MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O zaten Mario oyunu bölüm sonu canavarı mübarek.Ne zaman yarı veya finale yükselecek olsak karşımızda onu buluyoruz.Neyse ki bu turnuvada as kadroyu getirmemişler. Boşkoviç olmasa bir cacık olmaz. :A
Sonradan getirirler belki. Asıl mücadele daha başlamadı :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Voleybol çöp spor. Milli maçlar dışında ilgilenmiyorum :A
Voleybol çöp spor mu? Ulan düzenli şekilde Avrupa kupası kazanılan tek spor dalı. Filenin Sultanları > A Milli Fk Şaka maka bende öyle milli maç dedin mi, filenin Sultanlarını tek geçerim.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Voleybol çöp spor mu? Ulan düzenli şekilde Avrupa kupası kazanılan tek spor dalı. Filenin Sultanları > A Milli Fk Şaka maka bende öyle milli maç dedin mi? Filenin Sultanlarını tek geçerim.
Zaten en iyi olduğumuz spor voleybol şampiyon sakin ol ben onu mu diyorum sana :A Benim için futbol ve basketbol daha önde, aynı anda futbol ve voleybol varsa futbol izlerim her zaman :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Zaten en iyi olduğumuz spor voleybol şampiyon sakin ol ben onu mu diyorum sana :A Benim için futbol ve basketbol daha önde, aynı anda futbol ve voleybol varsa futbol izlerim her zaman :A
Çöp spor deyince tansiyonum fırladı. :A Basketi düzenli takip ediyor muydun?

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Voleybol çöp spor mu? Ulan düzenli şekilde Avrupa kupası kazanılan tek spor dalı. Filenin Sultanları > A Milli Fk Şaka maka bende öyle milli maç dedin mi, filenin Sultanlarını tek geçerim.

Voleybolu beden derslerinde kızlarla beraber oynamak dışında takip eden hokkabazdır.. @MEnes @Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059