FF xdragxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2020'nin forum adına bana kattığı adına yakın arkadaşlarımdan biridir ve kafamız çoğu konuda aynı çalışmaktadır. Fenerbahçe tutkusuyla foruma renk katmaktadır ve aynı zamanda FIFA'da sinir bozucu bir yeteneğe, tecrübeye sahiptir... 4-5-6 buldu mu hiç acımaz, şova devam eder ve bunu rakibe saygı duyduğu için yaptığı dile getirir... @xdragxx

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bazen gereğinden fazla olumlu yorum yaptığını düşünsem de emektar bazen çok güldüren bir üye. Kendisini Geniş Aile ve Fenerbahçe diye özetleyebiliriz

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Duyduğum son duyumlara göre @xdragxx 'in son zamanlarda en çok içtiği içecek bu 👇
Drink Tea GIF by TRT
Durumu enteresan kılanda

Çayı sevmem, hiç içmem, abartılı ve sadece bir kafede mecbur kalınca en ucuz içecek diye onu seçmek zorunda kalıyordum demişti :A

Yani kısacası abartılı bulduğunu belirttiği şeye alışıp günlük tüketim aşamasına gelmesi... @Cervantes @12.Adam @Maskeli Fedai
Forumda açık etmeye çekiniyormuş daha önce büyük konuştuğu için ama ona yardımcı olup ben size ifşa edeyim dedim :A inkar edeceğini sanmıyorum. Açık açık yazsın....
Bakalım daha hangi X sevmem, sevenide sevmem dediği x şeyleri sevecek :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Duyduğum son duyumlara göre @xdragxx 'in son zamanlarda en çok içtiği içerecek bu 👇
Drink Tea GIF by TRT
Durumu enteresan kılanda

Çayı sevmem, hiç içmem, abartılı ve sadece bir kafede mecbur kalınca en ucuz içecek diye onu seçmek zorunda kalıyordum demişti :A

Yani kısacası abartılı bulduğunu belirttiği şeye alışıp günlük tüketim aşamasına gelmesi... @Cervantes @12.Adam @Maskeli Fedai
Forumda açık etmeye çekiniyormuş daha önce büyük konuştuğu için ama ona yardımcı olup ben size ifşa edeyim dedi :A inkar edeceğini sanmıyorum. Açık açık yazsın....
Bakalım daha hangi X sevmem, sevenide sevmem dediği x şeyleri sevecek :A
Yok ya öyle bir şey değildir.. @xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yok ya öyle bir şey değildir.. @xdragxx
Tamamen @Dosi abartısı sjsjsjs
Bu dosimosi çay çay diye diye hep bilinçaltıma oynadı ben de evde içecek kalmayınca yaptım bir kere baktım fena değil 2-3 günde bir yapıyorum sjsjs Hala diğer içecekleri tercih ederim çaya Zeyzey hanım ama arada sırada içince güzel oluyor mlsf... Sen çok tehlikelisin :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bu dosimosi çay çay diye diye hep bilinçaltıma oynadı ben de evde içecek kalmayınca yaptım bir kere baktım fena değil 2-3 günde bir yapıyorum sjsjs Hala diğer içecekleri tercih ederim çaya Zeyzey hanım ama arada sırada içince güzel oluyor mlsf... Sen çok tehlikelisin :A
Bu itiraf yeterli cevap oldu :Z @Maskeli Fedai @Cervantes @12.Adam
Ortada abartı yok, olanı yazmıştım. Sende destekledin :Z

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
"Çayı da çok güzel yapıyorum ha" diyede kendini övüyor birde :A
Başlama hikayesini kendisi anlatsın :A @xdragxx

Dosi hanım xdrag hocayı da kendi tarikatına dahil etmiş.. Bütün kalelerimiz fethedildi..