TVen Yürüyen Ölüler 6. Bölüm

Dizideki en sevdiğiniz çift/çiftler? (Sahnelerini okumaktan zevk aldığınız...)

• Kullanılan toplam oy
    18

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
son sahurlarımızı yapıyoruz cnm ezandan sonra geleyim dedim biraz takılıp yatarım bu ramazanıda devirdik geceleri daha aktif olurum artık :A :A :A
Koca 1 ay bitmek üzere. Türkiye ki ramazan İsveçinkinden kolay :A iftar ve sahur arasi uzun süre olmasi iyi :Z
Senin çenen ramazandada öncesindede ayni. Değisen bir sey yok :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
son sahurlarımızı yapıyoruz cnm ezandan sonra geleyim dedim biraz takılıp yatarım bu ramazanıda devirdik geceleri daha aktif olurum artık :A :A :A

aaaa gitti leptop desene :F

benimde leptobun klavyesi tusları bozuk ve bilgisayar kalvyesi kullanıyorum leptobun sütüne koydum :A sende öyle yapacan artık cnm :A
Zaten iki usb girişi var benimkinde biri ek hafıza flashı takılı diğerinde fare. Klavyeyi nereye takacam. :T:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
Kız abla Sivas'a masaüstü nasıl götüreyim laptop. :A Birde daha yeni 4. yılımızı kutlamıştık fındığımla. :T

Sanırım yeni sevgili aman bilgisayar zamanı geldi. :A

Takıntılı kişiler aslında sevdiği kişiyi kaybetmemek için daha çok manyaklaşır diye düşünüyorum. :A
Orasi öyle.

Benim 5 yıllık diz üstu bilgisayarim son kac aydir can çekisiyor ama hala işimi görüyor :A ben dönünce hamlanmamış olur umarim. Daha filmimi çekip @Aserat a satacam :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Orasi öyle.

Benim 5 yıllık diz üstu bilgisayarim son kac aydir can çekisiyor ama hala işimi görüyor :A ben dönünce hamlanmamış olur umarim. Daha filmimi çekip @Aserat a satacam :A
Ben çok iyi bilgisayar kullanırım şimdi kendimi övmek gibi olmasın ama bu laptobu 400 tl'ye almıştım 4 senedir süper çalışıyordu sistemi iyi kullandığım için işte bu kaza kurşunu aman kaza çayı gibi oldu. :F

aaa sağ köşede 3 tane olması lazım ama ben birine klavye taktım mesala diğer ikisi boşta duruyor :F
Yok bende iki tane var. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben çok iyi bilgisayar kullanırım şimdi kendimi övmek gibi olmasın ama bu laptobu 400 tl'ye almıştım 4 senedir süper çalışıyordu sistemi iyi kullandığım için işte bu kaza kurşunu aman kaza çayı gibi oldu. :F

ee birine klavye tak diğerinide bellek için gerektimi kullanırsın cnm :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060

Benim bilgisayari yeğenlerim birbirine fırlattı diye hasar gördü ama hala calışıyor :A okulu bitirince kenara attim. Dokunmatik telefonada alişinca papucu dama atildi. Bilgisayari foruma resim eklemek icin kullaniyordum ama son haftakarda artik mobilden yapabiliyorum :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir miktar para biriktirmiştim laptop alsam daha iyi. Ankara'ma döneyim de. :A
hhaha aa bir leptopta bana lazım ama teklojiye para ahrcamıyorum malum benim harcamalarım hep giysilere :F

geçen eylül doğum günümde telefon aldırmıstım bu seferde leptop aldırıcam :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
hhaha aa bir leptopta bana lazım ama teklojiye para ahrcamıyorum malum benim harcamalarım hep giysilere :F

geçen eylül doğum günümde telefon aldırmıstım bu seferde leptop aldırıcam :F
Sen de alsana artık bir laptop, o bilgisayara eziyet etme artık. :F

Benim bilgisayari yeğenlerim birbirine fırlattı diye hasar gördü ama hala calışıyor :A okulu bitirince kenara attim. Dokunmatik telefonada alişinca papucu dama atildi. Bilgisayari foruma resim eklemek icin kullaniyordum ama son haftakarda artik mobilden yapabiliyorum :Z
Aman Yarabbi bilgisayar fırlatılır mı. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen de alsana artık bir laptop, o bilgisayara eziyet etme artık. :F

Aman Yarabbi bilgisayar fırlatılır mı. :A
hhahah aa işte klavyesi koptu klavye aldım leptop çöküyordu şey yaptırdım format yaptırdım :A

ben teklojik şey bozuldukça tamir edipd evam ediyorum 10 yıl telefon leptop götürürüm kocam o yönden şanslı :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
hhahah aa işte klavyesi koptu klavye aldım leptop çöküyordu şey yaptırdım format yaptırdım :A

ben teklojik şey bozuldukça tamir edipd evam ediyorum 10 yıl telefon leptop götürürüm kocam o yönden şanslı :F
Sanki biraz da cimrilik var sende ablacım yani başkası için değil bana kontör gönderirim dediğini unutmadım :love1: ama iş kendine gelince cimrileşiyon zaar. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sanki biraz da cimrilik var sende ablacım yani başkası için değil bana kontör gönderirim dediğini unutmadım :love1: ama iş kendine gelince cimrileşiyon zaar. :A
aa evet boş harcamalarım kıyafet o yönümden kesemiyorum ama diğer şeylerde pintiyim :Aama bahsetmiştim birkaç kez tanıdıklarıma kullanmadığım kıyafetlerden veriyorum çokta boşa harcama olmuyor :A

yani buradan özel dostlarıma şıkıstıklarında kontorde yollayabilirim hesabına parada yollayabilirim otür yardım etmekten kaçınmam teklif ettiklerimde üyeler oldu :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
aa evet boş harcamalarım kıyafet o yönümden kesemiyorum ama diğer şeylerde pintiyim :Aama bahsetmiştim birkaç kez tanıdıklarıma kullanmadığım kıyafetlerden veriyorum çokta boşa harcama olmuyor :A

yani buradan özel dostlarıma şıkıstıklarında kontorde yollayabilirim hesabına parada yollayabilirim otür yardım etmekten kaçınmam teklif ettiklerimde üyeler oldu :A
Aman onu sayma kızların hepsi o yönde harcama yapıyor zaten. :F

Dost olmak da bunu gerektirir, "dost" tanımını boşa kullanmayanlardansın. ;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aman onu sayma kızların hepsi o yönde harcama yapıyor zaten. :F

Dost olmak da bunu gerektirir, "dost" tanımını boşa kullanmayanlardansın. ;)
aa tabi cnm ben sanal reel pek ayırt etmem burada hak eden üyeler için diyorum :A

birde şu @Harunnn60 a senaryonda 2-3 iltifat edeyim ayoll bana trip atıyor sonra :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı