FF xdragxx

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Benim için değeri paha biçilemez bir üyedir, lafla değil hakikaten öyle birçok koruyucu meleğimden biridir.Dobra bir renktaş ve benim gibi ağır bir Ersun Yanal hayranıdır.

• Harika
Reactions: xdragxx

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Duyduğum son duyumlara göre @xdragxx 'in son zamanlarda en çok içtiği içecek bu 👇
Drink Tea GIF by TRT
Durumu enteresan kılanda

Çayı sevmem, hiç içmem, abartılı ve sadece bir kafede mecbur kalınca en ucuz içecek diye onu seçmek zorunda kalıyordum demişti :A

Yani kısacası abartılı bulduğunu belirttiği şeye alışıp günlük tüketim aşamasına gelmesi... @Cervantes @12.Adam @Maskeli Fedai
Forumda açık etmeye çekiniyormuş daha önce büyük konuştuğu için ama ona yardımcı olup ben size ifşa edeyim dedim :A inkar edeceğini sanmıyorum. Açık açık yazsın....
Bakalım daha hangi X sevmem, sevenide sevmem dediği x şeyleri sevecek :A

Tamamen @Dosi abartısı sjsjsjs
Bu dosimosi çay çay diye diye hep bilinçaltıma oynadı ben de evde içecek kalmayınca yaptım bir kere baktım fena değil 2-3 günde bir yapıyorum sjsjs Hala diğer içecekleri tercih ederim çaya Zeyzey hanım ama arada sırada içince güzel oluyor mlsf... Sen çok tehlikelisin :A
Parks And Recreation Reaction GIF

• Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Arada uğruyorum da konularda çok değilim daha doğrusu senin sevdiğin konularda :A
------

Sen de öylesin adamsın :A
@HeisenBerg e ifrit olur.:A Yo yo ma, yo yo ma diye forumda cirit atar. Arada da no soup for you der. Seinfeld'e taparcasına sever. Avatarlarını düzenli bir döngü içinde Costanza ve Jerry olarak değiştirir.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@HeisenBerg e ifrit olur.:A Yo yo ma, yo yo ma diye forumda cirit atar. Arada da no soup for you der. Seinfeld'e taparcasına sever. Avatarlarını düzenli bir döngü içinde Costanza ve Jerry olarak değiştirir.
Jerry hiç koymadım lan ama koyarım belki bir ara sjsjs
Elaine bile koydum @Dosi'den rol çalıp..

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Ben şimdi kimle tartışacağım. :( Gìtmesi ile moralimi çok bozmuştur. Vitor Pereira övmenin eğlencesi de kalmadı. :( Şaka bir yana forumdan en eski arkadaşımın forumu bırakması çok sarstı beni. :(

• Üzücü
Reactions: 12.Adam and EmreCan

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com