WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Yeniledi!

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Zaten 2 seçenek var Ss'ye göre, kabul etmesinden sonra yine hatırlatma gelir :A
Ben direkt reddetme butonu olduğunu sanmıştım ama ertelemek içinmiş, er ya da geç onaylamak zorunda kalacağız o zaman. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Nasıl yani? Anlatsana biraz
Bak şimdi emre dün itibariyle WhatsApp a giren herkesin önüne gizlilik sözleşmesi geldi anlayacağın 3.kişilerle paylaşacaklar kabul ettiğin için fakat ben öyle yapmadım şimdi değil dedim ama 8 şubata kadar sürem var ondan sonra telegram a geçiş yapacağız ailecek sende öyle yap bence

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Bak şimdi emre dün itibariyle WhatsApp a giren herkesin önüne gizlilik sözleşmesi geldi anlayacağın 3.kişilerle paylaşacaklar kabul ettiğin için fakat ben öyle yapmadım şimdi değil dedim ama 8 şubata kadar sürem var ondan sonra telegram a geçiş yapacağız ailecek sende öyle yap bence
Yani kim görebilir ki? O önemli bence telegramın adı kötüye çıktığı için kullanma taraftari değilim
------

Zaten önceden de paylaşılıyordu ki bilgiler. Hem silemem herkesle iletişim halinde olabildiğim tek mecra. Her şeyim orda. :D
Evet önceden paylaşılıyordu harbi wp candı üzdü beni

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
20201220_231845.jpg

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Yani kim görebilir ki? O önemli bence telegramın adı kötüye çıktığı için kullanma taraftari değilim
------

Evet önceden paylaşılıyordu harbi wp candı üzdü beni

Ne ara kötüye çıkmış ben kullanıyorum çok şükür bir sıkıntısını görmedim :D

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Çok merak ediyorum?
İlk piyasaya sunulma tarihi: 3 Mayıs 2009

Ortlama Min. 1-4 yıl arası herkes kullanıyordur; siz bu zamana kadar herşeyinizin arka planda zaten verilendiğini bilmiyor musunuz? Facebook herşeyi satın aldığı için, çıkan yasalardan da dolayı bunu yapacaklarını yazılı beyan edip,size onaya sundular.

Yarın öbür gün aynınısı Telegramda yapacak ki orada yaptıklarınızın arka planda işlenmediğini nereden biliyorsunuz?

Devir o hale geldiki konuşurken mikrofondan kelimeleriniz üzerinden çerez oluşturuyor adamlar.....

• Beğendim
Reactions: mesmeso