Sherlock

Konu Sahibi
S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
7 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
44,529
Puan─▒
1,060
E8BImpCX0AcXRmg

Voleybol ile ilgili t├╝m yorumlar─▒n─▒z─▒ bu ba┼čl─▒k alt─▒ndan yapabilirsiniz.

Araf

Emekli
Kat─▒l─▒m
25 Temmuz 2011
Reaksiyon puan─▒
23,218
Puan─▒
1,060
Direkt "filenin sultanlar─▒ genel yorum sohbet konusu" daha mant─▒kl─▒ olurdu. Filenin sultanlar─▒ndan ba┼čka voleybolla ilgili san─▒r─▒m konu┼čulmaz. :A

Sherlock

Konu Sahibi
S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
7 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
44,529
Puan─▒
1,060
Direkt "filenin sultanlar─▒ genel yorum sohbet konusu" daha mant─▒kl─▒ olurdu. Filenin sultanlar─▒ndan ba┼čka voleybolla ilgili san─▒r─▒m konu┼čulmaz. :A
Voleybol daha kapsay─▒c─▒ ama dedi─čin gibi bir durum da s├Âz konusu tabii. O y├╝zden ba┼čl─▒─ča ufak bir dokunu┼č yapt─▒m. :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Emekli
Kat─▒l─▒m
25 Temmuz 2011
Reaksiyon puan─▒
23,218
Puan─▒
1,060

12.Adam

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
19,220
Puan─▒
860

Sherlock

Konu Sahibi
S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
7 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
44,529
Puan─▒
1,060

12.Adam

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
19,220
Puan─▒
860
  • G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Sherlock

12.Adam

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
19,220
Puan─▒
860
Son d├╝zenleme:

MasacRE

Favori ├ťye
S├╝per Lig Tahmin ┼×ampiyonu
Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2012
Reaksiyon puan─▒
26,153
Puan─▒
1,059
Bu konu eksikli─činin giderilmesi iyi olmu┼č. Filenin Sultanlar─▒ d─▒┼č─▒nda voleybola herhangi bir ilgim yok ama Olimpiyatlarda b├╝t├╝n ma├žlar─▒n─▒ izlemi┼čtim. ┼×imdi de Avrupa ┼×ampiyonas─▒ ba┼člad─▒. Onu da takip edece─čim.

Olimpiyatlarda b├╝t├╝n rakipler ├žok g├╝├žl├╝yd├╝ ama burada bir├žok zay─▒f rakip var. D├╝n kar┼č─▒la┼čt─▒─č─▒m─▒z Romanya da onlardan biriydi. ─░lk seti versek de zorlanmadan kazand─▒k zaten ma├ž─▒. ─░lk seti vermemizin sebebi de yedek oyuncular─▒ denemek istemesi oldu. Hande, Meliha falan yoktu ilk set daha farkl─▒ bir kadroyla sahadayd─▒k. O ┼čekilde az farkla da olsa kaybettik seti. Sonras─▒nda as─▒l kadroya d├Ân├╝nce ma├ž─▒n kalan─▒ da ├žok rahat ge├žti. Ebrar a├ž─▒l─▒┼č─▒ m├╝kemmel yapt─▒. Umar─▒m devam─▒n─▒ da getirir. Olimpiyatlara da b├Âyle ├žok iyi ba┼člay─▒p sonra d├╝┼čm├╝┼čt├╝ ├ž├╝nk├╝.

Sherlock

Konu Sahibi
S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
7 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
44,529
Puan─▒
1,060
Bende diyecektim ki acaba @Aserat duruma el mi koyar? Benim tayfadan s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒kmayaca─č─▒n─▒ bildi─čimden esas senin taraf kilit noktayd─▒. :Z

@Sherlock bunu hakkettin, afiyet bal olsun, l├Âp l├Âp et olsun.

Te┼čekk├╝rler yolda┼č─▒m, gel payla┼čal─▒m tek ba┼č─▒ma gitmez. :A Bu arada en sevdi─čim YouTube kanallar─▒ndan birisi bu, takip etmene ┼ča┼č─▒rd─▒m. :A G├╝zel goygoy d├Ân├╝yor videolarda. :A
Bu konu eksikli─činin giderilmesi iyi olmu┼č. Filenin Sultanlar─▒ d─▒┼č─▒nda voleybola herhangi bir ilgim yok ama Olimpiyatlarda b├╝t├╝n ma├žlar─▒n─▒ izlemi┼čtim. ┼×imdi de Avrupa ┼×ampiyonas─▒ ba┼člad─▒. Onu da takip edece─čim.

Olimpiyatlarda b├╝t├╝n rakipler ├žok g├╝├žl├╝yd├╝ ama burada bir├žok zay─▒f rakip var. D├╝n kar┼č─▒la┼čt─▒─č─▒m─▒z Romanya da onlardan biriydi. ─░lk seti versek de zorlanmadan kazand─▒k zaten ma├ž─▒. ─░lk seti vermemizin sebebi de yedek oyuncular─▒ denemek istemesi oldu. Hande, Meliha falan yoktu ilk set daha farkl─▒ bir kadroyla sahadayd─▒k. O ┼čekilde az farkla da olsa kaybettik seti. Sonras─▒nda as─▒l kadroya d├Ân├╝nce ma├ž─▒n kalan─▒ da ├žok rahat ge├žti. Ebrar a├ž─▒l─▒┼č─▒ m├╝kemmel yapt─▒. Umar─▒m devam─▒n─▒ da getirir. Olimpiyatlara da b├Âyle ├žok iyi ba┼člay─▒p sonra d├╝┼čm├╝┼čt├╝ ├ž├╝nk├╝.
Voleybol desen var...

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: MasacRE and 12.Adam

12.Adam

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
19,220
Puan─▒
860
Te┼čekk├╝rler yolda┼č─▒m, gel payla┼čal─▒m tek ba┼č─▒ma gitmez. :A Bu arada en sevdi─čim YouTube kanallar─▒ndan birisi bu, takip etmene ┼ča┼č─▒rd─▒m. :A G├╝zel goygoy d├Ân├╝yor videolarda. :A

Voleybol desen var...
Sen @├ľzg├╝r beyci─čim ile ba┼čka bir konuda mesajla┼č─▒rken fark ettim. :A Teee ne zaman..

Utku beyci─čimi ├Âvm├╝┼č oldu─čun spora ilgim bende de vard─▒... Hatta ondan ├žooook ├Ânce... (2003) Beni de s─▒va... :A

Gerekli24

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
2 ┼×ubat 2020
Reaksiyon puan─▒
10,215
Puan─▒
700
Ya┼č
20
Voleybol milli tak─▒m─▒m─▒z her zaman ba┼čar─▒l─▒yd─▒ nedense olimpiyat sonras─▒ ilgiler artt─▒ benim de tam tersi eskiden ilgim vard─▒ Neslihan favorimdi

MasacRE

Favori ├ťye
S├╝per Lig Tahmin ┼×ampiyonu
Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2012
Reaksiyon puan─▒
26,153
Puan─▒
1,059

Voleybol desen var...
Yok be ┼×erlok beyci─čim, ne anlar─▒z voleyboldan :A Sadece Sultanlar─▒m─▒z─▒ takip ediyoruz i┼čte :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: 12.Adam