Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
E8BImpCX0AcXRmg

Voleybol ile ilgili tüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Direkt "filenin sultanları genel yorum sohbet konusu" daha mantıklı olurdu. Filenin sultanlarından başka voleybolla ilgili sanırım konuşulmaz. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Direkt "filenin sultanları genel yorum sohbet konusu" daha mantıklı olurdu. Filenin sultanlarından başka voleybolla ilgili sanırım konuşulmaz. :A
Voleybol daha kapsayıcı ama dediğin gibi bir durum da söz konusu tabii. O yüzden başlığa ufak bir dokunuş yaptım. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,174
Puanı
1,060

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,174
Puanı
1,060
Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu konu eksikliğinin giderilmesi iyi olmuş. Filenin Sultanları dışında voleybola herhangi bir ilgim yok ama Olimpiyatlarda bütün maçlarını izlemiştim. Şimdi de Avrupa Şampiyonası başladı. Onu da takip edeceğim.

Olimpiyatlarda bütün rakipler çok güçlüydü ama burada birçok zayıf rakip var. Dün karşılaştığımız Romanya da onlardan biriydi. İlk seti versek de zorlanmadan kazandık zaten maçı. İlk seti vermemizin sebebi de yedek oyuncuları denemek istemesi oldu. Hande, Meliha falan yoktu ilk set daha farklı bir kadroyla sahadaydık. O şekilde az farkla da olsa kaybettik seti. Sonrasında asıl kadroya dönünce maçın kalanı da çok rahat geçti. Ebrar açılışı mükemmel yaptı. Umarım devamını da getirir. Olimpiyatlara da böyle çok iyi başlayıp sonra düşmüştü çünkü.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bende diyecektim ki acaba @Aserat duruma el mi koyar? Benim tayfadan sıkıntı çıkmayacağını bildiğimden esas senin taraf kilit noktaydı. :Z

@Sherlock bunu hakkettin, afiyet bal olsun, löp löp et olsun.

Teşekkürler yoldaşım, gel paylaşalım tek başıma gitmez. :A Bu arada en sevdiğim YouTube kanallarından birisi bu, takip etmene şaşırdım. :A Güzel goygoy dönüyor videolarda. :A
Bu konu eksikliğinin giderilmesi iyi olmuş. Filenin Sultanları dışında voleybola herhangi bir ilgim yok ama Olimpiyatlarda bütün maçlarını izlemiştim. Şimdi de Avrupa Şampiyonası başladı. Onu da takip edeceğim.

Olimpiyatlarda bütün rakipler çok güçlüydü ama burada birçok zayıf rakip var. Dün karşılaştığımız Romanya da onlardan biriydi. İlk seti versek de zorlanmadan kazandık zaten maçı. İlk seti vermemizin sebebi de yedek oyuncuları denemek istemesi oldu. Hande, Meliha falan yoktu ilk set daha farklı bir kadroyla sahadaydık. O şekilde az farkla da olsa kaybettik seti. Sonrasında asıl kadroya dönünce maçın kalanı da çok rahat geçti. Ebrar açılışı mükemmel yaptı. Umarım devamını da getirir. Olimpiyatlara da böyle çok iyi başlayıp sonra düşmüştü çünkü.
Voleybol desen var...

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,174
Puanı
1,060
Teşekkürler yoldaşım, gel paylaşalım tek başıma gitmez. :A Bu arada en sevdiğim YouTube kanallarından birisi bu, takip etmene şaşırdım. :A Güzel goygoy dönüyor videolarda. :A

Voleybol desen var...
Sen @Özgür beyciğim ile başka bir konuda mesajlaşırken fark ettim. :A Teee ne zaman..

Utku beyciğimi övmüş olduğun spora benimde ilgim vardı... Hatta ondan çooook önce... (2003) Beni de sıva... :A

Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Voleybol milli takımımız her zaman başarılıydı nedense olimpiyat sonrası ilgiler arttı benim de tam tersi eskiden ilgim vardı Neslihan favorimdi

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Voleybol desen var...
Yok be Şerlok beyciğim, ne anlarız voleyboldan :A Sadece Sultanlarımızı takip ediyoruz işte :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam