TVen Yürüyen Ölüler 6. Bölüm

Dizideki en sevdiğiniz çift/çiftler? (Sahnelerini okumaktan zevk aldığınız...)

• Kullanılan toplam oy
    18

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Bu Kurgu geldi Dosi'yi buldu @Bully ile arami acilacakti nerdeyse ama iyi eğlendim sabah kendimi haksiz bulsamda savunmak zorunda kaldim beni mahçup etme hakli sebeplerim olsun
@sokak sanati senden çok daha kötü bir karakter o da kurgu mesela. Bakıcaz gelecek bölümleri bekle.

aaa burdada varmmıs doğru 7.bölümde şey olayı açığa çkıyordu doğru karıstırmısım
Zaten bu geçiş bölümü gibi oldu.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
@sokak sanati ilgi gördü halk sevdi haliyle ününe ün katti
Halk beni benimseyemedi. Ayirma sevdiğimden beni
@sokak sanati'na spin-off da geliyor zaten. Birde bence yeni kötü fenomen @turkuazz olacak gibi ilk bölümünden dikkat çekti hemen.

Dur bakalım belki 9. ve 10. bölümde yaptıklarınla sevilirsin yani kötülük anlamında.

8.bölümü daha uzun süre beklemiş olacaz 2 kat heyecanla bekliyorum
Yok 8. Bölüm bu Perşembe olacak ben bayramı daha erken sanıyordum gelecek hafta hiç olmaz muhtemelen.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,309
Puanı
1,060
Yazmayı unutmuşum kendimi. Sonra zombi olarak düşündüm.

@Dosi görüyon mu birde bana kızıyon ben kendimi yaratık yaptım.
Haha benide yaratik yapsaydin bak @Bully sana toz kondurmuyor bu halinle. Bende öyle olsaydim belki bizde kıymetli olurduk beni öldürmek icin sabirsizlaniyormus beyefendi

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Haha benide yaratik yapsaydin bak @Bully sana toz kondurmuyor bu halinle. Bende öyle olsaydim belki bizde kıymetli olurduk beni öldürmek icin sabirsizlaniyormus beyefendi
Bende olsam ben de öldürmek isterdim düşünsene yanında kaldığın kız mahzende zombi besliyor. Harbi iyi manyak yazmışım seni.

Şey diyorum kanka kendini akıllı zombi yapsan olmaz mı. Böyle gelişmiş zombi filan.
Boşver canım ya ben kendimi ön plana çıkarmak istemiyorum.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,309
Puanı
1,060
Şey diyorum kanka kendini akıllı zombi yapsan olmaz mı. Böyle gelişmiş zombi filan.
Benim elime düşmüş o artık yaşamaz. Yaşamamalı ona çok kötü kinlenmişim

Bende olsam ben de öldürmek isterdim düşünsene yanında kaldığın kız mahzende zombi besliyor. Harbi iyi manyak yazmışım seni.

Boşver canım ya ben kendimi ön plana çıkarmak istemiyorum.
Yaninda kaldigi kiz demissin. Demek beni sevmiyor @Bully ya benim olacak ya kara toprağın yada ben kendimi öldürürüm. Manyakim zaten bakalim ne yapacam

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Ölürsek birlikte ölürüz diyorsun yani.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ooo süper haber bu cnm beklemek işkence olucaktı vlla

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,309
Puanı
1,060

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
leptopmu kullanıyordun cnm masa üstümü masa üstüyse klavye alabilirsin kurutmak çok zor çünkü ama leptoba dökülseydi daha kötü olurdu
Kız abla Sivas'a masaüstü nasıl götüreyim laptop. Birde daha yeni 4. yılımızı kutlamıştık fındığımla.

Sanırım yeni sevgili aman bilgisayar zamanı geldi.

Öldüren ben olursam yaşamam herhalde takintili kişiler kolay kolay öldürmez sevdiğini

Senin ne işin var burda sahurdan dönmezdin foruma
Takıntılı kişiler aslında sevdiği kişiyi kaybetmemek için daha çok manyaklaşır diye düşünüyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öldüren ben olursam yaşamam herhalde takintili kişiler kolay kolay öldürmez sevdiğini

Senin ne işin var burda sahurdan dönmezdin foruma
son sahurlarımızı yapıyoruz cnm ezandan sonra geleyim dedim biraz takılıp yatarım bu ramazanıda devirdik geceleri daha aktif olurum artık

aaaa gitti leptop desene

benimde leptobun klavyesi tusları bozuk ve bilgisayar kalvyesi kullanıyorum leptobun sütüne koydum sende öyle yapacan artık cnm