WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Yeniledi!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
whatsapp-800x534.jpg

Bu sabahtan itibaren WhatsApp uygulamasına girenler karşılarında gizlilik sözleşmesi güncellemesini buldu ve aniden ekrana çıktığı için birçok kişi farkında olmadan bu yenilenen sözleşmeyi onayladı. Henüz onaylamamış olanların ise 8 Şubat tarihine dek onaylamaları gerektiği, aksi taktirde WhatsApp'ı kullanamayacakları belirtildi.

wzBhZc.jpg

Yapılan gizlilik politikasına göre 2014 senesinden beri Facebook çatısı altında bulunan WhatsApp, kullanıcıların verilerini doğrudan Facebook ile paylaşacak ve reklam sektörü adına WhatsApp önemli bir veri kaynağı haline gelecek.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Mark Zuckberg işte böyle şeyler yüzünden sevilmiyor. Bir bakıma gizlilik ihlal edilecek ve "bir şey ücretsizse ücret sizsiniz" mottosu üstüne katarak devam edecek. 1 ay içinde ya kabul edersiniz ya da uygulamayı silin demesi ise ayrı bir rezillik...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Mark Zuckberg işte böyle şeyler yüzünden sevilmiyor. Bir bakıma gizlilik ihlal edilecek ve "bir şey ücretsizse ücret sizsiniz" mottosu üstüne katarak devam edecek. 1 ay içinde ya kabul edersiniz ya da uygulamayı silin demesi ise ayrı bir rezillik...
Bize daha gelmedi bu durum. Telefon numara mecbur ama diğer durumları değiştirir insanlar

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,664
Puanı
560
Öylede böyle de mutlaka onaylatacaklar yani o zaman niye soruyorlar ki direk geçiş yapsınlar ama herhangi bi sorunda siz kendiniz onay verdiniz bizim ile ilgili bir sorun yok demek için illa bize tıklatıcaklar onaya ..

• Beğendim
Reactions: Dosi and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Öylede böyle de mutlaka onaylatacaklar yani o zaman niye soruyorlar ki direk geçiş yapsınlar ama herhangi bi sorunda siz kendiniz onay verdiniz bizim ile ilgili bir sorun yok demek için illa bize tıklatıcaklar onaya ..

Yani bencede zaten bakıyorlardır ya

• Beğendim
Reactions: Zeyno

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu devirde? :A
Ben daha 3 sene mi ne oldu kullanıyorum ve geç bile kaldım :A ailem ile iletişimin tek yolu :A sadece annem ve babam ile görüşmek için kullanıyorum. Story falan sadece 2 kere atmıştım :A
Babam ve annemin var zaten ikisinin de teknoloji ile arası pek yok onlarla yaşıyorum en kötü ararım :A Mesaj olarak da zaten var uygulama en kötü onu kullanırım :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Babam ve annemin var zaten ikisinin de teknoloji ile arası pek yok onlarla yaşıyorum en kötü ararım :A Mesaj olarak da zaten var uygulama en kötü onu kullanırım :A
Ben ayrı yaşıyorum oyüzden çok önemli :A Bazen yurt dışı oluncada işe yarıyor. Bizimkiler de zorlandı başta ama sonra alıştılar :A
1 gün aramasam fırça yiyorum :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Bizim hayatımız WP hele ki pandemi döneminde...

Yıllardır zaten herşeyinizi izliyor,takip ediyor,paylaşıyorlar.

Resmi hale döktüler ve haberiniz oldu işte.

Ülkemizde de KVK Yasası var, yıllardır herşeyinizi paylaşan kurumlar bu izni almak adına takla atıyor .