Westworld'den İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
westworld-hbo-james-marsden-evan-rachel-wood.jpg

HBO'nun merakla beklenen dizilerinden Westworld'ün ilk teaser'ı yayınlandı!

Ünlü yapımcılar Jonathan Nolan ve J.J. Abrams imzalı dizinin oyuncu kadrosunda, Anthony Hopkins, Ingrid Bolsø Berdal, Ed Harris, Jeffrey Wright,James Marsden, Evan Rachel Wood, Sidse Babett Knudsen gibi isimler yer alıyor. Dizi, 1973 yapımı aynı isimli bilimkurgu filminin televizyon dizisi olarak karşımıza çıkmış hali olacak.

Dizinin 2016 yılında yayınlanacağı dışında net bir gösterim tarihi henüz izleyicilerle paylaşılmadı.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Dizi çok iddialı görünüyor. J. Nolan ve JJ. Abrams gibi bilimkurgunun iki önemli isminden kötü bir şey çıkacağını düşünmüyorum. Oyuncu kadrosu da çok iyi. Yalnız gitgide Hollywood oyuncuları televizyona yöneliyor ve bence iyi bir gelişme.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
J.J Abrams ve Jonathan Nolan'ın Person Of Interest'i çok iyi. Bunun da iyi olacağını düşünüyorum. Tanıdık oyuncuları da artık dizide görmek güzel.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu dizi büyük olay olacak. Bu yaza bekliyorduk ama ertelendi. Game of Thrones gibi etki yaratabilir. Büyük ihtimal o başlamadan önceki 2 ayda yayınlanır. Yani Şubat gibi başlar. Bekliyoruz. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
kesinlikle izleyeceğim diziyi benlik gibi duruyor büyük ihtimallede güzel bişey olacak ? @sürgünüm resimdeki sarışın ingrid bolso berdal mıdır nedir .. bayağı güzel duruyor yandan bakınca :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynen. HBO yapar da izlenmez mi? :)
ama hepsi güzel çıkmıyor her sene bir tane çok kaliteli yeni dizi başlatıyorlar ortalamanın üstünde buda onlardan biri gibi .. dizilerde kalite konusunda istikrar AMC kanalında var hiç kötü dizisi yok gibi HBO ise çok kaliteli dizilerinin yanında bazen arada hiç sevmediğim türlerde yayınlayabiliyor :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ama hepsi güzel çıkmıyor her sene bir tane çok kaliteli yeni dizi başlatıyorlar ortalamanın üstünde buda onlardan biri gibi .. dizilerde kalite konusunda istikrar AMC kanalında var hiç kötü dizisi yok gibi HBO ise çok kaliteli dizilerinin yanında bazen arada hiç sevmediğim türlerde yayınlayabiliyor :)
Emmy ödüllerini izlemedin tabii, HBO sildi süpürdü. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
şimdi yazılan yorumlara dikkat ettimde western olarak konusunu yorumlamamışız daha önce.... zaten western dizi diye alğılasam kolay kolay unutmazdım uzun zamandır western bekliyorum :)

ingrid bolsenden bahsetmişim ama yani can alıcı yeri yakalamışız :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
şimdi yazılan yorumlara dikkat ettimde western olarak konusunu yorumlamamışız daha önce.... zaten western dizi diye alğılasam kolay kolay unutmazdım uzun zamandır western bekliyorum :)
Sadece western değil tabii, bilim-kurgu yönü de var. Anthony Hopkins ve Evan Rachel Wood gibi oyuncular var kaçmaz bence. Bi' de yayın tarihi netleşse artık.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sadece western değil tabii, bilim-kurgu yönü de var. Anthony Hopkins ve Evan Rachel Wood gibi oyuncular var kaçmaz bence. Bi' de yayın tarihi netleşse artık.
antony hopkins te iyi seçim bilimkurgu karışımı olmasıda güzel ama sadece western olsa sanki daha güzel olurdu :)

evan-rachel-wood-783.jpg

evan rachel bumuydu ???? @sürgünüm @Harunnn60

tamam @Çiğdem- i terkediyorum bu dakikadan itibaren :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Duru bir güzelliği varmış. :D Severim böyle kızları. :D
ne durusu ne kurusundan bahsediyon harun :)) şaşı bak şaşırlar olur ya onun gibi bişey ben daldım gittim daha kendime gelemedim :) @Çiğdem- in peşinde koştuğum günlere yanıyorum :))

hahah sen döner dolaşırsın gelirsin vlla yüzüne bakmam daha :F:F:F
artık değil giresuna karadeniz bölgesine dahi adım atmam ABD ye yeşil kart başvurusu yapacağım :))

Aynen bu, benim de sarışınlara karşı büyük bir zaafım var. :))
şimdiden söyleyeyim sonra kavğa gürültü olmasın bu benimdir :) sen @xemrexxx ile birlikte Natalie Chevonne u al nasıl olsa haw may tu madır da violanın peşinde koşuyorsunuz buda sizin morlardan :))

Son düzenleme: