen de mi taklit edeceksin izin aldın mı benden? :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,229
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız ben de ''dünya çikinellaları'' programına başlıyorum; sen @vadikızı @Dosi @gizem ak varsınız programda:D ilk bölümün konusu @destere ile senin cinsel hayatınız :A ilk bölümle reyting rekorları kırıcam inşallah:A @Forumdash @Aserat @cookies @Harunnn60 @Yiğitt @denizz19 @S.G.A.T. @mrt-06
Hayır olaylar yaşandı mesajları ben yazdım, ben oluşturdum yani. :F

Show'umu sen de mi taklit edeceksin izin aldın mı benden? :A
aaa bravo ozaman cnm forum tarihimde ilk kez birisinin taklitini bukadar başarılı yapan birini gördüm birebir aynı :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,377
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060